arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můžu dostat nakrózu, když mám vysoký tlak a lečím se? Byl někdo na plastické operaci a taky má problémy s tlakem? Někdo mi říkal, že narkózu nedostanu, tím pádem bych nemohla ani na operaci Ale přece lidi operují i s vysokým tlakem, teď myslím operace ze zdravotních důvodů, tak proč by to nešlo u plastické? Děkuji

arrow
profile_image
Kanga
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím; já se léčím s hypertenzí a byla jsem na lipce i abdominoplastice v narkóze. Budeš to mít v papírech v rámci předoperačního vyšetření; já jsem si navíc nervama těsně před operací sama vysoký tlak nahonila i přesto, že jsem měla v sobě prášky - a nijak malý, měla jsem 160/100. Anesteziolog se s Tvými papíry seznámí a přizpůsobí tomu narkózu i medikaci. Jinak si myslím, že denně je nutno operovat tisíce lidí s různými zdravotními problémy - věřila bych lékařům; vědí jak na to; od toho tu taky předoperační vyšetření jsou. Držím palce .

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji, tak to jsem ráda, že to není překážka pro plastickou operaci. O operacích ze zdravotních důvodů vím, že se operují i lidé s vysokým tlakem pod narkózou, ale myselal jsem si, že je to z důvodu, že není jiného východiska, ale u plastckých operací kdy nejde o zdraví doktoři operovat nechtějí.

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vysokým tlakem trpím. Prodělala jsem několik operací a vždy si anesteziolog poradil. vždy jsem se probudila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené