arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
chci se specificky zeptat, za jak dlouho po vysazení antikoncepce se Vám ve větší míře objevilo akné a kdy jste začaly opět menstruovat. Jestli třeba po čtvrt roce, 9 měsících nebo jak.. Díky.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

mě se akné začalo více objevovat po cca 7-8měsicích co jsem přestala brát HA a menstruace se objevila po 45dnech od posledního menstruačního krvácení a pak chodila po kratší době řádově mezi 26-30dny tj tak jak jsem byla zvyklá před braním HA.

arrow
profile_image
Žakuja
od 23. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

2

Ahoj, mě se akné nevrátilo vůbec naštěstí. I když je ale fakt, že používám kosmetiku proti akné, tak nevím, jestli je to kvůli tomu. Menstruace se mi vrátila po 4 měsících, pak se mi zastavila na 2 měsíce, ale pak už jsem to měla pravidelný.

arrow
profile_image
Jita.J92
od 25. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já to měla přesně takhle: 2 měsíce po vysazení hodně na čele, potom zhoršování postupně na celém obličeji, až jsem musela na kožní. Teď jsou to 2,5 roku co jsem vysadila a mám ho bohužel pořád Ale už to není takové drama jako první rok. A to jsem před nasazením ani žádné neměla, ale brala jsem HA 8 let. Menstruaci jsem měla hned, úplně normálně.

arrow
profile_image
Žakuja
od 23. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

2

Reaguji na Jita.J92: Mě by opravdu zajímalo, jak to má každá v těle, že každá to má jinak. To je fakt záhada přírody

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené