Ahoj,

sháním nějakého profesionála, který by mi poradil s návrhem zahrady. Máte s nějakou firmou dobré nebo špatné zkušenosti? Byl pro Vás návrh užitečný?

Podobné téma už tu je, ale týká se Moravy. Zajímaly by mě tipy na kvalitní firmy v Praze a okolí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky by mě to zajímalo. Představovala bych si někoho, kdo navrhne nejen zeleň, ale komplet kam umístit bazén, sezení, gril, schodiště, cestičky atd. Někoho, kdo sám bude tvůrčí a nadchne mě svým návrhem. Tohle je má představa co se stylu týče, ale je spousta prvků co se mi líbí a nedokázala bych je asi sama sladit. Hledala jsem zahradní architekty na netu, ale vše mi přijde takové klasické, fádní

Reaguji na chanellina: Taky bych potřebovala někoho, kdo by usměrnil moje nápady. Přecijen spíš pozná jaké rostliny se k sobě hodí a co by u nás mohlo vydržet (nejsme žádní super zahradníci).

arrow
profile_image
nika1285
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kitiara: super téma, taky budeme v nejbližší době řešit zahradu a ráda bych ji měla samozřejmě úplně nejkrásnější. Ty obrázky od chaneliny jsou úplně nádherné, taky bych si něco takového představovala, jen nevím, jestli je to v našich podmínkách uskutečnitelné.
Pokud neseženeme nějakého šikovného architekta za rozumný peníze, tak mám záložní plán. Naši měli přes známé slečnu, která studovala zahradní architekturu na zemědělce a zahradu jim navrhla. Zahrada už byla po všech úpravách, takže šlo hlavně o rostlinky, ale návrhy byly moc pěkné. Se zahradníkem, od kterého pak kupovali rostlinky už se pak jen doladily detaily. Naši mají teď krásnou zahradu a slečna byla ráda, že si někde mohla realizovat své plány a návrhy.
Možná není úplně marné, zkusit oslovit nějaké studenty...

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím, že když se chce, jde všechno Nepočítám s tím, že mi na zahradě porostou palmy, proto bych chtěla takového zahr.architekta, který mi navrhne alternativy, ale styl zachová. Teď jen zbývá, kde ho najít?

arrow
Neprodává v Bazaru

z toho co jsem našla na netu, tohle vypadá jakž takž.. ale pořád to není ono http://www.zahradniarchitekt.cz/Zahradni_architekt _fotogalerie_zahrad.htm

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teď u nás v práci mám nějaký seznam zahradních architektů, tak se můžu kouknout a pak Vám to sem napsat pro inspiraci, ať nemusíte hledat na netu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já znám jen Ing. Tomáše Kavku a co vím, tak s ním byli lidé spokojení. Asi se s nimi dá o hodně věcech domluvit a jsou vstřícní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené