1. . .456789
arrow
profile_image
KristýnaAnna
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na markaa: Jednu věc ale nepochopím. Jak si může být žena, která si začne s chlapem, který je ženatý a se svou ženou pořád žije, jistá že to samé jednou neudělá jí? Znám charakterní muže, kteří raději ukončí veškeré vztahy se svou ženou, pokud to mezi nimi prostě je na bodě mrazu a nejde už takové manželství napravit, a pak teprve si někoho hledají.... Pokud nechce novou partnerku přivést do situace, při které si bude připadat jako ona ta potvora, která odvádí tátu od rodiny, tak už v době, kdy mezi nimi něco začne, má své záležitosti vyřešené.

arrow
profile_image
Mischalka
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Omlouvat by se měl on za své chování manželce a ne, aby omlouval chování manželky u ex milenky. Jeho manželka odhalila jejich poměr a prostě si to nenechala líbit a měla na to právo

Ano, máš pravdu, já s tím souhlasím, jen jsem to možná špatně napsala. On se má omlouvat manželce, ale evidentně je mu to úplně jedno, když chodí za "ZIP" a omlouvá se jí za chování své manželky. Tak tady je asi něco špatně, ne?

Cituji KristýnaAnna: a pokud někomu odvedu otce, je to zákonitě i moje chyba....

Tak s tím moc nesouhlasím. Nebo spíš ne vždycky. Proč moje chyba? Máš spoustu "vztahů", kdy třeba žena úmyslně vysadila antikoncepci, aby si chlapa "připoutala", i když třeba vztah nefungoval už předtím nebo třeba z finančních důvodů. A tím pádem, že ona byla mrcha, on už nemůže být šťastný? Myslím si, že tohle je vztah od vztahu, hrozně individuální a nedá se to takhle zobecňovat.

Cituji KristýnaAnna: Jak si může být žena, která si začne s chlapem, který je ženatý a se svou ženou pořád žije, jistá že to samé jednou neudělá jí?

Tuhle jistotu nemáš u žádného muže,...... si myslím. Nebo alespoň u většiny určitě ne.

Cituji KristýnaAnna: Pokud nechce novou partnerku přivést do situace, při které si bude připadat jako ona ta potvora, která odvádí tátu od rodiny, tak už v době, kdy mezi nimi něco začne, má své záležitosti vyřešené.

Souhlasím

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Holky nechápu, jak vám mohou takoví srá*i imponovat.

Reaguji na Adka:

taky to nechápu - co jsem to udělala. je fakt, líbil se mi a nezdál se být takovým "srabem", s odstupem času vidím, že je jen "loutkou", a jeho okolí tahá za provázky, které ho vodí. Je to jak v práci tak i v běžném životě.
Vybral si svoje to, co chtěl byla to v "danou dobu" jeho volba.
Moje kolegyně,která je zná říká, jak je na nich vidět to "herectví", ale to si myslím je záměrně, kvůli mě, abych viděla to "štěstí", ale je opravdu PRŮHLEDNÉ. Jak on se změnil a to hlavně z důvodu "přitažení obojku", nesmí nic, vůbec nic .................... jak sám říkal (když si stěžoval)
ale co vím je, že mi ho nesmí být líto "kdo chce kam...."

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji KristýnaAnna: Jak si může být žena, která si začne s chlapem, který je ženatý a se svou ženou pořád žije, jistá

v lásce si člověk kolikrát není jistý sám sebou - nebo ty jsi si jistá že za 10let budeš přítele milovat stejně jako dnes? Tak jak si můžeme být jistý láskou druhého člověka do jehož hlavy ani srdce nevidíme...to co říká je vždy jen přání..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji KristýnaAnna: Jak si může být žena, která si začne s chlapem, který je ženatý a se svou ženou pořád žije, jistá

v lásce si člověk kolikrát není jistý sám sebou - nebo ty jsi si jistá že za 10let budeš přítele milovat stejně jako dnes? Tak jak si můžeme být jistý láskou druhého člověka do jehož hlavy ani srdce nevidíme...to co říká je vždy jen přání..

dnes, 17:20:28 - Připojeno během spojování:
Zamiloval se do mne ženatý muž.

Zamiloval se do mne ženatý muž, tvrdí mi že je doma nešťastný a chce udělat jednu životní změnu, doma nemá žádný sex že jej to nebaví, myslíte že mu mám dát nějakou šanci, či jak si mám počít.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kosheeeenn: chce udělat jednu životní změnu, doma nemá žádný sex že jej to nebaví, myslíte že mu mám dát nějakou šanci, či jak si mám počít.

Ještě před týdnem jsi byla zdrcená z rozchodu a dnes přemýšlíš o možném vztahu se ženatým.
No jasně,99% ženatých vede stejné řeči o neštěstí doma v manželství.
Takže máš 1% šanci,že ten tvůj je jiný

Jsi dospělá a svéprávná,takže si to nějak přeber a mysli na to,že zhrzené,zoufalé a opuštěné ženy jsou tou nejsnadnější kořistí právě těch ženatých kteří nemusejí moc usilovat a mají je v mžiku na zádech.

arrow
profile_image
Kamilinka
od 5. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud mohu radit tak vezmi nohy na ramena a uteč.Tohle říká každý muž , který uniká ze\ stereotypu svého domova.Tam je jen starost a už dost okoukaná žena.Když je mu sní tak zle proč se nerozvede?Aby si potom nebyla neštastná i ty.Jemu to tak vyhovuje bude mít tebe i svou jistotu domova a nakonec nespokojený budete všichni.A co ty chceš rozvrátit někomu rodinu? myslím, že určitě ne....řekni mu až se rozvede, že můžete být spolu a uvidíš.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no chudáček nešťastný

Cituji Tiakia: Jsi dospělá a svéprávná,takže si to nějak přeber a mysli na to,že zhrzené,zoufalé a opuštěné ženy jsou tou nejsnadnější kořistí právě těch ženatých kteří nemusejí moc usilovat a mají je v mžiku na zádech.

On se mne snaží získat už dva roky, ale nikdy jsem nu nedala žádnou šanci. Jasně dospělá jsem , to jo, zhrzená si tak nějak už nepříjdu. Spousty z vás šlo z lásky do lásky, já jsem udělala chybu a uý vím že se nikdy nebudu trápit, ale stalo se někomu něco podobného a rozvedl se poté ?

arrow
profile_image
Sarina86
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kosheeeenn: Ahojky! Taky se mi to stalo...blbli jsme spolu, vídali se, moc si povídali apod. Taky tvrdil, jak je to doma na nic a že spolu sex nemaj. Jednou jsem přišla na schůzku a jeho oči zářily - ale jinak než obvykle. Seřvala jsem ho, bylo mi jasný, že se doma nenudil a světe div se, přiznal to! Prej ale miluje mě a toto byla povinnost...No, chvíli jsme spolu ještě pobyli, ale pak jsem ho msuela poslat k šípku! navíc jsem neustále brala ohledy na tu jeho paní, protože nejsem žádná mrcha a spíš jsem ho kopala k tomu to zachránit. Údajne jsou spolu doteď, šťastnej ale není a stále jsou bezdětní. Musím se ale přiznat, že ženatej chlap, co se zakouká (nebo to mistrně hraje) je velmi vynalézavej, odhodlanej tě získat, snese ti modrý z nebe, chce se co nejdříve rozvést - ale nakonec z něj stejně vždy vapdne, že se nerozvede- chudák žena,j enemocná, psychicky by to odnesla atd. atd. !! Jestli chceš, užij si, ale může to mít katastrofální důsledky, ty z toho můžeš vyjít jako šlápota a on jako chudáček, co "prostě ujel". Aspoň tak jsem to začla cítit u ostatních a proto jsem velice rychle zařaditla zpětný chod a doteďka jsem velmi ráda, že jsem to skončila tak rychle! A na druhés traně, kdyby se rozved, je velký potenciál, že to samé provede i tobě a navíc ty budeš mít šrám na svědomí za ztroskotaný manželství, který by mělo být posvátný...To jsou 2 případy co se opakujou: 1) využije tě, užijete si a pak se stejně dozvíš, že se nerozvede a že chce abys mu dělala matraci a 2) rozvede se a potom tě podvede naprosto stejným způsobem !! Osobně neznám případ, kdy by to vyšlo v pohodě bez šrámů a slz...Buď rozumná aspoň ty, když není on - i když jsi asi mladší, viď? Drž se a odolej ! Třeba z vás budou velmi dobří přátelé a toje většinou mnohem cennější...

Cituji Kamilinka: řekni mu až se rozvede, že můžete být spolu a uvidíš.

Máš pravdu, je to již dva roky a je pořád na stejném místě.

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

43

To je vtip? Opravdu si myslíš, že ti tu někdo doporučí at do toho jdeš? tak schválně.. Hele myslím, že by ses nejdřív měla vyrovnat s rozchodem a sama se sebou, přemýšlet a nic nového nezačínat, dokud se ti v hlavince nevyjasní..

Cituji Kosheeeenn: mne snaží získat už dva roky, ale nikdy jsem nu nedala žádnou šanc

Tak se toho drž.
Souhlas s

Cituji Sarina86: To jsou 2 případy co se opakujou: 1) využije tě, užijete si a pak se stejně dozvíš, že se nerozvede a že chce abys mu dělala matraci a 2) rozvede se a potom tě podvede naprosto stejným způsobem !

Pak je ještě třetí možnost, a to, že se do tebe zamiluje a budete žít šťastně až do smrti... Ehm, to je vlastně jiná pohádka...
Děvče, nejdřív se dostaň z toho rozchodu co máš za sebou a až pak přemýšlej nad novým vztahem.

Cituji Sarina86: i když jsi asi mladší, viď? Drž se a odolej !

jsem mladší o 17 let, on mi pořád píše sms, typu , že miluje jen mne, že dva lidé nemůže milovat, údajně si už rozdělil i majetek, ale jak já mám poznat že to opravdu myslí vážně a nic nehraje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené