arrow
profile_image
Eliza
od 6. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Jessy, jsem ráda, že jsi založila tohle téma! Taky jsem pořád čekala, kdy už mi začnou konečně měknout. Jsem 4 měsíce po operaci a sice mi prsa měkla asi po 14 dnech, ale málo, pořád mi připadalo, že jsou dost tvrdá. Teprve teď mi přijde, že pociťuju vyraznější změnu.. tak doufám, že to bude jen a jen lepší! Někde jsem četla, že to může trvat klidně i půl roku.. tak vydrž, určitě je budeš mít krásně měkká ! Jo a taky jsem nemasírovala, Dr. mi říkal - nemasírovat, ale to záleží na druhu implantátu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě jednou moc všem děkuji za odpovědi, asi opravdu musíme být trpělivé.. Ale už se moc těším, že budou prsíčka krásně měkká!

arrow
profile_image
Diabollo
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jak už psala Eliza, také mne napadá, že masáže se asi provádějí či ne dle druhu imlantátu /a pochop. dle uložení/. Což by ovšem měl doktor při konzultaci sdělit, no ne..? Já jsem třeba 16den po augmentaci, bohužel jsem ztratila v mého operatéra důvěru a teď nevím, jak postupovat, zda masírovat či ne a případně od kdy... Mám eurosilicony, ale kdybych věděla předem, že třeba McGhany měknou lépe a snad i samy, že mají zkrátka nějakou výhodu krom toho, že jsou dražší, cena by pro mne nebyla rozhodující.
Chceme přece všechny /v rámci svých možností/ to nejlepší, když už tohle podstupujeme...
Jessy
Můžu se zeptat, co Ti doporučil Tvůj doktor, když máš též eurosil....? díky..

arrow
Neprodává v Bazaru

Diabollo..ahoj,dle mého názoru záleží pouze na operatérovi,jeho názoru,metodě,jestli masírovat nebo ne,můj lékař mi o masážích neříkal nic a holky co u něj byly se taky nezmiňují.Já bych možná doporučila nechat je,ony se ty vytvarují samy,jen stahovat bandážema.Ale to je můj dr.,je pravda,že zatím jsem se nedočetla o něm nic špatného.Pak jsou stránky.. plasticka-chirurgie.info..kde ti poradí přímo chirurgové...A s tím měknutím,je to u každé holčiny jinak a se značkou silikonů to asi až tak nesouvisí,si myslím.Ale nevím,koukni ta ty stránky.

arrow
profile_image
Morgan81
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám 2 měsíce po opce a prsa mám už krásně měkká, jako by byly jen z masa a kůže A myslim že tak měsíc a půl po opce začaly měknout... Je fakt že je nezmačknu uplně "nadoraz" protože to ještě uvnitř trošku bolí, ale pohrát si s nimi a promačkat jde krásně

arrow
Neprodává v Bazaru

Morgan81...máš je moc hezký..,já mám zítra měsíc a týden po opce,taky mentor a taky pod sval,tak počítám,že si na to změknutí ještě počkám,ale co se dá dělat,chce to čas,měknou velice,velice pozvolna.

arrow
profile_image
Morgan81
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Baarova
Děkuju, máš je taky moc pěkný, tak akorát velikost! Oni si ještě určitě "sednou" a změknou.. Musim sem dát taky nějaký aktuálnější foto...

Ahojky tak jsem tady po dlouhé době a už je to 5 měsícu od operace a musím říct,že prsa jsou už krásně měkká,dám je bez obtíží k sobě a opravdu s prsama můžu všechny činosti a nic nebolí,jsem móóóc spokojená,chce to čas a trpělivost.....

naději máš určitě, ja jsem přes rok po opce a zdá se mi, že se prsa teprve teď pořádně usadily ono uplně měkké - jako přirozené je nebudeš mít nikdy, ono tam přece jen 'něco' je navíc ))

arrow
profile_image
penetola89
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, ono taky záleží jakou značku iplantátů máš. Některé jsou měké, některý tvrdé. Já mám McGhan a začly mi něknout po tádnu.

arrow
profile_image
Mischeylaa
od 7. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, chci se zeptat jestli az ty prsa změknou je možné je dát k sobě podprsenkou? Mám je hodně od sebe a doktor mi říkal, že až budou měkká bude možno je dotvarovat podprsenkou, ale nejsem si jistá jestli i s implantátem je možné je dát sobě jako prsa vlastní? Mám je pod sval, díky

arrow
profile_image
sysa
od 8. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mischeylaa:
Ahojky Mischy, máme teď v hlavě jen ty naše kozenky. To mě od začátku taky trápilo. Chtěla jsem je hodně u sebe, ale doktor říkal, že není nic horšího, než když se ty imploše uprostřed potkají, ale já byla z mých megavystužených starých podprd zvyklá, že jsem měla nakozené kopečky "prdélku " ve výstřihu a teď to zatím tedy nejde, ale co jsme chtěly pár dní po opce. Ale až změknou k sobě by jít měly. Moje švagrová je má už přes rok a když si vezme správnou prdu má je pěkně k sobě. No snad to půjde. Mě spíš příjde jako kdybych na to abych je měla u sebe bych zase musela kupovat push-upku. Asi musíme počkat.A jak je ? pa

Ahoj všem, já jsem 10 dní po opce a prsa zatim dobrý, levý trošku bolí víc a je tam trošku větší tlak, než u pr. prsa, ale nijak mě to nebolí. Že jsou o chlup měkčí jsem zpozorovala už asi 5 den po operaci. 13.6. jdu na kontrolu, tak uvidíme jestli budu muset masírovat, nebo ne. Mám kulaté pod sval.

Ahoj holky, jsem 5. den po opce a začínám mít strach, chtěla jsem troječky a ted mám nejmín 4ky . Myslíte, že se prsa ještě zmenší? Jsem z toho neštastná, mám užší hrudník a ted vypadám jako Dolly Buster

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na diane19: Máš půl roku na to ( i déle),že ti budou prsa sedat,měnit tvar a velikost neboj,tak velké nezůstanou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené