arrow
profile_image
Sweet Bubble
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Strašně ráda bych šla do hodně světlé blond, ale bojím se, že mi to odrovná vlasy, na kterých mi moc záleží. Tak mě napadl brazilský keratin. Četla jsem, že vlas obalí a vyplní jeho poškozená místa. A tak se vás ptám, myslíte, že zesvětlené vlasy budou po použití keratinu aspoň trochu ve stavu jako před zesvětlením? A nebo je už nic po zesvětlení nezachrání? Předem děkuji za vaše názory.

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě po keratinu začaly vlasy hrozně padat a efekt krásných lesklých vlasů vydržel tak měsíc. Navíc mi světlou barvu vytáhl skoro do žluta, raději bych to na poškozené vlasy nedávala, abys nedopadla ještě hůř.

Když si koupíš pořádnou barvu (žádné levné blafy) a budeš se o vlásky co nejlépe starat (vyživovat, co nejméně tepelně upravovat), tak by ti to nemělo zas tak razantně ublížit... pokud ovšem nemáš příliš jemné vlásky.. nevím no, moje vlasy po zesvětlení nijak neutrpěly (jsem blondýnka od přírody,tzn. šedá myška - asi jak tvůj avatar).. naopak mi příjde, že je mám lesklejší a pevnější..

Co se týká keratinu, s tím zkušenosti nemám, ale asi bych neriskovala, podle toho, jak se to šíleně žehlí a všechno, příjde mi to hrozně drastické pro vlas.. ale jak říkám, nemám zkušenosti..možná ti někdo poradí lépe..

Mě to tedy vlasy nespravilo, spíš hůř. Vlasy byly od toho přežehlování ještě víc vysušené a rovné nebyly. Takže když jse je umyla a nechala uschnout tak vypadali hrozně jako před. Zbytečné vyhození peněz. Alespon pro mě.

arrow
profile_image
petka1990
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ty jo tak to se divím , že vlasy po keratinu vypadaly ještě hůř.. a co jste to měli za keratin? Já jsem pár blondýnkám dělala keratin a barva zůstala pořád stejná, vlasy jsou úplně rovné a rozhodně jsou lesklejší a méně padají. No já jsem pro brazilský keratin a pokud si chceš vlasy zesvětlit, tak tím tuplem.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji petka1990: No já jsem pro brazilský keratin

Já teda taky - nedám na něj dopustit a nechápu, jak jsem bez něj mohla žít
Reaguji na Sweet Bubble:
´Nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko´ Já myslím, že po jednom odbarvení si vlasy neodrovnáš. Vyber kvalitní barvu (žádný Palettko a spol),věnuj se regeneraci a žádný BK nebudeš potřebovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené