arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji matadi: ne, je to jem zatloukání klínu klínem, a jestli vztah má jít do kytiček, je lepší, když tam jsou jen dva a ne tři - tedy nevinné dítě

Naprostý souhlas!Podle mě je zachraňovat vztah dítětem děsná blbost!

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Malacek: úžasné děcko

Tak strýc by stejně odešel a úžasné děcko je na světě, já to vidím jako pozitivum. Teta si nikoho nového nenašla? To bych se divila.

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Maria
to určitě, sestřenka je suprovní, jestli někdy budu mít dceru, chtěla bych aby byla jako ona, je jí teď 8 a je s ní sranda, dá se s ní povídat, občas mi volá nebo já jí, protože jsme od sebe přes týden 100km, ale víš co, živit dvě děti z jednoho platu - všichni tetce tehdy pomáhali, moje mamka, babičky - jen otec dětí se k tomu neměl a teta už je 8 let ofiko sama, i když samozřejmě nevime... myslíme si teď, že někoho má... ale říct to nechce, tak nevíme, jestli není ženatý nebo... no prostě nevíme...

arrow
profile_image
chuma
od 1. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V okolí znám několik žen, které ačkoliv by to někdy přiznaly, tohle udělaly. Fakt ale je, že i ti chlapi věděli do čeho jdou. Asi se snažili řešit krizi nebo si tím toho druhého pojistit. Ani u jeden z případů nedopadl dobře, právě naopak. Buď to skončilo úplně nebo vztah uměle funguje na základě dětí. U všech případů se jednalo o páry, které už jedno dítě měli. Nechápu ani ty ženské a ani ty chlapi. Většinou se totiž jednalo o inteligentní jedince. Dnes mají v podstatě zavřené dveře k dalším vztahům, protože dvě děti, to už je opravdu závazek. Z globálního hlediska je to dobře, děti se mají rodit. Ale při představě, že žiju v nefunkčním vztahu a nemůžu ven mě svírá žaludek.

Uplně nejlepší je, když si ženská takhle "pojistí" svýho ženatýho milence, to bych ji zabila..
Pokud žiju v něšťastným vztahu, tak do něj přece nepřivedu ještě dítě. Jsou snad i jiné způsoby, jak se pokusit zachránit vztah, aniž bych musela na muže navlíknout takovouhle boudu.
Chlapa, který by mě úmyslně proti mé vůli přivedl do jiného stavu bych taky nenáviděla, takže nedoporučuju.

no shrnu to, ta ženská je pěkně sobecká potvora a chudák ten chlap a dítě. A to ještě ten chlap je teda třída, že s ní zůstal. Taky jsou takový chlapy co by se vybodli jak na ženskou tak i na to malé, také takové případy znám.

arrow
profile_image
Kiki20
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak tuhle metodu odsuzuju, pokud o tom budoucí otec neví. Mám kamarádku, byla vždycky taková ošklivější, ukřičená, sprostá..nikdo ji nechtěl, pak si našla jednoho, shodou okolností kámoše, no pěkně ho rubala přišla si pro něj po druhým pivu do hospody, jednu mu střihla, odtáhla domů jak malé děcko. Holkám se pak chlubila, že než aby šla do práce, tak si pořídí mimino. On o tom samozřejmě nevěděl, nadával na ní, bylo vidět, že to nemůžou dlouho vydržet. Najednou hups, byla těhotná, o všem rozhodla ona, valí si doma šunky a on penduje mezi prací a přebalováním. A pak druhá zkušenost..můj bratr..jeho první láska, o ní bylo všeobesně známo, že chce dítě, bylo jí 18, jemu 20. Tvrdila, že bere prášky. Najednou byla těhotná, nikdo nechápal, honem udělat svatbu než se to narodí, na svatbě její sestra mojí mamce prozradila, že ona holčina v životě prášky nebrala. Teď mají druhý. Ona vysmátá. Bratr v týdnu jezdí po ČR a maká, domů jezdí o víkendu vykydat koním, postarat se o zvířata, co ona si naporoučela a nechala od něho koupit a nestará se. Ona má mateřskou, jinak z baráku pracuje jen její táta, za almužnu. Bratr vydělává hodně, ale živí jí, své dvě děti, její matku a hlavně jejího nepracujícího dospělého bratra. Ona utrácí za vše co chce, má to co chtěla, děti, peníze. On je duchem nepřítomný, nešťastný, na krku půjčky v hodnotě statisíců, protože musejí mít nové velké auto, koně apod. Platí za její rodinu složenky. Šťastná rodinka, fakt.

Tak já znám jeden pár,kde dítě pro záchranu vztahu chtěl muž . . .samozřejmě se nic nezachránilo . . .pochopil,že s partnerkou šlápl vedle a nepomůže ani kdyby měli 5 dětí . . .žije s jinou ženou,ale o dítě se strará . . .dnes toho celkem lituje,protože dítě se stalo spíše takové rukojmí ženy,která ho přes něj citově a finančně vydírá a kdykoliv je to možné,tak mu důrazně připomene,že ona už žádné dítě nechtěla!

Kiki20
Nevyšlo by ho levněji kopnout jí do toho líného pozadí a platit jen alimenty? Stejně celý týden děti nevidí, tak by to pro něj nebyla velká změna. Maximálně finanční...

arrow
profile_image
alous
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vůbec s tím nesouhlasím.... chudák to dítě... dítě má být chtěný ne jen "lepidlo"

Kiki20
Taky znám takový případ z rodiny. Ty ženské hřeší na to, že narazily na dobráky (nebo hlupáky ? ) , jiní chlapi by jim utekli.
Já bych podpořila chlapa, který by po takovém podrazu odešel a nechal v tom tu dotyčnou vymáchat...

arrow
profile_image
alous
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

saluska
máš recht

Cituji saluska: Nevyšlo by ho levněji kopnout jí do toho líného pozadí a platit jen alimenty? Stejně celý týden děti nevidí, tak by to pro něj nebyla velká změna. Maximálně finanční

vidím to taky tak

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no ono se to lehce řekne,nechat tu ženskou v tom vymáchat, to souhlasím, ale na druhou stranu v tom se bude máchat i chudák dítě.

arrow
profile_image
walli
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jak můžeš zachránit vztah, když si pořídíš dítě? Kolem dítěte je takový šrumec, že se spíš věnuješ dítěti a partner jde stranou...? A jak k tomu příjde chudák dítě?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené