arrow
profile_image
cazeret
od 21. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

07:00:03 - Připojeno během spojování:
Vlnky na vlasech na ples, aby vydržely

Ahoj, předem se omlouvám ale tady na omlazení jsem sice našla podobných témat několik,ale nikdy jsem nezískala 100% informací.
Za měsíc mě čeká ples. Mám jemné vlasy pod prsa a chci si je natočit ale potřebuji aby vydržely celý večer. Někdo říká ať na umyté vlasy nedávám péči (at použiju jen šampon),že vlny nebudou klouzat.Další zas tvrdí že mám vlny dělat na 1 den neumytých vlasů. Další tvrdí, že mám použít pěnové tužidlo a pak i lak na zafixování a někdo tvrdí,že když použiju lak i tužidlo že mi to zplyhne... Tak nevím. Co si o t myslíte vy? Jak dlouho necháváte vlasy namotané na kulmě. Díky moc za všechny rady,tipy a triky.

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

byla jsem na přehlídce, kde mi dělali učes, a měli jsme přijit s jeden den neumytými vlasy. Učes pak lépe drží, než na čerstvě umytých vlasech.

Reaguji na Carpisa:
Mě třeba s tímhle nedrží vlasy vůbec, mám je pak jak chemlon.
Reaguji na cazeret:
Já si myslím, že na jemných vlasech ti nikdy nebudou držet. Pokud nedržely doteď, tak žádný přípravek nepomůže. Bohužel jsem na tom stejně. Kamarádka si udělá lokny během pár minut a drží jí celé tři dny. Je to typem vlasů.

arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já doporučuji toto

Mám vlasy velmi jemné a jakékoliv natočení mi nevydrží. Jen jeden způsob se mi osvědčil. Večer si umyji vlasy, nechám lehce proschnout. Poté je natočím na tyto natáčky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43418809&tab=1 4 - co nejtenčí pramínky a přes noc je nechám na hlavě. Čím silnejší prameny natočíme, tím hůře schnou a nebudou moc natočené. Proto někdy využiji i jeden a půl balení natáček. než natáčky sundám, ještě vlasy prosuším fénem, jelikož nestihnout dokonale uschnout a poté se narovnají. Pokud vše sundám a ještě je nějaký pramen vlhký, difuzérem vlasy vysuším tak, aby vlnitý pramínek byl v difuzéru smotaný a nenarovnal se. Vlasy mám nejprve jako ovečka, tak je pročešu a první den je i třeba nosím v culíku. Druhý den trochu povolí. Třetí den jsou skoro nejlepší samozřejmě je nalakuji, ale nedávám žádné speciální přípravky, hlavní je délka sušení na natáčkách,

arrow
profile_image
cazeret
od 21. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na deniisek19:
a myla jsi jen šamponem, nebo jsi použila i balzám? Použila jsi tužidlo nebo ne? díky

Cituji Battlefield: Já doporučuji toto

Souhlasím, vlnky natočit na kulmu, aby držely (nezapomenout něco na ochranu vlasů). Nechat tam tu kulmu nějakou chvíli, čím déle, tím lépe budou držet. A lakovat po vrstvách.

Tot můj názor a zkušenost.

Reaguji na favillablu:
No zase moc dlouho ne aby nedopadla jak slečna tady na videu.

Reaguji na marsse7:

Dost dobré tak přirozeně, když mám jemné vlasy, nemůžu dát kulmu na max. a mít to tam půl hodiny. Teda můžu, když chci dopadnout takhle I když tohle pěkné psycho.

Jen to vídám, že ten pramen někdo natočí, hned sundá a pak se diví, že to nedrží nebo to za chvíli spadne.
Pak taky záleží na pramenu jaký si člověk vezme, když je tenký nechám ho méně, když tlustější tak déle, aby se prohřál.

arrow
profile_image
cazeret
od 21. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na marsse7:
Právě od té doby, co jsem viděla to video se bojím kulmovat

arrow
profile_image
lenkam13
od 22. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám sice vlnité ne rovné vlasy, ale pokud chci mít vlny, nepoužívám kondicionér ani masku, pokud chci vlasy vyžehlit, použiju ji a vlasy jsou pak uhlazenější... Moje mamka se kulmuje skoro pořád a balzámy nepoužívá, jinak jí účes zplihne... A na vlasech druhý den po umytí mi vše chytá hůř.. Za mě tedy umýt ten den, bez balzámu, nakulmovat a spoooustu laku

Forming water od Baley. Trochu si stříknout na dlaň, rozetřít v rukách, projet vlny a případně zalakovat.

arrow
profile_image
mishka
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Momentálně jsem nadšená z TIGI Bed Head Foxy Curls Hi-Def Curl Spray. Vlnky jsou po něm takové, jak to jen říct, křupavé a opravdu drží. Navíc voní jako citronová zmrzlina!

arrow
profile_image
Bai
od 13. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vlasy mám kudrnaté a tvrdší. Do mokrých jsem vmačkala vosk a měla jsem nádherné, uhlazené, husté vlnky. Navíc jsem měla vosk s minerály, vlasy mi neničil. Ovčem pozor na množství. Stačí trocha a nedávala bych ke kořínkům moc, vlasy jsou pak nadýchanější

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené