arrow
profile_image
27martik
od 21. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, na webu jsem objevila epilátor Philips Lumea. Pracuje na principu IPL, takže ztenčuje chloupky a zabraňuje jejich růstu. Cena je poměrně vysoká, a tak i když mě tento přístroj zaujal, chtěla bych se zeptat jestli s ním někdo nemáte nějaké zkušenosti a hlavně jaké? Vyplatí se, funguje, jak dlouho trvalo než vám chloupky přestaly růst? Děkuji

arrow
profile_image
xo.
od 6. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je takový ten přístroj, který vydává takové červené světlo, ale chloupky nevytrhává?
To by mě taky zajímalo

arrow
profile_image
Pytáček
od 6. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Martik. Já jsem si četla na webu velmi pozitivní ohlasy, jak na českém, tak na světovém a navíc mi to jedna moje kolegyně doporučila. Tak jsem se rozhodla si výrobek zakoupit. Cena je tedy dost vysoká, v alze to měli za 11 tisíc. Ale mám ji už pár týdnu a pomalu pozoruji výsledky, tuším, že do léta se z mé koupelny odstěhují nenáviděné žiletky.

Jsem nadšená. Zatím tedy nemám 100% výsledek, ale už teď jsme s Lumeou kamarádky. Jistý efekt od první aplikace, navíc nemám podrážďenou pleť, ba naopak, pleť je potom jemná. Chloupky postupně vypadávají a navíc rostou opravdu pomalu.

Téma bolestivost, to je dost individuální. Mě osobně to nebolí, jen to tak trochu štípne a zahřeje. Zkoušela jsem to doma na partnerovi a ten byl pomalu hysterický.

Duležité je zmínit, že Lumea se používá výhradně v kombinaci s žiletkou a ne s epilátorem/voskem nebo jakýmkoliv jiným zpusobem odstraňování chloupku i s kořínky.

Nelze čekat 100% výsledek hned po první aplikaci, člověk musí být trochu trpělivý. Ale rozhodně se to časem vyrovná výsledku ze salonu, navíc v pohodlí domova, což nenahradí nic! Za mě jednoznačně ano, jedna z nejlepších investic do krásy posledních měsícu ne-li roků.

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamarádka přístroj Philips Lumea má, ale už ho nepoužívá. Ptala jsem se jí na zkušenosti, protože jsem také uvažovala o jeho koupi.

Při pravidelném používání prý chloupky přestanou růst (pokud přestanete používat, bestie opět vyrostou), ale prý je ten přístroj velmi nešetrný k pokožce. Ošetřená pokožka je vysušená a začne stárnout (kamarádce je 30), právě kvůli negativnímu vlivu na pokožku ho kamarádka přestala používat. Asi to bude podobný neřád, jako solárium.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené