PU extensions prodlužování vlasů

prodlužování, vlasy

PU extensions prodlužování vlasů 1

PU extensions prodlužování vlasů je moderní metoda prodloužení, zhuštění nebo promelírování vlastních vlasů pomocí lepících pásů. Jedná se o přírodní vlasy různých barev a délek, které lze jednoduchým uchycením napojit na vlastní vlasy.

Výhoda PU extensions prodlužování vlasů spočívá v časové nenáročnosti, samoobsluze a šetrnosti k vlasům při nalepování. Tato metoda se jinak také nazývá TapeX či Tape in. (Mezi další metody prodlužování patří clip in, micro rings, bond nebo prodlužování vlasů pomocí keratinu.)

Postup prodloužení

Nastříhané vlasové pásy se prodlužují nejčastěji tzv. sendvičovou metodou (pásek, vlasy, pásek). Díky technice za studena nejsou vlasy ohroženy teplem, ale pouze nalepeny. Uchycení není vidět a není hmatatelné dotykem. Postupně jak vlasy dorůstají lze spoje opakovaně povolit, spoj se pokape odstraňovačem a sendvič se opatrně rozlepí. Následně se spoj očistí a znovu aplikuje.

Údržba

Vlasy je možné je umývat, fénovat, žehlit, natáčet a česat. K docílení žádoucího odstínu je možné použít i přelivy.

Diskuze na téma PU extensions prodlužování vlasů na Omlazení.cz

Fotogalerie pU extensions prodlužování vlasů

PU extensions prodlužování vlasů 1PU extensions prodlužování vlasů 2PU extensions prodlužování vlasů 3PU extensions prodlužování vlasů 4

Upravte heslo PU extensions prodlužování vlasů

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace