Ahojky,neviem či pomožem, na odbarvenu blond som si raz placla šampon stredne hnedý,vlasy zeleno sivé-katastrofa. Do misky som pridala jednu naberačku (takú tu čo je v tých velkých kyblíkoch od melírovacieho) a takú istú naberačku peroxidu 12%, zmiešala som, v miske som pridala teplú vodu a šampon. všetko dokopy zas zmiešala, klasicky si umyla hlavu (v predklone) a namočila si hlavu do tej misky,všetko pekne napenit,penit penit, farba doslova kvapkala. Počkala som 5 min,s pláchla som,maska- vlasy boli jak predtým

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky peroxid se šamponem nebo melírovací prášek se šamponem nemá vůbec žádný účinek peroxid vlasy jen otevře... a jen melírovací prášek udělá taky ***, když se nedostane do vlasu (bez peroxidu)... takže koupit peroxid a prášek a udělat řídkou kašičku a HLAVNĚ ZAČÍT OD KONCŮ A POKRAČOVAT K HLAVĚ, protože jinak to budete mít u hlavy světlé a dole rezavé

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak holky vyzkoušeno.Měla jsem tmavě hnědou barvu a včera si koupila melírovací prášek a 6% peroxid..Hodně šamponu a mydlit mydlit mydlit Měla jsem to na hlavě tak 10 minut-bála jsem se ,že mi to hodně vysuší vlasy.Výsledek viz foto.Hodně měděná,ale hnědou to stáhlo.
Měla jsem trochu suché konečky,ale plácla jsem na to hned pak Wonder masku asi na 2 hodinky a v pohodě

arrow
profile_image
kukyxka777
od 18. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dnes, 09:58:08 - Připojeno během spojování:
Vymytí barvy z vlasů

Ahoj, chci se zeptat jestli tu nějaká z vás má zkušenost s vymívací lázní na vlasy? Je to lázeň kterou se stahuje z vašich vlasů umělá barva až co nejvíce to jde na váš původní odstín vlasů. Je to když např. barva chytneš příliš tmavě a nebo když hold chcete změnu. NEMLUVÍM TU O ODBARVOVÁNÍ.
Moje mamka si tuhle lázeň nechala udělat u kadeřnice skoro za litr a nestáhlo se jí vůbcc nic. Tak by mě zajmaly i vaše zkušenosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Šampon proti lupům nebo Garnier Fructis - ty stáhnou barvu hned. Zkoušeno na mně

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teplý olivový olej stáhne docela dobře ale jak u koho u mě to stáhlo krásně hennu a u klientek černou barvu nebo hnědou ale třeba u některých to nestáhlo pomalu nic, záleží nejspíš na typu vlasů.

Reaguji na kukyxka777: Asi máš na mysli Efasor nebo Maxima remover. Zkušenosti nemám, ale už jsem se na to taky ptala. Vlasy to dost poškodí navíc tmavá barva se ti vymyje do zrz. Tvou původní barvu ti to nevrátí, jen ti to vygumuje ten nechtěný odstín a kadeřnice ti je pak musí znovu přebarvit na nějaký přijatelný, který zvolíš. Četla jsem ale, že Schwarzkopf pallette barvy to nestahuje, protože jsou údajně na bázi kovů nebo co a to ten remover odstanit nedokáže. Píši ale jen co jsem četla a slyšela, osobní zkušenost zatím nemám.

arrow
profile_image
Candy sweet
od 5. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dnes, 12:25:06 - Připojeno během spojování:
Vymývací lázen na vlasy

Holky všude čtu vymyvácí lázen na vlasy jak se to vůbec aplikuje am ohu normálně 3% PEROXID nebo 6% a prášek potřebuji ?

arrow
Neprodává v Bazaru

A k čemu ti je ta vymývací lázen,na zesvětlení?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené