arrow
Neprodává v Bazaru

Všude jsem viděla otázky na hennu co se týče zrzavé a většinou se všude jednalo o tmavé vlasy. Já mám ovšem ten problém že jsem barvená blondýnka. Klasická barva se mi rychle vymyla (L´oreal proff.) a jiné se bojím protože tato mi sedla. Chtěla bych svou přírodní hnědou, která má odstín o něco světlejší než lískový oříšek. Ale délky mám pískovou blond. Dá se Hennou nabarvit tak aby byla barva sjednocená a vyhnout se tak opětovnému barvení odrostů? Trefit se totiž do mého odstínu vlas alespoň teoreticky se zdá s klasickou barvou nebožné, a když tak mi zase sleze na blond, a to poměrně rychle. A já je nechci častým barvením přesušovat.

Obávám se, že ne. Henna je krycí jen částečně, takže nepokryje stejně odrosty a to odbarvené. Navíc není veliká pravděpodobnost, že to chytne přesně ve tvém přírodním odstínu a pravděpoodobně ti tam chytnou červené odlesky... Ale hennu obecně doporučuju, zlepšuje výrazně kvalitu vlasů.
Jinak ořechově plavá henna chytá trochu světlehnědě....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pavlie:
Ještě mě napadlo klasicky nabarvit s velmí slabým oxidantem a poté udělat brazilský keratin a pak pravidelně bezbarvou hennu... Ale stejně se vlasy budou muset prostě ostříhat dříve nebo později. Ale děkuji za odpověď.

Reaguji na Hanka Doll:
Klidně vynechej i ten keratin, ten tam nutně být nemusí. Hodit tam přeliv (třeba richesse od loreal, je hodně šetrný, mám vyzkoušeno. Pak měsíc počkat a hennit

Jinak ještě vkládám fotky pro představu.
Před - na odrostech barva z drogerky, na zbytku Hi richesse, odstín 9.13.
Po - henna ořechově plavá

psed.jpg

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Pavlie: Hezký výsledek. Čekala bych to oranžové, nebo zrz. Jak to vypadá na odrostech a kterou hennu jsi použila?

Reaguji na monca114:
No vypadá to pěkně, jsem spokojená. Hlavně mám 2x větší objem i bez tužidla . Použila jsem hennu z DM a nechala 2 hodinky. Hennecolor je možná kvalitnější, ale ta zlatá blond mi na pramínku, na kterém jsem to zkoušela, chytla úplně žlutě. Odrosty chytly v podobném odstínu, jen trochu tmavěji:

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Pavlie: Fakt super. A jaké máš své vlasy?

Reaguji na monca114:
Takovu tu myší blond, ne moc tmavou

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Pavlie: Díky. Vypadá to překrásně

Reaguji na monca114:
Děkuju

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené