arrow
profile_image
lenka 64
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jsem 3 týdny po zmenšení a prsa už mi měknou,ale v levém ještě celá horní třetina nad bradavkou je tvrdá,jak kámen,je to normální?taky jste už měly třeba jedno prso změklé a druhé ještě ne?zaráží mě,že je to u mě v oblasti nad bradavkou,čekala bych spíše,že zpomalené měknutí bude ve spodu prsou,páč je tam nejvíce operačních zásahů.a co myslíte,mám si na to něco dávat?třeba nějaký zábal?

arrow
profile_image
Courtney
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych stále ledovala (pokud je nateklé), neboj se, chce to opravdu dost času.

arrow
Neprodává v Bazaru

lenka 64
Ahoj Leni, to co popisuješ je normální. Mě začala prsa měknout až 5-6 týden po operaci. V pravém prsu právě v oblasti nad bradavkou jsem měla tvrdý útvar velikosti tenisáku, teď jsem 3. měsíce po a tenisák se zmenšil do velikosti golfového míčku. Levé prso mám celé měkké. Pravé kromě toho útvaru taky. Řekla bych že je to třeba způsobem sešití a zavinutí prsní žlázy která se musela rozřezat, vytvarovat a znova sešít, nevím nebolí to, ani to není oteklé, jenom tvrdé. To se srovná, hlavně když máš zahojené jizvy a jsi spokojená.

arrow
profile_image
lenka 64
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Evelyn
díky evelyn za uklidnění,jizvy se mi hojí ukázkově,vše v pořádku,je fakt,že ty zatvrdliny nebolí,jen mě to znervoznuje,je pravda zřejmě,že je to ai záležitost sešití žlázy a že se to holt déle hojí,stejně se pro jistotu chystám třeba tak za půl roku na sono,či mamograf,podstoupíš toto vyšetření taky?já jenom pro klid duše,jinak jsem ale spokojená nadmíru,takové prsa jsem neměla nikdy v životě,takže doufám,že bude vše v pořádku a že se vše zahojí tak ,jak má

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené