Ahoj holky, léta bojuji s nadváhou, a tak by mně zajímalo, jestli existují skuteční lidé, kterým se tahle proměna opravdu podařila. Samozřejmě jsou na webu stránky s fotkami lidí, kteří hodně zhubli, ale většinou je to v rámci propagace nějakého prostředku na hubnutí. Taky není nikdy jisté, jestli za proměnou nestojí jen dobrá retuš (protože opravu dobrá retuš fotky se pozná tak, že se nepozná . Ráda bych načerpala trochu inspirace ze skutečných příběhů... Podařilo se některé z vás zhubnout a zformovat postavu tak, že byste z fleku mohly dělat modelky? Je to vůbec v dospělém věku možné?

Zajímavé téma

Před rokem a půl jsem si dělala kurz - výživový poradce - a zaučovala mne právě žena (45. let), které se toto podařilo..zhubla o takových 40 kilo..ale to je jediný případ, který jsem kdy ve svém okolí registrovala..takže určitě to jde..

Budgie - a jak ta žena vypadala? Nejde mi jen o to zhubnout na normální váhu... to věřím že se podaří více lidem. Mám ale na mysli, jestli je současně možné zformovat postavu tak, že bude vypadat... dokonale Nevím jak to přesně popsat, ale je jasné, že pokud je holka štíhlá od malička a aspoň rekreačně cvičí, tak má velkou šanci že bude vypadat skvěle pořád (třeba Carla Bruni, atd.). Ale co když už má člověk jednou nadváhu, je možné tělo vycvičit tak, že se kůže zase smrskne a výsledek bude super? Teď nemyslím nadváhu 50 kilo... mně by "stačilo" zhubnout tak 10.

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

June

Já myslím, že (dle výšky) je těch 10 kilo bezproblémové a možné. Já nabrala v 17ti během půl roku přes 13 kilo (z 52 na 65), kvůli antikoncepci. Z konfekční velikosti 38 jsem měla 42. A protože jsem prcek (163 cm), necítila jsem se vůbec dobře a opravdu "tlustě". Během dalších dvou let jsem postupně zhubla (hlídala jsem si jídelníček, měla více pohybu - ale žádní dril) na 55 kilo, pak během dalších dvou let na 46 kilo. Kůže se mi pomalu ale jistě stáhla. Teď, v 27 vážím 49 kilo a trochu tu povislou kůži vidím, nebo strie na stehnách - ale na to, že jsem vůbec necvičila, nijak se už nehlídala co se týče jídla je to pořád dobrý

Jinak - samozřejmě čím je člověk starší, tím hůř se bude kůže zpátky stahovat a bude se hůře hubnout.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Trošku OT : mně se to skoro povedlo, ale obráceně

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

June
Ahojík. Já jsem za 7měsíců shodila 21kg, ale jako modelka opravdu nevypadám .Chtělo by to cvičit a tělo aspoň trochu zpevnit, ale jsem holt líná no . V práci za den nachodím skoro 15km a tak když přijdu večer domů, tak opravdu nemám na cvičení ani pomyšlení. A když mám volno, tak si užívám volno . Takže zhubnout určo jde, záleží ale také na přístupu že..
Nicméně ti moc moc držím palce i pěstii!!

Aha, takhle to bylo myšleno.. viděla jsem její fotku před zhubnutím a po zhubnutí, ale nějak jsem se nezaměřovala konkrétně, prostě teď je z ní normálně štíhlá ženská.. Tobě jde teda přímo o modelkovskou postavu? Myslím, že když budeš cvičit a nebudeš hubnout rychle, tak se kůže stáhne sama..ale zase je to individuální..

arrow
profile_image
cleona
od 23. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, v cizině existuje show a jmenuje se the biggest loser. Na youtube jsou videa...je to
hodně o stravě a o cvičení, běží to normálně v tv všude po světě, takže to určitě není žádná lež a tam ty lidi zhubnou, že vůbec nejsou k poznání. Mám koupený dvd z uk z amazonu, ktere bylo vydane k te show a jsou to jednoduche cviky, ktere zvladne kazdy, ale jsou maximalne ucinne...

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Mojí kamarádce se to podařilo. Vzala jsem si jí pod křídla a cca za půl roku to byl a je jinej člověk Je to už dva roky.

3-5x týdně posilovna = na páse 20 - 40 min., pak posilovna... Změna jídelníčku a to striktní - porušeno jen občasnou pařvičkou - vínem...

Všichni z ní byli unešení a šlo to v podstatě samo... Dala dolu cca 15kg ( možná víc - nevážili jsme, ale měřili ) a luxusně zpevnila tělo - vyrýsovala...

Do posilky chodíme furt, u ní občas, když se zapomene váha vylítne resp. najednou se nevejde do kalhot, které jsou zvoleny jako měřítko a zase přitvrdíme..( jídlo ).

Dřív si nevzala sukni, nešla na koupaliště... Dneska nosí kostýmky, má novou práci, má nové sebevědomí ...

Takže ANO jde to

arrow
profile_image
Beatricie
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Holky, přidávám přízpěvek, já jsem zhubla z 70 kg na 57 kg díky Vysoké škole, do školy jsem chodila pěšky, a pak taky domu což činilo dohromady 8km za den plus stresy že....takže už během 3měsíců jsem musela kupovat nové ryfle, pač už jsem je měla dost volné.....takže zhubnout jde...upravit jidelníček, koupit si domů nějaký orbitrek...a kila půjdou dolů...já už si svoji váhu hlidám.....proč jsem přibrala?? Byla jsem v zahraničí, a sama vím, že moc zdravě jsem teda nejedla........přeji hezký den

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Znám, bývala spolužačka ze střední. Pak se dostala do tv k Čechovi a jeho zlaté rybce, pak se něco stalo a vrátila se zpátky ke své váze.
Dokonce byla v tom poradu na Nově, kde vraceli lidi zpátky do života.

Cituji cleona: Ahoj, v cizině existuje show a jmenuje se the biggest loser. Na youtube jsou videa..

Díky! O téhle show jsem nevěděla! Takže to opravdu jde

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji June: léta bojuji s nadváhou

Cituji June: mně by "stačilo" zhubnout tak 10.

ale 10kg přece není nadváha??

s 10kg nadváhy se přece nemusíš bát nějaké povislé kůže, 10kg opravdu nic není. Takové převisy vznikají až tak přes 30kg, spíš ještě víc.

Cituji Miasofia: ale 10kg přece není nadváha?

Při výšce (nebo spíš "nížce") to je sakra vidět. 10 kilo už mám dole, ale chtělo by to ještě 10 abych vypadala normálně... plus dalších 5, abych byla opravdu štíhlá... Zatím cvičím jen třikrát týdně, to co stačím - tj. pilates a jogu, na větší dřinu ještě nemám...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené