Ahooj holky, už opravdu nevím jak dál. Mám přítele 4 roky, kterého mám ráda, ale je tu ještě někdo - zadaný spolužák ze střední školy, který mě dost přitahuje ( ne jen fyzicky, ale hlavně charakterem). S přítelem jsem začala chodit hned v říjnu v prváku. Přítel byl ve třetaku na stejné škole. Tento spolužák se mi tehdy nelíbil, vše začalo ve druháku a trvá to doted.. Letos jsme odmaturovali a dostali jsme se na stejnou školu i obor, takže se budeme nadále vídat. Dost si spolu rozumíme, vím, že mu nejsem taky lhostejná. Nikdy jsme spolu prakticky nic neměli, teda až na pár pus ( tím myslím normální pusy a ne líbání) a vodění za ruky na akcích, kde jsme ani jeden neměli partnera. Před týdnem jsme spolu byli na akci a byli jsme celý večer spolu i přesto, že jsme tam každý došli s jinymi lidmi a nevěděli jsme o sobě, že tam bude i ten druhý. Ted když jsem ho od maturity neviděla, nemusela jsem už tak často na něj myslet, ale od minuleho týdne zase na něj musim myslet pořád. Nevím co dělat, strašně mě láká, ale nevím jestli chci zahodit 4letý dobrý vztah, jen proto, že bysme spolu třeba někdy něco měli, protože nikde není psáno, že by se z toho mohl vyklubat vztah, ani nevím, jestli by on měl zájem něco semnou mít. Má přítelkyni, ze začatku jim to moc neklapalo, ale ted si myslim, že už je to lepší. Zřejmě to budu muset tutlat navždycky....je to těžké se ho dotýkat a vědět, že ho nemůžu mít Co byste dělaly vy?

Cituji Ujulka20: zahodit 4letý dobrý vztah, jen proto, že bysme spolu třeba někdy něco měli

Takže přemýšlíš, že by jsi se s přítelem preventivně rozešla, kdyby si náhodou ten zadaný vzpoměl, že chce být nevěrný?

arrow
profile_image
Jitulin
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ujulka20: Co byste dělaly vy?

Co bych dělala? Upřímně, užila bych si se spolužákem - jo, píšeš sice, že máš čtyřletý, celkem dobrý vztah...ale jsi mladá a předpokládáš, že s ním zůstaneš navěky?

Reaguji na JulčaPulča: právě, že já vůbec nevím s tím mím je mi dobře, rozumíme si.. ale prostě už mě po takové době tolik nepřitahuje...

Reaguji na Jitulin: No ale zase nevím jestli by vůbec ten spolužak chtěl.. a s tim mojim plánujeme budoucnost, rodinu.. vše.

Cituji Ujulka20: už mě po takové době tolik nepřitahuje...

S NIKÝM to po 4 letech nebude takové jako první měsíce. To tak prostě je. A není to přítelova vina, je to normální vývoj.

Cituji Ujulka20: s tim mojim plánujeme budoucnost, rodinu.. vše.

Tak si dobře rozmysli, jak si představuješ svojí blízkou budoucnost. Chceš dobrodružství, užívat si s klukama, být volná atp. nebo rodinný život? Pokud jsi rodinný typ, tak si važ toho, co máš. Hodně važ. Pokud máš touhu si užívat, tak teď .Ale aby to nevyznělo, že Tě podporuju, aby jsi toho zadanýho lákala k nevěře, to v žádném případě! Ty by jsi se opravdu dobrovolně z milované přítelkyně degradovala do pozice milenky?

Cituji Jitulin: Upřímně, užila bych si se spolužákem - jo, píšeš sice, že máš čtyřletý, celkem dobrý vztah...ale jsi mladá a předpokládáš, že s ním zůstaneš navěky

podvést přítele, to je super rada...

Zkus na něj zapomenout, víc se věnovat svému příteli, nech tomu trochu času a uvidíš... Julča má pravdu, po 4 letech to prostě nebude jako čerstvá zamilovanost v prvních měsících...a jestli ti je s přítelem jinak dobře, je to hodný a spolehlivý kluk, tak si to fakt pořádně rozmysli. Takoví se opravdu v dnešní době hledají těžko. A když by sis i poté myslela, že to už prostě není ono, tak do toho jdi.. možná by ani nebylo na škodu zeptat se ho, jak to má on, když se vodíte za ruce po akcích, tak to nevypadá úplně jako jenom přátelský vztah..

Cituji JulčaPulča: S NIKÝM to po 4 letech nebude takové jako první měsíce. To tak prostě je. A není to přítelova vina, je to normální vývoj. To vím taky..

Cituji Violett.ka: možná by ani nebylo na škodu zeptat se ho, jak to má on, když se vodíte za ruce po akcích, tak to nevypadá úplně jako jenom přátelský vztah..

Ale jak se ho na to zeptat?

Cituji JulčaPulča: Ty by jsi se opravdu dobrovolně z milované přítelkyně degradovala do pozice milenky?

Těžko říct, já opravdu nevím

Cituji Violett.ka: Zkus na něj zapomenout, víc se věnovat svému příteli, nech tomu trochu času a uvidíš

To bude těžké, protože budeme spolu na škole v jiném městě a budeme chodit spolu po akcích a přítel bude v našem rodném městě...

Cituji JulčaPulča: Pokud jsi rodinný typ, tak si važ toho, co máš. Hodně važ

Jsem rodinný typ, toto se mi normalně u jinych kluků nestává ani náhodou.. jen u něj

arrow
profile_image
Jerry_004
od 22. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ujulka20: Ale jak se ho na to zeptat?

Ústy?

a hodně mě znepokojuje, že už to trvá cca 3 roky

Reaguji na Jerry_004: vtipné.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsi ještě mlaďonká a upínat se už teď v prvním ročníku vysoké na společnou budoucnost, rodinu a bla bla...na to je vážně čas. Vůbec bych tu tvou situaci neřešila. Věř tomu, že se vyřeší sama. Prostě to nech plynout.

Cituji Ujulka20: a hodně mě znepokojuje, že už to trvá cca 3 roky

aha tak to už je celkem problém, myslela jsem že je to jen takové chvilkové... no každopádně bych se si s ním minimálně promluvila, až budete sami.. třeba nakonec zjistíš, že není takový, jak se ti zdá..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené