Toto téma je spíše pro ty, kteří kdysi absolvovali x ošetření laserové epilace a nyní mají třeba tři, čtyři roky poté. Jak jste spokojené s odstupem času a kde jste byli? Ošetření jakým laserem jste podstoupili?
Dostali jste se někdy v rámci původních a pravidelných návštěv do fáze, kdy jste skutečně neměli na daném místě ani chlup a stačí vám tedy nyní pouze udržovací ošetření jednou za čas /uvádí se třeba jednou za rok, dva, tři, že prý je to různé/?
Kolik ošetření jste v té původní fázi podstoupili?
Jak jste na tom s odstupem času vy, které máte nejlépe pár let poté?

Díky moc!

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě by teda zajímalo kolik stojí ta udržovací fáze, protože je rozdíl jestli mám třísla plné chlupů nebo jestli mám na každém 4 chlupy. Já zatím byla jen jednou a výsledek nic moc. Zajímalo by mě kolik mi budou účtovat, když budu mít chlupů pár, ale to oni vlastně ani nepoznají, když na ošetření musím dojít oholená. Docela mě to štve dávat za to takové tísíce, aby to rostlo pořád dokola. Co jsem četla, tak zatím samé stížnosti, je to daný hormonálně a ty chlupy zase vyraší, myslím, že to bude doživotní boj, musela jsem do toho jít, protože chlupy zarůstají.

arrow
profile_image
ducati
od 2. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja síce nie som dlho po epilácii, len niečo vyše roka, absolvovala som ho 6x a nič aj keď - asi po 3-tej aplikácii sa mi zdalo,že je toho akosi menej, tak mi znova nedávno vyrašili a mám pocit, že som zase na začiatku ...

o tomto probléme som sa rozprávala aj so svojou endokrinologičkou - tá mi sama laser navrhla a tvrdila, že s hladinou hormónou to súvisí len málo - mimochodom, chystám sa ju vymeniť, keď už takúto hlúposť treskne doktorka....
vraj mám "hraničné hodnoty v hormonálnom profile" tak v mojom prípade to je asi vyhadzovanie peňazí von oknom...

Cituji Jaanaa22: mě by teda zajímalo kolik stojí ta udržovací fáze, protože je rozdíl jestli mám třísla plné chlupů nebo jestli mám na každém 4 chlupy. Já zatím byla jen jednou a výsledek nic moc. Zajímalo by mě kolik mi budou účtovat, když budu mít chlupů pár, ale to oni vlastně ani nepoznají, když na ošetření musím dojít oholená.

Tohle téma jsem zakládala hlavně pro ty, které mají za sebou xy ošetření a jsou po epilaci pár let.

K věci: posuzovat epilaci po 1 ošetření je totální blbost. S tím jak se laserová estetika neustále dostává dopředu a leccos se zkoumá se samozřejmě zjistilo, že první informace o tom, že je efekt natrvalo, je zcela mylná. Ze stejného důvodu se většinou už ani neuvádí standardní počet ošetření 4-6, protože jsou s tím už nějaké zkušenosti. Je to spíš mnohem více. Také se začalo mluvit o "udržovacím" ošetření po určitém čase.

Za "udržovací" ošetření bys měla platit dle ceníku toho centra, záleží jak to tam mají uvedené. Většina z nich tam třeba má, že 1.až 3. ošetření Tě stojí nějakou sumu, 4.-6. zase jinou sumu, zpravidla o dost nižší, atd. Pak bývá ještě uváděn ceník na pár jednotlivých chloupků, např. ošetření 1-5. chloupků - 400 Kč, 6-10. 800Kč. Za to udržovací ošetření bys měla zaplatit přesně tolik, kde si v tom ošetření skončila. Např. absolvuješ v původní fázi 10 ošetření, tak zaplatíš (i když tam půjdeš třeba po letech) cenu, která je od 11. ošetření nebo pokud je tam těch chloupků málo, že bys je spočítala na prstech jedné ruky, tak se to počítá individuálně dle počtu chloupků. Takhle to mám třeba já.

Nechci Ti do toho mluvit, už jsem na Tebe jednou reagovala asi v nějakém jiném tématu, ale centrum, kam docházíš, se mi dle toho, co píšeš vůbec nelíbí. Viz...chodit na ošetření oholená. Chápu, že laserová medicína jde dopředu, ale tohle? Máš pravdu, nedokážu si představit, jak Ti to budou účtovat, když tam za těch pár let stejně musíš dojít opět oholená. To si tam prostě můžou naúčtovat, co chtějí.

Prosím jenom o příspěvky k tématu Kdo máte po epilaci už nějaký delší časový odstup...nejlépe pár let

arrow
profile_image
sanka
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já jsem první ošetření absolvovala někdy před 6ti lety. Byla jsem tam asi 5x, po nějaké době (asi 2 - 3 roky) jsem byla na dalším udržení, ale chtělo to tehdy zopakovat v tom odstupu 6ti týdnů ještě jednou, což jsem už neprovedla, takže jsem po roce šla zase znova. Teďka jsem byla po delší době a můžu říci, že jsem fakt spokojená. Na to, co jsem tam měla před tím ošetřením je to fakt paráááda. Když jdu na to udržení, tak mi na každém třísle raší třeba 5 chloupků a potom tam už nemám chvíli zase vůbec nic..

arrow
profile_image
Rai
od 27. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já se připojuji ke kladné zkušenosti. Byla jsem asi před 10ti lety na rukou, protože jsem tam měla pevé černé chlupy, na ošetření jsem byla jsen 3krát a dodneška mám pokoj, už mi roste jen chmýří. Na lýtka jsem byla zatím 4krát, pořád ještě něco roste, ale měla jsem chloupky dost husté, rozdíl teda proti původnímu stavu velký. Teď když si zbytek chlupů oholím, mám krásně hladké nohy, dřív jsem měla viditelné černé tečky a tak za 20 hodin od oholení už na dotek hladké nebyly. No hrůůza. Teď jsem začala chodit na třísla, jsem právě po páté návštěvě. Tam to bude nejnorší, protože chlupy jsou tam nejodolnější, ale taky řídnou, potvory. Já, černovlasá černochlupá, jsem za laser fakt vděčná. Leze to do peněz, ale já mám zkušenosti vážně dobré.

Záporná zkušenost. Mám jemné světlejší chloupky, u kůže úplně blond. Přesto bylo ošetření zpočátku účinné.
Po pár letech a těhotenství mám podpaží znovu zarostlá a holím. Nevěřím, že by nějaké udržovací ošetření pomohlo!
V tříslech jsem neměla nikdy nic, to neposoudím. Oštření jsem absolvovala hodně (minimálně 6). I moje "chlupatější" kamarádky jsou nespokojené, efekt není dost výrazný u žádné z nás.

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

možná by bylo dobré taky uvést na jakém laseru jste byly, ty starší asi už moc účinné nejsou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené