Ahoj, dnes jsem byla po třech mesících na sundání keratinu u dlouhovlásky, kde jsem si vlasy v unoru nechala také dělat. Po sundaní jsem se doslova vyděsila, jak málo vlasů, doslova chlupů ted na hlavě mám a nemyslím, že je to jen tím nezvykem oproti prodlužku. Přísahám, že tak vypelichaná jsem nikdy nebyla, zvlášt to jde poznat když vlasy hodim do culíku, jsem docela zoufalá, přesvědčuju se, že je to jen můj pocit, že se mi to jen zdá, ale řekla bych, že ne. Máte po tak krátké době stejné zkušenosti? Je vůbec možné přijít o polovinu vlasů po 3 měsících? P.S. s padaním vlasů jsem nikdy problém neměla, takže tomu to nepřičítám. Děkuju

Něco ti vypadne ale musela bys mít hodně slabé vlasy, aby to nevydržely. Zatím máš jen takový pocit, to přejde.
Jen doufám, že to není zase negativní reklama od konkurence. Já osobně u nich byla jednou, protože bydlím v Brně, a dojíždět se mi nechtělo ale byla jsem se spoji spokojená, věřím, že práci umí.

arrow
profile_image
Aleneczka
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na WercaK: Ahoj, jsem na tom podobně. Sundala jsem po roce a hrůza jak píšeš.. Dáván dohromady vitamíny a potřebnou péčí. No chce to čas, každopádně zkušenost do budoucna. Prodlužko už nikdy!

Já uz taky nikdy. Vlasy jsem se rozhodla prodat, zarazilo me, kdyz mi v salonu řekli, ze mi za ne mohou dat jen 500, byla jsem v soku. V dlouhovlasce mi je prodali jako panenské blond, ty jsou hodne vzacne a oni na ne tak divne koukali. Musim rict, že me dlouhovlaska dost odradila

arrow
profile_image
Aristokočka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prodloužení může vlasy oslabovat - obzvlášť ty jemné, prostě na nich visí další zátěž, což se po čase projevit může. Po třech měsících - to je asi brzy, to by si s těmi vlasy musela dělat psí kusy.
Já měla vlasy 2,5 roku, teď jsem je sundala. Byl takový, no "zpustlý", nebo jak to nazvat, méně jich asi nemám, spíš to byl chvíli nezvyk.
Ale jestli si nejsi jistá a nemáš z toho dobrý pocit, tak vlasy sundej. Opravdu na prodlužko každý reaguje jinak, jsou tu holky, co o vlasy málem přišly a dávaly si je roky do pořádku, a pak ty šťastnější, kterým naopak vlasy poporostly a jsou pořád OK.

arrow
profile_image
hanulaaa
od 10. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, já mám s prodloužení keratinem dobrou i špatnou zkušenost. Mé první prodloužení bylo dokonalé do té doby než jsem ho sundala. V ten okamžik jsem se rozplakala že už nikdy nebudu mít pěkné vlasy a budu plešatá. To co zbylo z mých vlasů vypadalo jak slepičí prdélka.
Začala jsem své vlasy regenerovat a pak jsem se odhodlala že zkusím ještě jedno prodloužení. Našla jsem si podle kladných recenzí salon a zašla tam. Poskytli mi zdarma konzultaci, vybrali jsme vlasy které mi sednou barvou i gramáží. Udělali mi metodu na míru, nano- keratin. Pramínky byly tenoučké s pidi spojíky. Pramínky byly tenčí než pramen na který se nasazovaly, takže mé vlasy nezatěžují vůbec. Byla jsem už i na předělání a při sundání jsem nesledovala žádný šílený úbytek mých vlasů.
Chtěla bych tedy pochválit salon v Ostravě. Jsou vážně šikovní, takže doporučuji: https://www.viphair.cz/Novinka/Luxusni-prodluzovan i-vlasu-OSTRAVA-akcni-cena

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené