arrow
profile_image
dorota.
od 4. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, je to necelý měsíc co jsem vysadila Chloe a už je to tu - hrozné hnisavé pupínky v dekoltu a podkožní boule na obličeji. Taky se mi mastí vlasy,že bych si je klidně mohla mýt denně Tím samým jsem si prošla před rokem a mám jizvy doteď =( Nevím kam se obrátit. Zajít na kožní, kde mi nikdy nepomohli, nebo je mi prostě souzená HA? Nebo to přetrpět a ono to po nějaké době přejde samo? Musela jsem vyhrabat stará trička až ke krku...sebevědomí rychle klesá.. Budu ráda za všechny zkušenosti. Díky

arrow
profile_image
dorota.
od 4. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mělo tam být 2x denně

Hm, bohužel také jsem si tím prošla - pila jsem pročišťující čaje, pupínky pořád ošetřovala a ošetřovala, zakrývala... je to děs. Bohužel úděl HA

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teď vysadila jednu a začla brát hned druhou a stejně mam celej obličej osypanej ošklivejma bolákama, je to šílený, mažu, ošetřuju ale furt přibejvaj. Ta nová antikoncepce je prej i na pleť, tak doufam že to rychle zmizí, vypadam hrozně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Začala jsem brát Chloe kvůli akné, pleť mám krásnou, ale ty nálady jsou hrozné. Taky jsem přemýšlela, že bych vysadila,ale když čtu co by následovalo a vzpomenu si jak sem vypadala, tak ty nálady nějak přežiju. Myslíte, že by mi na ty nálady pomohla změna HA ?
Jinak nevím jak bych poradila, snad počkat, tohle je prý reakce po vysazení, až se tělo trochu očistí bude to lepší.

Cituji Nikoletka2: Taky jsem přemýšlela, že bych vysadila,ale když čtu co by následovalo a vzpomenu si jak sem vypadala, tak ty nálady nějak přežiju.

Tak HA nebudeš brát do konce života nepřetržitě, takže tě to tak jako tak nemine. Bohužel. Jakmile člověk jednou začne brát, logicky někdy vysadit musí. Takže tím nic nevyřešíš.

arrow
profile_image
beketamon
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, chloe jsem brala tak 4 roky a asi před rokem jsem to zkusila vysadit. za asi ten měsíc nebo snad aji dřív následovalo zhoršení pleti, přibírání, marné čekání na menstruaci...musím říct, že jsem to nevydržela aasi po 3 měsících nasadila zpátky....ale ted jsem se odhodlala znovu to nebrat (už je to asi týden) a tentokrát to prostě musím vydržet! takže držím palce, nejsi v tom sama... však my už si s tím nějak poradíme!

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to asi individuální...já jsem brala HA pár let a pak jsem ji vysadila, trvalo cca 8-9měsíců a poté tělo začalo reagovat na vysazení tedy hlavně zhoršením pleťi / kterou jsem před braním HA špatnou neměla / a další rok jsem se dávala dohromady. Teď už jsem snad v klidu,ale ten rok byla tedy krize. Každopádně vím,že do HA už nikdy nepůjdu. Také jsem se snažila jíst zdravě,čistící čaje a vše co by pomohlo čištění těla. Hodně tekutiny a hodně mi pomohla kosmetika Avene. I když pokud je problém hormonální tak kosmetika toto příliš neřeší,jen léčí to co se vyrojilo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já vysadila HA je to asi dva měsíce.Brala jsem ji kvůli pletí,ale vysadila jsem a začala brát zinek a plet je pořád krásná bez chybičky

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nikicoko: Já vysadila HA je to asi dva měsíce

Tak dva měsíce je ještě krátká doba. U mě se ty změny na pleti atd. projevily třeba až po půl roce. Ale třeba budeš mít štěstí.
Reaguji na dorota.: Jo, holt tím si musíme projít většina. Lepší si to přetrpět teď než třeba ve třiceti, ne?

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já HA brala 6,5roku. Nejdřív to byla Diane-35, pak Chloe a nakonec Katja. Nic slabého.
Mám vysazeno 6 měsíců a pleť zatím OK (a to jsem začala užívat kvůli pleti) - jen před MS se sem tam něco vyrojí, ale nic hrozného. A akorát první měsíc po vysazení jsem se celkově dost mastila.

Každé tělo reaguje jinak, ale vysazení se jednou tak jako tak nevyhneš, takže pokud začneš znovu teď brát, tak si ničemu nepomůžeš a fakt lepší chodit poďobaná ve 20ti než v 30ti . Alespoň zobej zinek a pročišťuj organismus. A z vlastní zkušenosti mohu poradit - nerýpat! Vždycky je to pak jenom horší.

Já v životě vysadila HA 2x.
Poprvé ve 20 - hrůza, za měsíc osypaná jak blázen, bolavá MS, no hůř jak před HA..nasadila jsem ji zpět.
Podruhé v 24 - v klidu, pleť se začla plíživě zhoršovat a akné rozlejzat na nová místa až po několika měsících.
Tak nevím, je-li lepší počkat do vyššího věku

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mufallo: v klidu, pleť se začla plíživě zhoršovat a akné rozlejzat na nová místa až po několika měsících.

No a jak to dopadlo? Zůstalo ti akné nebo jsi po čase měla klid? a po jak dlouhém čase?

Zůstalo, i po následné léčbě Curacné (bez HA) se vrátilo, ale míň. Mívala jsem hrozná i záda a dekolt a ty mám skoro čisté, sem tam neškodný špuntík. Obličej (celý), na krku, za ušima a vzadu pod vlasy jak kdy, ale i v nejhorším osypání to je spíš menší forma, která když se nerýpe tak s vnější udržovací léčbou a makeupem to nějak jde. Curacné zničí případnou bakteriální kolonizaci, je to znát.

arrow
profile_image
Caprisonett
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Curakné je totéž co roacutane apod?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené