Reaguji na lusinda: Promiň, ale teď už Tě nechápu vůbec. Jo mám problém a to asi s Tebou A jestli se můžu zeptat, kde jsem na Tebe útočila?

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Velice kontroverzní téma
Zdaleka ne všude je to tak, že " ta hodná milá manželka na něj čeká s teplou večeří, ta bezcitná štětka ji ho přebere a on za pár let udělá to samé" . Manželky, milenky, chlapi i okolnosti jsou různé.
Spoléhat na to, že milenka se mnou bude mít soucit a nechá mého chlapa být, je v dnešní době bohužel nesmysl.
Odvést partnera od jeho děcek a pořídit si s ním své ( nejlíp víc ) je nezodpovědný nesmysl, vedoucí v nové i v původní rodině ke konfliktům, finančním nedostatkům, problémům všeho druhu a potažmo začátek dalšího konce. Nicméně je to velice oblíbená disciplína napříč celým sociálním spektrem, jak se dovídáme z bulváru i z okolí.
Ale k zakládatelce : bohužel, naprosto souhlasím s názorem, že kdybys dotyčnému opravdu stála za to, tak tě nebude hned ze startu "oblbovat" ožvýkanými levnými frázemi o tom, jak mu to doma neklape.

Reaguji na dadabus: Přesně tak

Mně tady prostě vadí, že si někdo založí nějaké téma a jiní, místo, aby reagovali věcně a na dané téma, tak si myslí, že mají právo moralizovat a soudit. Na to si přece mohou založit vlastní diskuzi třeba Můj názor na nevěru. Jestli někdo je pro nevěru nebo proti, je to jeho názor, ale sem to prostě nepatří. Jde mi prostě o princip. A hlavně nikdo z nás nemá právo někoho soudit. Nevím, možná že třeba lusinda má kontakt někam výš a to právo má Nevím, jestli je tohle i v cizině, ale tady u nás v ČR podle mě dosti častý zvyk, že když se nudím ve svém životě, tak řeším a posuzuji životy jiných, i když vůbec nevím, jak to u nich opravdu je. To je pro mě opravdu znakem malosti lidského ducha a mysli. A psát o někom, že je zoufalka, na to tady nemá právo opravdu nikdo a svědčí to právě o té malosti.

Reaguji na kiko: Ahoj, moc jsi toho nenapsala, takže těžko radit. Pokud nejsi do něj zamilovaná, baví Tě to a nevadí Ti pocit, že ubližuješ někomu jinému, tak si to užívej a neřeš to. Pokud Tě to nebaví (sama píšeš, že když jsi bez něj, tak na něj vůbec nemyslíš), tak se na to vykašli a taky to neřeš
Jen tak na okraj, kde se mladá holka seznámí se starším mužem? Díky

Cituji laala: Tomu moc nerozumím, co tím myslíš?

Je celkem jasné,že partneři se po dvaceti letech vztahu sem tam zákonitě musí nudit.Ale ono to nastane mnohde i dřív,takže pak ten jakoby "slabší jedinec" má potřebu změny a dalších "figurek do hry".
Většina z nás vstupovala a vstupuje do manželství s ideálem věrné lásky až za hrob.Být milenkou je každé věc,jen je fajn si uvědomit občas,že ten chlap už z jednoho manželství pro nudu odešel.
Ale je fakt,že tobě to vzhledem k jeho věku asi už moc nehrozí.
Takže za dvacet let si na své ideály vzpomeň

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Většina z nás vstupovala a vstupuje do manželství s ideálem věrné lásky až za hrob

aha, no já tak naivní nebyla ani na začátku a každá ženská by si už na začátku měla uvědomit, že to takhle nefunguje
Je jasné, že vášeň, prvotní zamilovanost a pobláznění vyprchá. A ne za 20 let, ale i mnohem dříve, po pár letech. Ale pokud ve vztahu nezůstane - jak jsem psala - úcta, tolerance, respekt, přátelství, pak se IMO již nejedná o partnerský vztah a já nehodlám zůstávat ve svazku s někým ze sestrvačnosti a z nudy.
Mimochodem v mém okolí to takhle normálně funguje. Lidé ve dvojici se mají rádi i po 20ti letech manželství a chovají k sobě respekt a přátelství. Je jasné, že to tak nefunguje všude. Ale nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat nikde

Cituji laala: Je jasné, že to tak nefunguje všude. Ale nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat nikde

No však jsem nikde nenapsala,že by to nikdy nikde nefungovalo.

Cituji laala: úcta, tolerance, respekt, přátelství

To je klišé

Cituji laala: Lidé ve dvojici se mají rádi i po 20ti letech manželství a chovají k sobě respekt a přátelství.

Zajímalo by mě jak vypadá takový respekt a přátelství v té definici

Cituji laala: nejedná o partnerský vztah a já nehodlám zůstávat ve svazku s někým ze sestrvačnosti a z nudy

hmmmmmmmmmmmm,škoda že za dvacet let už asi nebude omlazení,to bych si ráda poslechla.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: za dvacet let už asi nebude omlazení

Třeba bude i s videokonferencí

arrow
profile_image
Dexi
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si vždycky říkám, kam ten svět spěje, když se někdo pochlubí nevěrou a ostatní ho dokážou poplácat po zádecha dělat, že vlastně nevěra je zcela v pořádku. Manželský slib vám nic neříká? Pak nemá být člověk žárlivý, když vidí, jak to všude chodí.

Cituji Dexi: Manželský slib vám nic neříká? Pak nemá být člověk žárlivý, když vidí, jak to všude chodí.

Ono je to dané dobou.
Slečny vysokoškolačky ve třiceti zjistí,že by bylo na čase mít už rodinu a nikdo volný k nim věkem v okolí není,tak jim nezbývá než rozbít rodinu nejlépe kolegovi z práce,když už na diskotéky a podobné typy zábav jsou staré.
Nejčastěji odvede chlapa od rodiny bezdětná slečna v letech s VŠ a nebo mladá svobodná matka bez extra vzdělání,co si pořídila místo škol děti a zploditel byl moc mladý aby vydržel.

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: To je klišé

Možná u tebe - aspoň mi to tak připadá, vzhledem k tvému postoji.

Samozřejmě mi na to můžeš napsat, že nic nevím, protože s manželem ješě 20 let nejsem. Ale znám páry, kde to klišé není. A znám páry, kde je i po 20ti letech vášeň a zamilovanost. A znám páry, kde není nic z toho. Ale to, že to tak máš ty, neznamená, že i ostatní.

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Slečny vysokoškolačky ve třiceti zjistí,že by bylo na čase mít už rodinu a nikdo volný k nim věkem v okolí není

Mluvíš tak zasvěceně, jako bys to sama prožila

Dámy, nic nevíte, pokud si myslíte, že za ženáčem ženskou vede touha po dětech

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Dexi: Manželský slib vám nic neříká?

jaký je rozdíl mezi manželským slibem a tím, když spolu dva žijí a vychovávají děti jen tak?
Opravdu si myslíš, že spolu mají zůstávat lidé, které nic nespojuje - snad kromě dětí, které jsou celé odvázané z toho, jak si spolu rodiče nerozumí?

Cituji laala: Mluvíš tak zasvěceně, jako bys to sama prožila

mám dost spolužaček,známých,kamarádek a ty všechny byly a jsou vdané.......o čem se baví baby u kafe ,není nutno ani prožít,stačí vidět a slyšet.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené