Ahoj holky, myslíte si, že bohatý kluk (má bohaté rodiče, ale už sám podniká, tže peníze už ted má svoje,ale dřív bych řekla, že patřil mezi zlatou mládež a dodnes se s takovými stýká) by začal vztah s normální holkou? Kamarádka se s takovým stýká a řeší jestli by to mělo cenu jít s nim do vztahu- oba mají zatím partnery. On samozřejmě holku z lepší rodiny, ke kamarádce se chová hezky, i jí naznačoval, že není nikde dáno, že vždy bude s nýnější partnerkou. Ale podle mě by ten jejich vztah rychle ztroskotal. Každý má uplně jiné kamarády a on je zvyklý pohybovat se v jiné společnosti než kamarádka. Co si o tom holky myslíte? Podle mě takovýhle lidi vždycky budou s lidma podobný jim.. Dost se o tom s kamarádkou ted dohadujem, tak chci slyšet i vaše názory, dík..

Nic není nemožné, ale máš pravdu v tom, že člověk si hledá společníky (kamarády, přítele atd.) ve stejné sortě v jaké žije a pohybuje se. I proto, že s těmi výš nebo níž vlastně ani moc nepřijde do kontaktu.
Fungovat by to ale mohlo, proč by ne, i když na pohádky o bohatém princi a popelkách moc nevěřím Záleží ovšem na tom, jak by se (oba dva!) dovedli vyrovnat se svou odlišností a odlišným prostředím, které je tvarovalo.

Záleží spíš na charakteru a na celkové úrovni osobnosti než na bohatství.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

a taky na tom, jak moc poslouchá rodiče

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jde to. Je to složitý, ale jde to...
Asi těžko přivede svoje kamarády za jejíma nebo ona svoje za jeho. Takže se jeden z nich bude muset trochu omezovat.
Já to pozoroval sám na sobě. Bejvalky kamarádi na mě byli vysloveně alergičtí. A to myslím, že sem nijak nedával znát, že mi peníze nedělaj problém.

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tohle není jen o penězích, ale druhotně na nich hodně záleží... je to totiž o způsobu života - měla jsem kluka, který byl tzv. "o třídu výš" a řekla bych, že jsme ztroskotali na tom, že jsme byli zvyklý každý na jiný standard života - já se odmítala přizpůsobovat "lepším radovánkám" on zase odmítal moje zájmy a zvyky.

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tkanule: tohle není jen o penězích, ale druhotně na nich hodně záleží

Jo, přesně.. Bohužel se peníze promítnou do všeho..

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Cituji quessi: oba mají zatím partnery.

Teda já jsem asi poněkud staromódní.... ale co ti jejich partneři? Ono to v obou vztazích nějak neklape?
Zadanýho bych nechtěla, mohl by si se mnou zase někoho najít a mě opustit. Peníze nepeníze.
Ale jinak bych se lepším radovánkám přizpůsobila razdva

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky si to příliš nedovedu představit. Buď se kamarádka bude muset přizpůsobit a naběhnout do jeho společenské vrstvy ( se vším dobrým i špatným, co k tomu patří ) , co předpokládám není její primární cíl pro chození s dotyčným boháčem. A nebo každý bude trávit čas se svou partou - a k čemu takový vztah ?! Bohužel, ne tak samotné peníze, ale jakási "třídní nenávist" , bohatě přiživována některými našimi politiky, se může promítnout i do mezilidských vztahů . Navíc jak píše australan , problém nemusí vzniknout mezi nima, ale může jim ho nasadit do hlavy jejich okolí.
Hodně záleží i na tom, co dělají a jak žijí jeho rodiče, sourozenci, ... ale když říkáš, že je z bohaté rodiny, tak ta černá ovce by tam byla Tvá kamarádka.
A navíc - uvěřit pohádce o Popelce a princi bych byla ochotna, kdyby se se svou stávající přítelkyni rozešel kvůli Tvé kamarádce. Naznačování, že by "možná jednou mohl být volný" mi zavání spíš snahou dostat ji do postele.

Dík moc za názory.
Jeho rodiče v tom asi nehrajou roli - je mu už 30, tže snad rodiče neposlouchá.
On je fajn, určitě nedává najevo, že by měl peníze, párkrát jsem se snim taky bavila, ale představa, že by se měl vyrazit s námi večer pařit no nevim. Přeci jen je zvyklý přinejmenším bavit se na dražších místech.
A zas že by kamarádka zapadla do jejich "bohaté party" taky pochybuju, kort když on v té partě má svoji přítelkyni a oan kamarádky, no znate to když se rozpadne v partě pár...Právě jde o ty jejich partnery-nebo mně teda o partnera kamaradky,je fajn a tak jí radim at se s ním nerozchází kvuli tomuhle, ale zas si řikám, třeba by jim to zrovna vyšlo :/ já nevím - Popelce to třeba zrovna vyšlo. I když kamarádka jako taky není uplná "popelka" jen jak tu někdo psal o třídu níž. Radovánkám bohatých by se dokázala jiste taky přizpusobila, ale aby oni přijali ji, mám ji ráda a nerada bych aby byla neštastná..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji quessi: snad rodiče neposlouchá

Mno, to by ses divila, kolik třicátníků své rodiče "poslouchá" až moc ... zejména když se snaží radit v oblastech vztahů

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji quessi: Radovánkám bohatých by se dokázala jiste taky přizpusobila

jenže ono se to lehce řekne, hůř dělá ... ono to totiž není zrovna příjemný vyrazit si na nějakou lepší párty, nebo nějaký super sportovní víkend, kde i když se snažíš sebe víc, tak je prostě vidět, že jsi "odjinud"

arrow
profile_image
retroMa
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tohle je asi těžké soudit, každý jsme náký :/. Mám kamarádku a ta chodí s bohatým a docela v poho

arrow
profile_image
Darinka_x
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já bych to nezatracovala, vztahy jsou přece vždycky padesát na padesát jestli to výjde nebo ne. Kdyby chtěli být spolu a byli do sebe zamilovaní, tak by asi museli udělat oba dost kompromisů, v něčem se podřídit, přizpůsobit. Záleží jaké jsou to povahy a jaký ten chlápek je. No a ti kamarádi okolo jsou další věc, ale zas nikde není psáno, že si nepadnou do noty že...a když už by to nešlo, tak přece se může ta tvoje kamarádka vídat se svými přáteli pořád dál a toho novýho mezi ně brát příležitostně a stejně tak on ji. Kdoví jestli by si ta tvoje kamarádka třeba taky brzo nezvykla na jeho způsob života a třeba by se jí to zalíbilo, nikdy nevíš
Spíš nějak nevím co teď řeší, když mají oba dva partnery. To se jako dohodnou, že teď budou spolu a ze dne na den se s těmi svými současnými partnery rozejdou? To přece těžko.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji retroMa: by mu jí rozmlouvali

Tak, nevím jestli by to mělo probíhat až tak, ale mám dva známé, kteří se přivdali do bohatších rodin a nic moc . Pravda, jsou to chlapi, to se možná bere trochu jinak, ale jeden z nich vyfasoval místo v rodinné firmě, kde nic nedělá, aby nic nezkazil a Oktávku RS "aby si hrál a byl zticha" a o všem rozhoduje rodinný klan jeho ženy. A druhý se dře ve dvou pracích, aby tchánovi dokázal, že není taková úplná socka, za jakou jej asi mají. Neříkám, že to tak musí probíhat všude, ale tlak rodiny je dost silná věc a mezi chudými i mezi bohatými se najdou rozumní i ti druzí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené