Reaguji na avanta:
však to pak odkape, ale to je prostě hnus, když vidím jak sedí na koberci a tedy to na ten koberec kydne nebo když se s ním mazlím a přejede mi tím po ruce, to je prostě nechutný, pás nebo slipy, kde mu to kape do kapesníku co je v nich jsou mnoohem lepší, než vytírat zem a štítit se sednout si na koberec.

A tvoji psi to mají oba? ten jeden to má ok, jak se furt čistí díkybohu, ale u dalších psů už jen feny, ty se vykastrují a je klid z těch nic nekape.

Reaguji na Monus:
klídeček rupne ti cévka

arrow
profile_image
kalia
od 16. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na karkulkaR: Tak jsi si neměla pořizovat psa, když na to nemáš nervy! Pes je skoro jako dítě, MUSÍŠ o něj pečovat a starat se, on se sám o sebe nepostará! Stejně tak se jednou budeš muset starat o své děti a nervy si budeš muset obalit!

arrow
profile_image
kalia
od 16. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Monus: souhlas

ty vogo, chudák pes. no pokud má zánět vepředu, tak mu to možná může napadnout i něco vzadu, proto to nafouknutí. tobě nevadí, že ho to třeba bolí ten zánět?

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na liposukci máš, ale na péči o psa ne? Podle mě ti odsáli nejen tuk, ale i mozek

Reaguji na kalia:
Já děcka nechcu, když nějaký vidím mám chuť ho... a hlavně jsem cholerik a ti se podle mě nesmí rozmnožovat nechci aby tu po mně něco zbylo a ještě když je ted svět ovlivněn internetem

zvířata jsou pohodička, jen holt jsem si pořídila naháče a ten je náročný každodenní čištění zubů, koupání, holení, a na té veterině mi sami řekli že to má každý druhý pes, že se s tím nedá nic dělat, i kamošky co maj psy to taky znají, a jestli to kape rovnou na podlahu nebo do kapesníku to už je jedno), důležitý je že to jde ven) no to je fuk řešila jsem jen ten zadek, ale to už je ok a když se to vrátí tak zajdu k vet. nebo mu to nechám preventivně ty žlázy vymačkat je fakt že už má 3 roky a ještě mu to nikdy nedělali což by měli. Tak se teď všichni uklidněte a jděte komentovat další diskuze tahle už je ukončená

Reaguji na avanta:
je 21. století nemám menstruaci

arrow
profile_image
katushkaa
od 4. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kacii_:

Evidentně i na umělý kozy....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené