arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji martinam: Většinou to ví moc dobře a je jí to fuk, protože manželku nezná, že..To znamená, že jí může klidně bez výčitek ublížit a spát s tátou jejích dětí, zatímco ona mu doma vaří večeři

To není tak úplně pravda. Já jsem ji například znala A naopak - znát ji je mnohem lepší, protože si sama můžeš udělat obrázek. Výčitky si tak dle mého názoru dělá spíše ta milenka, co manželku nezná.

Cituji martinam: Né každá žena má žaludek na to spát se ženáčem, když ví, že doma na něj zatím čeká rodina

Můj pohled: dokud jsem to nezažila, viděla jsem to stejně a taky jsem si říkala, jak na to ty holky mohou mít žaludek. Ale když do toho najednou spadneš, zjistíš, že o nějaký žaludek vůbec nejde

Cituji DanielaM: Ono ve většině případů to bývá tak, že chlap je ve své druhé pubertě, myslí si, jak je na tom skvěle, že se o něj zajímá mladá holka - prostě pobláznění a ta mladá holka z něj jenom tahá prachy

Blbost. Nevím, podle čeho tak můžeš usuzovat, jak se chová většina. Já tenhle problém řešila, spousty milenek jsem znala, cíleně jsem s nimi komunikovala, protože není příjemný pocit, že jsi v tom sama. Peníze tam hrály roli sporadicky.

Cituji DanielaM: jejda, to zas bude diskuze

Tak to každopádně, tohle téma je příšerně kontroverzní

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lusinda: to není být za zlou. Takhle zvenčí je mi jich líto také. Já určitě neříkám, že je normální a správné, co ti dva dělají. Na druhou stranu to není nic nezákonného a v dnešní době je to prostě (bohužel) běžné - a pokud se to stane, neznamená to, že ona je mrcha a on hajzl....

Cituji laala: Na druhou stranu to není nic nezákonného a v dnešní době je to prostě (bohužel) běžné - a pokud se to stane, neznamená to, že ona je mrcha a on hajzl....

Určitě ne,je to život.
Tady na sídlišti je žena /30let/ a žila s partnerem kterého "rozvedla",on skoro o dvacet let starší než ona.Moc chtěla dítě,takže "uměle" dvojčata.Dnes jsou dvojčatům čtyři roky a narodila se už matce samoživitelce....partnera jí "odvedla" jiná když byla sedm měsíců těhotná.
On s ní ten kolotoč oplodnění vydržel,pravděpodobně dobrovolně a holt jí jiná "vrátila" to,co ona udělala taky.

Vím,že to není pravidlem,ale většinou to ten chlap udělá znova.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji laala: To není tak úplně pravda. Já jsem ji například znala A naopak - znát ji je mnohem lepší, protože si sama můžeš udělat obrázek. Výčitky si tak dle mého názoru dělá spíše ta milenka, co manželku nezná.

A ona byla tak hrozná, žes neměla výčitky, že jí ubližuješ? Jen mě to zajímá...

Rozhodně tě nesoudím, nevím, jak to bylo u tebe. Je spousta situací, kdy je to jinak a s problémy nechce nic dělat třeba ta manželka nebo je nesnesitelná /alkoholička, hysterka atd./ anebo už se jejich vztah prostě nedá spravit. Tak to v životě chodí, nevěra byla, je a bude.

Cituji laala: Ale když do toho najednou spadneš, zjistíš, že o nějaký žaludek vůbec nejde

Jak to? Já to taky zažila a mě o něj /o žaludek/třeba šlo. Taky jsem jí znala a nebyla super manželka ani vyjímečně skvělá žena, ale výčitky svědomí jsem měla obrovské. Protože jsem věděla, že ona ho miluje -. a díky mě a jemu - žije ve lži Dokázala jsem si představit, jak bude trpět, jestli se to dozví a věděla jsem, že na jejím trápení si nechci stavět své štěstí. Fakt mi jí bylo líto - naštěstí se o tom nikdy nedozvěděla a já to ukončila, i když on chtěl zůstat se mnou. Už bych to neudělala.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji laala: Technická poznámka - rodinu ničí především ten chlap,

nesouhlasím. Na to rozbití jsou většinou dva - jak on, tak dotyčná. Ten chlap podvadí snad s někým ne?

arrow
profile_image
Corvin
od 9. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímavé téma.

Já to vidím takhle. Je hloupost odsuzovat kohokoliv že je špatný, že někomu ničí rodinu nebo rozvrací vztah atd. Každý svého osudu strůjcem. Kdyby takto uvažoval každý, má po cca patnáctých narozeninách smůlu, protože pak už je 95 procent lidí zadaných. Jasně, kdyby se to stalo mně, taky bych byl naštavaný, obviňoval ženu, jejímu milenci bych dal nejspíš přes hubu, ale lhal bych si do kapsy. Takový je život... Sám jsem svoji ženu koneckonců "přebral" jejímu ex-příteli. Co dodat, že?

Každopádně k tomuto vztahu bych řekl jen to, že mi nedává smysl. Pán se očividně nehodlá rozejít se svojí ženou, slečně je taky víceméně ukradený, když s ním zrovna není, tak se ptám - stojí ten risk opravdu za to? Kdyby byl pán férovej chlápek, tak na rovinu řekne, že mu jde jen o sex a že to nehodlá měnit a slečna by si měla v hlavě srovnat, jestli chce být proste "jen" milenkou a ničím víc. A nést s tím i riziko zničení vlastního vztahu, který zdá se zatím funguje.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na laala:
Stihla jsem vypozorovat, že většina chlapů, kteří si dlouhodobě udržují mladé milenky, jsou především z vyšších společenských vrstev a dobře finančně situovaní. Nějak jsem nezaregistrovala, že by dvacítka měla vztah s 50letým popelářem nebo dělníkem od pásu (nic proti těmto povoláním) Ale tak neříkám, že vždycky je to jen kvůli penězům, ale z mého okolí to tak prostě vidím.

Cituji laala: Ale když do toho najednou spadneš,

Přiznám se, že jsem taky málem do toho spadla. Bylo to v práci a já se tam zakoukala do ženatého muže Nikdy jsem mu nic nedala najevo a hrozně se tím trápila a když jsem cítila, že jsem v tom až po uši, odešla jsem z práce. Věděla jsem, že ho mít nemůžu a i kdybych ho přeci jen dostala, tak by kvůli mě musel podvést/opustit svoji ženu, což by od něj byl podraz a bála bych se, že jednou takhle zamete i se mnou. Jsem na sebe hrozně hrdá, že jsem to dokázala věřím, že mnohé by tohle nesvedly.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kiko:

no zamilovat se do tebe klidně mohl , ale neznamení to, že se kvůli tomu rozvede.To, že mu doma něco chybí může být pravda , ty jsi neokoukaná a nová to mu imponuje . Časem to , ale všechno odezní. Tak to prostě v životě chodí.

Jinak , težko za to někoho odsuzovat , za to můžou vždycky dva .Pokud na to má někdo žaludek ať to dělá , nakonec důsledky toho všeho si ponese stejně každý sám.Každý musí vědět jestli mu to za to stojí.Jinak mám kolem sebe lidi , kterým nevěra vztah posílila a začali si manželsví vážit. Nevěra neznamená vždycky rozchod .

Cituji Bruce78: Každopádně mi není jasné o co ti vlastně jde ? Píšeš, že je ti s ním hezky, ale pokud spolu nejste ani si na něj nevzpomeneš... Trošku postrádám důvod - proč se s ním vlastně tedy scházíš ?

možná právě pro ty hezká slůvka a komplimenty to dokáže hodně nabudit

Cituji Laky: Vím,že to není pravidlem,ale většinou to ten chlap udělá znova.

nemyslím si, protože někdo dostane tak za vyučenou , že se už nikdy neodváží to opakovat

Cituji DanielaM: Jsem na sebe hrozně hrdá, že jsem to dokázala věřím, že mnohé by tohle nesvedly.

Evidentně chceš žít v pohodě se svým svědomím gratuluju.

Cituji mikkýsek: nemyslím si, protože někdo dostane tak za vyučenou , že se už nikdy neodváží to opakovat

No kolem nás vše rozvedené se opět vesele "druží s okolím" slušně napsáno a zase je tam kolotoč milenek.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Corvin: Kdyby takto uvažoval každý, má po cca patnáctých narozeninách smůlu, protože pak už je 95 procent lidí zadaných.

Tak zase ono je rozdíl, když je někdo "jenom" zadaný bez závazků (i když přebírat zadané taky není zrovna morální a něco, čím by se měl člověk chlubit) a když je někdo dlouholetě ženatý a má s danou osobou děti. Když 25ka přebere chlapa dvacítce, tak je dost pravděpodobné, že ta zhrzená dvacítka bez závazků se z toho rychle otrká a snadno si najde jiného, když je tak mladá - je spousta svobodných chlapů, kteří jí budou věkově odpovídat. Ale když chlap nechá 45 letou ženu s pubertálními dětmi, na které zůstane rázem s výchovou sama? A v takovém věku už se partner taky hledá hůř než těm mladým kuřatům.
A jak říkám - já kdybych nějaké ženštině přebrala chlapa, tak se bojím, že mi ho zase přebere jiná, takže už proto bych do toho nešla.

Cituji DanielaM: Ale když chlap nechá 45 letou ženu s pubertálními dětmi, na které zůstane rázem s výchovou sama? A v takovém věku už se partner taky hledá hůř než těm mladým kuřatům.

Je mi 42 a včera mi zrovna říkala osamělá švagrová(58mi letá sestra mého manžela) "Dávej si na něj pozor,on všechno umí,byl by o něj jistě zájem" ........no nehlídala jsem ho 23 let,tak na stará kolena s tím začínat nebudu,ale opět mi bylo nadhozeno,jak asi myslí opuštěné a neudatelné ženy - švagrová je taková mírně řečeno nepraktická osůbka,která neumí uvařit,nezvládá mít pořádek a celoživotně nic nestíhá.....ovšem rozvracení vztahů jí za mlada šlo naprosto excelentně.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky:

u chronických nevěrníků se to asi nidy nezmění , ale nejsou naštěstí takový všichni . I když já osobně si myslím, že neexistuje člověk , který se aspoň 1x za život nezakouká jinde.

Cituji DanielaM: A jak říkám - já kdybych nějaké ženštině přebrala chlapa, tak se bojím, že mi ho zase přebere jiná, takže už proto bych do toho nešla.

stát se to může ikdybys žádného nikdy nepřebrala. Nic není 100% a ve vztahu to platí dvojnásob.

Cituji lusinda: ono furt nic a udílí mi podobné rady jako ta tvoje.

Asi je to štve,že jejich bráchu ulovila nějaká a je s ním spokojená a ony nic

arrow
profile_image
Raduša
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, vše podstatné asi bylo řečeno, ale mě zajímá: má ten ženatý pán děti? Protože děti jsou bezbranné, nemůžou s danou situací nic dělat a přitom to odnesou nejvíce ony. Neubližujme dětem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené