Co děláte z vlasama když se vám po 14 dnech vymyje barva do zrz? Barvíte si je znovu nebo máte na to nějaký fígl?Mi to dělá každá barva či přeliv ať už si jej dám doma nebo u kadeřnice.Mám své vlasy tzv myší a dávám si tmavou blod což je téměř hnědá.Poradíte? Díky.

arrow
profile_image
Beautynka
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě se taky každá hnědá barva vymývá do zrz.Kadeřnice mi jednou říkala, že záleží na typu vlasů. Já mám svojí barvu světle hnědou nevýraznou taky trochu myší

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mám taky vlasy barvy šedá myš, a taky se mi vymývají barvy do zrz...

Měla jsem stejný problém a jak tady holky píšou, zjistila jsem, že to je problém vlasů, ne barvy. Vlas je prostě po narušení chemikálie z barvy zrzavý a když to budeš pořád přebarvovat, budeš mít vlasy tmavé pod nánosy barvy.
Vzhledem k tomu, že jsem nezjistila řešení, přestala jsem se před rokem úplně barvit a už mi odrostla moje krásná chladná světle hnědá barva.

arrow
profile_image
Beautynka
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky přemýšlim nad tim, že nechám přirozenou barvu,ale nějak se mi právě nelíbí ty odrosty. Myslim, že tenhle problém mají jen hnědovlásky, protože blondýny když se obarví na hnědo tak jim to do zrzava nejde, Nebo jít do černé, ale ta je na mě moc tvrdá

Tak to vím že je to vlasama a ne barvou.To mi kadeřnice vysvětlila.Jenže já jsem krápánek starší a vlásky začínají šedivět,takže přestat s barvením nelze.Neskoušela jste některá na tu zrz dát třeba takový ten barevný šampon v pytlíčku od Palette na 3 umytí?Nezničí to vlasy?

Ten ti vlasy nezničí, ale bude se ti nerovnoměrně vymývat, takže konečný efekt nebude žádná krása. Ještě jsem tu jednou četla o nějakým přelivu pro staré dámy proti žloutnutí šedivých vlasů, ten by mohl barvu udržet, aby nerezavěla.

AdaZBrna

Cituji AdaZBrna: jednou četla o nějakým přelivu pro staré dámy proti žloutnutí šedivých vlasů,

pro staré dámy...dík

arrow
profile_image
Beautynka
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak mě napadlo zkusit smíchat dva odstíny hnědé, ale nevim jestli by to k ně¨čemu bylo. Ten šampon v pylíku jsem zkoušela taky a vymýval se mi dost rychle, tak to asi nebude nic moc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám ten samý problém a někde jsem tu četla, že je dobrý dát k hnědé trochu fialové/modré barvy. Třeba by potom ten studený odstín vydržel...přemýšlím, jestli to nezkusím.

arrow
profile_image
berusatko
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak tenhle boj( at jsem dávala tmavou nebo světlou- vždycky nakonec do červena nebo do zrzava-at u kadeřnice-vyzkoušeny super studia v brně- nebo doma) jsem už vzdala, nyní kupuji nazrzlý přeliv oříšek a alespoň mě to nedeptá)))takže žádný fígl, prostě jsem ustoupila

Díky.Jsem ráda,že v tom nejsem sama.Barvím se váhradně barvou od Loreálu a mám vždy 3 týdny pěknou barvičku a další 3 týdny trpím jako zrzka.

arrow
profile_image
tera26
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky neustále řeším tento problém. Hnědé vlasy si barvím na černo, vyzkoušela jsem spoustu stálých barev, teď barvím jen přelivy casting nebo garnier. Výsledek je ale pořád stejný. Už po několika dnech od barvení mám asi 3 cm od hlavy rezavou barvu, v délkách jsou pěkně tmavé. Přitom používám šampon na barvené vlasy, ale i po dvou týdnech od barvení z vlasů teče černá voda. Na ty zrzavé kořínky se už nemůžu dívat. Nevíte prosím někdo co s tím? Mám zkusit třeba nějaký čistící šampon, aby vlasy lépe chytaly barvu?

Posouvám tuto diskuzi.Já prozatím na žádný fígl co by zabránil vymývání barvy do zrz nepřišla.A co Vy?

...jako bych četla o sobě! Moje přirozená barva myší,vysněněná světlounce hnědá,výsledná tmavěhnědá která se vymývá do zrz ! A tak to bylo ať jsem se barvilo sama doma nebo u kadeřnice. Ale nakonec na to má šikulka kadeřnice vyzrála Do té hnědé mi udělá jemný světlý melírek,který barvičku rozzáří a zrz stlumí.Výsledkem je jako by studený odstín a já jsem spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené