arrow
profile_image
chestnut
od 28. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SenoraElisa: Ricinový olej mi také nevyhovoval, řasy bylo hodně mastné a dost padaly. Zkus použít ten vitamin E a mělo by se to o dost zlepšit. Samozřejmě také záleží na tom, jak často nosíš řasenku, zda je voděodolná (ta řasy nadměrně zatěžuje a padají raz dva), čím odličuješ a tak podobně..... Někdy na noc používám průhledné sérum na noc na řasy od Dermacolu, ale to je spíše na prodloužení řas.

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak na mě biohar max nezabral (ani kamarádce..) - spíš mi řasy dost padaly.. na co nedám opravdu dopustit je talika lipocils expert (ale popravdě, nekupuji pravidelně.. max 1 za rok se kroutím a objednám..), před 3 měsíci jsem do prázdné taliky nalila riciňák a když mám náladu, přemáznu tím... řasy se mi opravdu "točí" a jsou tmavší, také kvalitnější.. za mě ano.. ale asi opravdu nemusí na každého zabrat ..

arrow
profile_image
SenoraElisa
od 28. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na chestnut: Musím vyzkoušet předtím jsem měla pěkné řasy a chtěla jsem je posílit, protože se líčím každý den, místo toho mi začaly padat a já teď lituji, že jsem s tím riciňákem vůbec začala Podívám se po vitamínkách a zkusím je patlat na řasy pak napíšu jak to vypadá Odličuju vazelínou, která by taky měla přispět k posílení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené