arrow
profile_image
susa
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, měla bych takový dotaz. Mým rodičům se rozbilo víko od popelnice na komunální odpad, nijak to nebrání jejímu účelu používání (je to ale nepříjemné). A ještě k tomu rodiče jsou již starší a tak bych chtěla aby měli popelnici na kolečkách. Hledala jsem na stránkách Pražské služby se kterými mají smlouvu, ale nic jsem nenašla. Jde mi o to jestli nevíte, jestli vyměňují popelnici zadarmo a jestli se něco doplácí za to aby byla popelnice na kolečkách. Zítra tam budu volat na jejich zákaznickou linku, ale nechci vypadat jako blbec. Dík za info.

arrow
profile_image
Verka1
od 13. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejsem teda z Prahy, ale my jsme si popelnici koupili novou v železářství. Technické služby popelnice zadarmo nedávají.

arrow
profile_image
noranora
od 25. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem z Prahy. Popelnice se nám propálila, volala jsem na telefonní číslo uvedené ve smlouvě, kterou máme s Pražskými službami uzavřenou, paní si vše poznamenala a hned druhý den bez jakýchkoli problémů přijeli, starou poplenici sebrali a nechali před domem novou. Jak je to s popelnicí na kolečkách, to bohužel nevím.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pražské služby za poplatek, který jim je placen, také dávají do "pronájmu" popelnici. Pokud je popelnice poškozena, tak jak už bylo napsáno, stačí zavolat (případně dojít osobně...v případě zastupování rodičů, je třeba plná moc) na pražské služby a popelnice bude vyměněna. Totéž platí i při změně velikosti popelnice či změně periody svozu.

To jestli je popelnice kulatá nebo hranatá s kolečky je určeno podle velikosti obsahu. Nejmenší s kolečky je na 120l (kulatá je tuším na 80l).
Ta hranatá je optimální, dobře se s ní manipuluje a není oproti kulaté příliš velká.
Svoz 1x za 14 dnů stojí cca 1.000,- ročně.
Svoz 1x týdně stojí cca 2.000,- ročně.

Zúčtovací období u všech popelnic komunálního odpadu je 2x ročně za uplynulé pololetí a provádí jej magistrát hl.města Prahy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené