arrow
profile_image
karolina19
od 15. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte! Chcem sa spýtať či sa aj vám tvoria vyrážky z potu a čo vám proti nim zaberá? Ja chodím behávat a dosť sa potím hlavne na chrbte a tvári, ale vyrážky sa mi tvoria aj na ramenách. Máte aj vy podobný problém ako to riešite? Ďakujem za všetky rady.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nevím, jestli je to vyrážka..ale jelikož mám hiperhydrozu, každé léto se mi na dlaních a bocích obou chodidel kůže z potu nejprve vysuší, pak puká, až rozpuká až do masa, pak z toho teče krev a nakonec se udělají bezva strupy. někdy malé, jednou jsem to ale podcenila a nakonec jsem skoro 2 týdny neobula boty.
osobně si nemůžu tyhle rány ničím mazat, protože jakýkoli kontakt s čímkoli okamžitě vyvolá další pocení, proto si to máčím v šalvěji, jitroceli, kapu na to kokosový olej. to mi přináší úlevu, aspoń od bolesti trochu.

hlavní je nenechat pot dlouho působit, hned to mýt, ruce si leduju několikrát denně, nohy čas od času potírám osvěžujícími ubrousky.

ale myslím, že ty máš něco jiného, spíš ty klasické pupínky (?)

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na imoen: a nemáš nějaký druh mykozy? na nohách se mi dělá něco podobného, léčím octovými koupelemi, štípe to a bolí, ale pomáhá...

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na karolina19: mě i mamce na vyrážky z potu pomáhá dětský pudr...mamka má obrovská prsa a pod nimi a mezi nimi se jí ve vedru dělá dost nepěkná vyrážka pudr to vysuší a vyrážka mizí...

arrow
profile_image
Kahrohlinka
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
15    0
Číst hodnocení

Není ta vyrážka třeba spíš menší akné? Mně se z potu tvoří akné vždy pod podprsenkou - myslím pod ramínky, jak dochází k třetí a potu. Co na to pomáhá mně je to místo jednoduše ošetřovat přípravky proti akné a hlavně nechávat místa co nejvíc to jde na vzduchu, aby se obnovilo. Je však jasné, že to nejde vždy a na dlouho, ale časem se to spraví. V létě mi na to pomáhalo sluníčko, to mi však poslední roky začalo tvořit pro změnu jinou vyrážku. Takže ted na sluníčko opatrně, aby to na akné stihlo působit, ale jinak brzy a včas schovat, aby nevznikla vyrážka na sluníčko. Jinak místa pod prsama, která nelze větrat tolik, bych asi mazala něčím, co to vysuší..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené