arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojte holky, potřebuju poradit. Začala jsem půlroční běh z černé na blond. Samozřejmě u kadeřnice. Již sem u ní byla třikrát na stahovaní přes melírky. Jednoho dne mi přeskočilo a hodila sem si na to od palette blond..chytlo to jak jinak než žluto oranžově. Tak jsem volala kadeřnici, že jsem udělala hroznou blbost. Pozvala mě k sobě, že mi to sjednotí přelivem. Sjednotila pouze na týden - už to mám zase vymyté a mám to prostě rezavé. Moje vlasy vypadají blbě a nezdravě. Chci si zajít dnes do kadeřnictví na hnědý přeliv na celé vlasy. Musím se vrátit k tmavým vlasům - vůbec mi světlé nepasují. Na posledním přelivu sem byla před 8 dny - myslíte, že můžu jít dnes do kadeřnictví na hnědý přeliv od welly? Vůbec se necítím v těch vlasech dobře. Svítím na kilometry daleko. Děkuji za rady

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to by ti snad měla říct kadeřnice, když ví, co ti s těma vlasama před osmi dny dělala. Ale já myslím, že v poho s wellou mám skvělé zkušenosti. Hlavně, že si na to neplácneš další palletko.
Nevím, jak hodně tmavou tu hnědou chceš, ale doporučuji odstín 5.3, to je moc krásná barvička.

arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Elilinka:

Děkuji za odpověď. Já právě nechci jít už k té mojí kadeřnici. Půjdu do jiného studia kde dělají taky s wellou. Nechci nijak tmavou nebo černou barvu, spíš středně hnědou?

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na livie18: ta 5.3 je taková středně hnědá. Já ji fakt miluju. Já jsem teda už dva roky blond, ale kdybych se měla vrátit k tmavé, tak k 5.3..
Tak když v tom druhém kadeřnictví radši pro jistotu zmíníš, čím tvoje vlasy teď prošly, tak to bude asi lepší. Třeba ti namíchá slabší peroxid nebo něco .

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na livie18: Ahoj, helď ztmavit můžeš vždycky! Dlouho si stahovala hnědou a ted bys zase dala hnědou. Zkus si nechat nabarvit vlasy na přirozeně plavou cca:
http://www.vpfashion.com/images/hair_extension/us1 424.jpg
nebo toto:
http://www.cromatika.info/wp-content/uploads/2014/ 01/light-ash-brown-hair-tumblr-dkipegc9.jpg
na to "kuřecí žluto-zrz" tyhle barvy chytají poměrně dobře a kdyby ses v tom necítila mlžeš to mít jen přehcodně
To by ti na hlavu musela dát odstín 8.1 max 7.1 -ta sedmička je tmavší
Sama jsem šla jednou z hnedé na světlou blond a vim jaký je to záhul!
Teoreticky by sis to mohla i doma obravit sama Garner Olia 8.13 jelikož ta vlasy fakt hodně vyživuje.. přeliv máš do 2 týdnu pryč

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adluna:
Wau tak ten první odkaz je fakt super.. To se mi ta barva líbí hodně moc. To si sama uložím pro inspiraci.

Reaguji na Adluna:

S tím, že "chytají dobře" bych si dala pozor. Jednak i když výsledná barva se líbí, je malá šance, že chytne tak, jak je zobrazena - je třeba dávat pozor na pigmenty, tkeré vlasy mají. Takže ve výsledku pro dosažení uvedeného odstínu je třeba použít úplně jiný. Jsou to hry s barevnými pigmenty a naukou o vlasech - tak jednoduché, že přijdu, vezmu barvu a ta stejná mi vzejde, tak to není.

Autorce:
Na druhou stranu - barva se vymývá rychle, protože tvé odbarvené vlasy ztratily pigmenty. Proto, pokud někdo takové násilné odbarvení podstoupí, by měl repigmentovat své vlasy. Bohužel, moc málo kadeřnic je technologicky zdatných, aby to udělaly - viz tvá, která ti několikrát aplikuje přelivy, ačkoliv vidí, že se vymývá.

Doporučuji sehnat si skutečně kvalitní kadeřnici, která bude vědět, co dělá a vlasy !hlavně! uzdraví . Kdybys potřebovala nějaké info, tak mi napiš jen už žádné drogerkové barvy - palette bývají nejhorší....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené