arrow
profile_image
SimonaH
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,

dneska jsem byla darovat a zítra ráno bych měla běžet ve škole 3 kilometry. Cítím se malátná, ale nechci se vymlouvat na tohle. Nevíte jak dlouho po odběru se doporučuje aktivně sportovat?

Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji SimonaH: Nevíte jak dlouho po odběru se doporučuje aktivně sportovat?

Je to na tvém pocitu, já jsem osobně 2 dny KO.. To by měli ve škole akceptovat, že ještě nejsi úplně fit. To totiž není výmluva, játra makají, aby doplnily červené krvinky, bolel by tě rychle bok.. H.

arrow
profile_image
gnikol84
od 14. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

neodporúča sa v ten deň žiadna fyzicky namáhavá aktivita, ale v nasledujúci deň by to už malo byť OK, ale to je tiež individuálne. Ak sa ty budeš cítiť aj zajtra slabá, tak nebež na silu s tým, že to vydržíš. Ja niekedy už aj v ten deň keď darujem krv tančím, ale niekedy tiež sa cítim byť slabá, ale nasledujúci deň už "fičím" normálne.

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Běžně chodím ještě v den, kdy jsem darovala krev, sportovat (nejčastěji spinning). Ptala jsem se na to lékaře, říkal, že by neměl být problém, jen mohu být malátná, hrozí omdlévání. Rychleji se unavíš, takže pokud chceš při běhu podat nějaký extra výkon, moc nedoporučuji Jinak tak 3-4 dny po darování cítím, že se unavím rychleji, ale nic hrozného

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě máš potvrzení o tom, že si krev byla darovat. Pokud se na to nebudeš cítit, dala bych to učitelce jako omluvenku- pokud to není nějaká měla by to pochopit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené