arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky kočky, potřebovala bych poradit a pomoc. Je to už asi 6 měsíců, co jsem vysadila hormonální antikoncepci a vypadávají mi v dost velkém množství vlasy. Až se mi chce z toho už normálně brečet. Nejde to ničím zastavit. Léků, šamponů, vitamínů jsem už vyzkoušela víc než dost! A NIC! Byla jsem i na krevních testech, které mi vyšly dobře bez žádných problémů zdravotních. Myslím si, že je to tou antikoncepcí. I když na gynekologii mi doktor řekl, že to tím být nemůže.. ale já si stojím za tím že ano. Vlasy mi odrůstají, tak vím že rostou. Ale padají i kořínkem a to mě děsí. Pokud jste tento problém některá z Vás už řešila, prosím o rady

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Reaguji na Helouš: Ahoj, vůbec to nemusí být antikoncepcí. Já mám vždy 1-2x do roka období, kdy my třeba celý měsíc nebo dva padají vlasy opravdu hodně. Může to být i následkem stresu. Kdyby to bylo opravdu velmi akutní, zajdi s za kožním. Jinak mně pomáhá šampon Alpecin

Reaguji na Helouš:
Hodně holek si ztěžuje, že po vysazení HA jim začaly padat vlasy...
Je zvláštní, že to tvůj gynekolog zpochybnil, když nejčastější příčinou vypadávajících vlasů u žen je hormonální nerovnováha, což vysazení antikoncepce bezesporu je.

Začni hořčíkem a vápníkem, pokud je už neužíváš. Užívej, hlavně v začátku, silné dávky. Je velmi pravděpodobné, že ti to pomůže, ale musíš tomu dát čas.
Jinak nejlepší proti vypadávání vlasů je kořen lopuchu.
Koupíš ho v lékárně.
http://www.kouzlo-bylin.cz/bylinne-caje-pro-zeny/o dvar-na-posileni-vlasu.html#.VBAFL_l_u0s
Nebo koupíš ve zdravé výživě hotový výluh. Je dobré ho několikrát denně vtírat do pokožky hlavy.
http://nadeje-byliny.eu/vyluhy/264-vyluh-z-korene- lopuchu-s-rozprasovacem.html

Taky bych řekla, že je to HA, protože sama jsem měla stejný problém jako ty. Po půl roce mi vypadala tak půlka hlavy, kolegyně v práci to samé, ta má dokonce lysiny na hlavě, což už je hodně špatné , chuděra. Naštěstí se to mě i jí zastavilo asi po pár měsících a teď už rostou jen nové vlasy. Beru doplněk Haar Vital z DM, myslím, že dost pomáhá, je tu dobře hodnocen.

arrow
profile_image
Adriana13
od 4. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně po vysazení HA pomohl Biohar a Chmelová směs od Dědka kořenáře. Vlasy mi padaly opravdu hodně, až jsem už začala být paranoidní, že vidím lysá místa

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji vám za rady. Poslední dobou i cítím, že mi s svědí pokožka hlavy. To jsem nikdy neměla. Já už taky začínám šílet z toho, že budu brzy plešata :-( zkusím si koupit přímo hořčík a zinek a uvidíme. Už jsem opravdu z toho vyřízena :-((

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hodně pomáhá dýňový olej

arrow
Neprodává v Bazaru

Zrovna prožívám to stejný. Chce se mi plakat každý den, protože se mi zároveň začaly i hrozně mastit po vysazení a musím si je tudíž mýt denně. Vlasy mám všude - na sobě, na ostatních lidech, po bytě... Je to zoufalý. Takže v tom nejsi sama...

arrow
Neprodává v Bazaru

Už jsem si zakoupila v drogerii vodičku z kořene lopuchu. A zinek s hořčíkem tak jsem zvedava. Kdybych věděla, že když mi vlas vypadne i s kořínkem, že mi na tom samém místě vyroste nový, byla bych klidnější :-(

arrow
profile_image
Vexta
od 26. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také mi po vysazení začaly šíleně padat vlasy, když jsem si je mokré po umytí učesala, prosvítala kůže, na některých místech jsem měla skoro lysiny.. Brala jsem několik měsíců Panthenol a postupně se to ustálilo a - díky bohu - vlasy začaly dorůstat!
Určitě to je hormonální nerovnováhou, takže Ti nezbývá, než brát vitamíny a být trpělivá

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám to teď taky stejně...bohužel mě zatím nic nepomáhá..peněz vyhozených...všechny doplňky, Alpeciny, methioniny, dýňový olej a nic....tak snad něco pomůže...Vlasy mi rostou, mám všude samé krátké roští, ale padání neustává...
Jinak vypadávání s kořínky je normální...a určitě ti tam doroste nový vlas....

Reaguji na Lilitha:
Jak dlouho už to trvá?
Podle mě tak po půl roce by mělo něco zabrat ale rozhodně vydržet a nestřídat to každé dva měsíce.

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na marsse7:
No mě padaly už při braní....zjistila jsem, že mám ridší vlasy prostě...jedna kožařka mi poradila ať vysadím a jelikož jsem neměla už důvod brát, tak jsem vysadila....těžko se mi porovnává, jestli to začalo více po vysazení nebo jsem se na to více zaměřila (fakt jsem to začala strašně sledovat, počítat...), každopádně jsem kvůli toho málem skončila už na antidepresiech, protože mě to psychicky strašně vyčerpávalo (když hledáte příčinu a nenacházíte...)...od vysazení mám 8 měsíců.....čekám teď ještě na testy na hormonální profil na gyndě, protože po vyšetření mi doktorka řekla, že by to mohlo být tím, že se jí to moc nezdá ta moje děloha a vaječníky, takže kdo ví....už jsem oběhala asi 4 kožní a vyzkoušela snad všechno....kdo nezažil nepochopí...a těžko se prostě smiřuje s tím, že po krásných vlnitých hustých vlasech zůstanete vypelichaní...takže všechny holky chápu..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem tuto téma musela založit. Protože mi bylo jasné, že tento problém neřeším jen já sama. Já mela vždy vlasů, že jsem je mohla rozdávat a teď jsem ráda za každý svůj vlas, který mi ještě nevypadl. Popravdě, já jsem z toho už vyřízena. hold mi nezbývá nic jiného než čekat a čekat. I jsem kvůli tomuto problému ostříhala vlasy o půlku. Aby účes a vlasy vypadaly hustší

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě začaly zhruba po 4 měsících od vysazení HA padat více vlasy, jenže se mi udělaly kouty a lysiny a v těch místech mám pupínky a pořád mastnější pokožku, doufám, že to brzy přestane, za týden jdu ke kožní, jelikož mě ty lysiny už opravdu štvou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené