Ahoj holky,
tak nakonec jsem se rozhodla, že si dodělám VŠ vzdělání a do práce za bare, nenastoupím.
Teď bych se chtěla zeptat na něco jiného. Už jsem vyčerpala dva roky studia zdarma na Bc. tím, že jsem přestoupila na nový obor. Ráda bych už příští rok 2013 šla k závěrečným zkouškám. To znamená, že bych musela tři roky smrsknout do dvou, což by v pohodě šlo, jde jen o to udělat všechny zkoušky. Jinak s tím není problém, mám to zjištěno.
Taky jste to nějaké takhle dělala? Dá se to? Hlavně by mě zajímalo, jak je to s oborovou praxí. Pustí mě na ni, když budu chtít vystudovat za dva roky?
prosím o jakoukoliv zkušenost

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na JančaOcet:
Tak možné to asi je...Hodně záleží na tom jaký obor studuješ...ne na každé škole se to dá zvládnout. Pokud víš, že by to bylo možné tak už záleží jen na tobě jak se k tomu postavíš.

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tarabell: ne na každé škole se to dá zvládnout.

A to nejen kvůli náročnosti studia. Třeba my máme předmět, který má části I - VI, takže je to rozvržené akorát na ty tři roky, resp. šest semestrů a urychlit to nejde.
Řekla bych, že to nebude nic výjimečného...

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na JančaOcet: Promiň, ale Tvůj přístup se mi absolutně nelíbí. Místo abys byla ráda, že máš šanci studovat, něco se naučit, dozvědět, tak se ženeš za titulem(mimochodem s Bc. dnes do světa díru neuděláš).
Ale k Tvému dotazu, myslím, že to možné je, zeptej se na studijním.

arrow
profile_image
Tifi
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Naughtycat: slečna jen nechce platit za delší studium, což chápu..platit nějakých 13tis (na naší škole) za semestr je pro studenta pálka. Navíc přestoupila na jiný obor, takže má zájem se vzdělávat a myslím že se tu ptá na něco jinýho než jestli se to někomu líbí nebo ne Někdo si holt obor vybere špatně. Jestli chce být Ing. nebo Mgr. nebo cokoliv dalšího tak si beztak nejdřív bude muset udělat Bc.

K tématu: určitě by to neměl být problém, ale bacha na ty navazující předměty.

Reaguji na Naughtycat: No mně je jedno jestli se ti líbí nebo ne. Mně se zas třeba nelíbí tvoje hláška, že s Bc. díru do světa neudělám a nad tím zase, že mám být ráda, že studuju? Tak si z toho holka vyber, co jsi vlastně chtěla říct

Reaguji na Tifi: Přesně tak, prostě s prvním jsem se snažila dělat, ale nešlo to, takže jsem přešla na jiný a nerada bych platila poplatky za delší studium, navíc dva roky na vystudování Bc. mi přijdou docela v pohodě, neříkám, že to chci odstudovat za měsíc, ale taky nechci na Bc. strávit přes pět let. To je jak kdybych tvrdila, že lidi, co studují dvě VŠ, tak nemůžou ani jednu udělat pořádně.

Reaguji na Teresita: Nene, navazující tam nejsou, to by nešlo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené