arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já tomuhle produktu nevěřím ani trochu. Zaprvé mají pro mě naprosto otřesnou reklamní kampaň s fiktivním blogem, "zpravodajstvím" - mám pocit, že si o lidech myslí, že jsou úplně hloupí a používají ty nejlacinější marketingové triky. A to, jakým způsobem vysvětlují příčinu zežloutnutí zubů - to je opravdu výsměch všem odborníkům, protože žádná přirozeně žlutá vrstva v zubu neexistuje!
Navíc nemají nikde uvedeno, na jakém principu je jejich metoda založena. To je pro mě dost zásadní. Ale píšete, že obsahuje peroxid. Zřejmě to tedy bude karbamid peroxid, který se k bělení zubů standardně používá. Navíc mi chybí údaj o koncentraci karbamid peroxidu, což je pro mě rovněž dost důležitá informace. Nicméně vzhledem k tomu, že se používá po dobu 30 s, tak to asi nebude žádný slabý odvar.
Každý, kdo má rád své zuby, nechť se tomuhle výrobku obloukem vyhne. Kdo si chce doma bělit zuby, ať si radši koupí osvědčené výrobky, kde je uveden princip, koncentrace karbamidu atd. Časově jsou jiné metody než White Smile rozhodně náročnější, ale podle mě je to lepší, než si odrovnat zuby nějakým pochybným produktem, leč je jeho aplikace a časová náročnost velice atraktivní.

i já jsem na tenhle blog narazila a napsala jsem tam ze zvědavosti vzkaz, že nechápu jak si to mohl někdo objednat, když tu není ani napsaná cena a ani údaje prodejce, pro případnou reklamaci...no a myslíte, že se tam ten můj vzkaz ukázal?Ani náhodou, je to fakt jen reklamní trik, podvod....ostatně už to samo o osobě to, že by někdo zakládal bolg jen proto aby pochválil jeden výrobek, je pěkná krá.ov.na

cenu sice jde zjistit po tom co si ho jako začnete objednávat a vyplňujete svoje os. údaje...a pokud si pamatuju tak je to něco kolem 8set...což je dost pálka za cca 5ml....víc se do takového pera stejně nevleze..

takže za mě.... Ani náhodou!

arrow
profile_image
glossy
od 4. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

za tu cenu se možná nejprve vyplatí vyzkoušet toto: http://www.bytfit.cz/whitening-pen-belici-zubni-pe ro-5ml-i2357/ než za to dávat 900,-kč a tadyta tužka je o půlku levnější a je to taky 5 ml

je k ničemu doporučuju bělící pásky

arrow
profile_image
LucyDell
od 26. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to blbost Na Slovensku je tenhle blog: www.zuzaninblog.com a v Čechách zase www.terezinblog.com . Co víc k tomu říct . PODVOD na lidech! Fuj!

Pěkná reklamní kampan . I s blogem. Škoda , že tomu každý věří. Vybělování touto cestou je bezbolestné a možná (kvůli peroxidu) o jeden stupeň zuby vybělí , ale měsíc po kůře budou vaše dásně citlivé na jakkékoli studené , horké , kyselé věci . Mimo to za pár měsíců máte svoji barvu zubů zpět.

arrow
profile_image
Liliaen
od 7. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Fashion victim: Přesně tak! já jsem tam příspěvek taky poslala a taky se mi tam neukázal.. Navíc tam mají uvedeno, že cena se zobrazí až po zadání údajů k doručení (jméno, telefon, adresa, atd..). Jenže si myslim, ze je to dost vyčůraný, že se tam nezobrazí žádná cena, ale jen informace o tom, že vaše objednávka proběhla..(Podobná věc se stala mojí mámě na objednání pobytu v safari ZOO Dvůr Králové..A ještě tam měli napsáno, že do 7. ledna, tedy do konce dne, kdy jsem na ten blog koukala, je možno zadat slevový kód ve tvaru TEETH..ale nikde žádná kolonka na vyplnění není.. Je to jen trapárna.. Neřikám, že to nemůže fungovat, ale nechci riskovat to, že by se mi za chvili začaly zuby drolit, nebo odlupovat sklovina..:-/

arrow
profile_image
terinka.smudlinka mojeid
od 1. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Liliaen: já jsem dneska narazila na ty stránky od té Terezy zadáš údaje zadáš heslo TEETH a vyběhne ti cena místo 1090,- pouze 990,-
No prostě příšerně předražený koukala jsem na net na tužky avtšina stojí okolo 300.jenom chtěji nalákat lidi

arrow
profile_image
sadlos
od 28. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

bohužel dneska jsou zubaři totálně předražení, ale je to tím, že jich je málo. Zubař má dnes na výběr, tak si může nasadit ceny. Na druhou stranu musím říct, že dnes ti vybělí zuby prakticky každý schopnější zubař.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené