Máte prosím někdo zkušenosti s touto brigádou?Kolik se tím dá vydělat?A která firma (příp.osoba) je spolehlivá v tomto "oboru" ?

arrow
profile_image
lenca007
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přímo zkušenosti nemám, ale tak před rokem nebo dvěma jsem se o tuhle brigádu zajímala. Tuším, že to byla agentura SC&C pozice tazatele. Poslala jsem tam email, načež mi dorazila domů obálka s informacemi o práci. Dotazníků bylo více typů, rozděleny podle časové náročnosti na vyplňování. Méně časové náročné se vyplňovaly přímo s lidmi na ulici, ty více časově náročné se musely obíhat lidi doma a třeba po týdnu vyplněný dotazník vyzvednout. Za vyplnění se potom dávaly lidem odměny. Ale každá agentura to může mít jinak.

Nakonec jsem se rozmyslela, že to dělat nebudu, ale myslím si, že právě agentura SC&C bude dobrá, už kvůli jejich přístupu a hlavně je o nich slyšet. Já bych si asi vybírala ty "mediálně" známější agentury, než nějaké neznámé, od kterých člověk niíkdy neví, co může čekat.

arrow
profile_image
Mifulka
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem dělala dotazníky na IZIPY a placený nic moc,za jeden jsem měla 20,- a jelikož mi to moc nešlo (nerada se lidem vnucuji) tak jsem to vzdala. Kamarádka dělá pojišťováka tak mi tuto práci nabídla.

Kdo by měl zájem o vyplňování dotazníků cca 1× za měsíc (finanční odměna), tak ať mi napíše do zpráv

Mám kladnou zkušenost se 4 stránami, kde dotazníky opravdu chodí a jsou za ně vypláceny peníze. Samozřejmě, že se nejedná o tisíce, ale 300,- zas 3 měsíce není špatné (zvlášt pro mě jako studentku). Kdo by měl zájem, ať mi do zpráv napíše svůj e-mail

arrow
profile_image
Domuška
od 14. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mám zkušenost s několika stránkami a spokojenost

arrow
profile_image
NTerezka
od 4. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Domuška: Mohla bys mi prosím napsat, s jakými stránkami máš přesně zkušenosti?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji NTerezka: Mohla bys mi prosím napsat, s jakými stránkami máš přesně zkušenosti?

napře. www.casi.cz

Kamarádka dělá pro jednu z větších společností (název si nevzpomenu), která zpracovává sociologické a marketingové výzkumy a docela si to chválí. Teď má 300,- za dotazník. Musí ale si s nimi domluvit schůzka zajet za nimi atd.

Zkusil bych obepsat ty známější agentury (SC&C, Stem, ...). Můžeš ale zkusit i nějaký pracovní server (http://flek.cz/brigady/promo-akce-prodej nebo http://www.jobs.cz/brigady/search/?section=positio ns&srch%5Bq%5D=tazatel)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené