nehodnocený
uživatel

Slečně jsem zaplatila za doporučenou poštu, ona ji poslala prý obyčejně ale mě domů nic nepřišlo. Raději se neozývá takže mi peníze nehodlá ani vrátit...nesolidní prodávající!

Hlavně, jak jsem již psala, že jste to slečně vrátila, kdyz se to stalo Vám! Taky prý peníze ani balík neviděla...a ted se tu na me budete rozčilovat, kdyz ste postupovala stejně? Částka stačila akorát tak na obyčejný, moc dobře to víte, ty 2 koruny navíc klidně zašlu..to uz sem ale taky psala..

arrow
profile_image
End
od 11. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nehodnocený
uživatel

mám Vám dohledat to jak jsem to slečne Lejluskaa zaplatila? neni problem....pokud vim..99sako+40posta...platila jsem 139Kč...matematika ..a solidni jednaná...Lepší s Vámi už nic nemít!

arrow
profile_image
End
od 11. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nehodnocený
uživatel

Kdybych slecne Lejuskaa penize nevratila...mohla me žalovat..mohli mi smazat ucet na omlazeni...zajimave ze nic ....ja Vám doklad o zaplaceni na Váš účet dám..ale vy mě ne...Vaše jednání je neprofesionální, okrádačské a sprosté! Ještě mě tu budete dávat na černou listinu když jsem Váam zaplatila jak směšné....

Cituji Z.N.2: Částka stačila akorát tak na obyčejný,

ale toto už máš mít předem rozmyšlené. A žes to spočítala jinak, nezlob se, ale je tvoje věc. Mně se taky stalo, že jsem napsala + pošta 40kč a nakonec to bylo 47kč, ale to neznamená, že to pošleš obyčejně!

arrow
profile_image
ssalome
od 21. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

100%hodnocení

Reaguji na End: Připojuji se k negativnímu hodocení, nebudu se rozepisovat, ale tahle prodejkyně to prostě zkouší různými způsoby ... jak někoho napálit. Osobní zkušenost, zboží špinavé,poškozené,předražené.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené