Ahoj holky, prosím o radu. 3 den mě pálí při močení.. kupovala jsem si čípky, na kvasinky spodku, ale to jen spíš trochu pomůže než vyléčí. Už jsem prodělal 3 infekce, ale až tady u tý krvácím při močení.. a většinou mi čípky zaberou hned po 1, a tady jsem už zkusila Canesten, Gyno Pevaryl a zatím nic moc zítra jdu na gynekologii, ale bojim se abych neměla zánět močového měchýře když krvácím co myslíte?

zánět močového měchýře, upaluj k doktorovi!

Příznaky a projevy zánětu močových cest
První příznaky zánětu močových cest je bolest v podbřišku. Také je nutnost častého močení ale s produkcí jen malého množství moči. Dále při močení můžeme cítit nepříjemnou řezavou a pálivou bolest, zejména tedy ke konci močení. Moč může mít mírně načervenalou barvu, což je dáno obsahem krvi v moči, která se tam dostane z důvodu podrážděné sliznice močových cest. Dále se může objevit mírně zvýšená teplota.

Při pokročilejším stádiu infekce močových cest se objevuje vyšší tělesná teplota, třesavka, červeně zbarvená moč s větším podílem krve, výtok z pochvy a dále bolest zad v oblasti beder. To většinou znamená, že infekce se z močového měchýře rozšířila dál a zasáhla pravděpodobně i ledviny. Toto je stav, který vyžaduje okamžitou pomoc lékaře, protože vážně ohrožuje naše ledviny a tím i naše zdraví

pěkný

a na to se berou prášky? vyléčí se to za chvilku?a zánět močového měchýře je z nachladnutí?

určitě zánět močáku, co nejdřív k doktorovi

to je zánět močáku jez hooodně brusinek tabletky, čaj, brusinky jako takový a nechod na gyndu ta ti je na nic ale k praktickému lékaři pro antibiotika pokud tam zvládneš dojít a nenutí tě to chodit každou minutu já mám pro jistotu na zánět antibiotika doma z minula ale od tý doby jsem zánět neměla

Rozhodně zánět moč. měchýře (může to být i rozšířené v ledvinách), takže ráno k obvodnímu, s sebou ranní moč a do té doby hodně pij (do čaje přidej na špičku nože jedlou sodu) a buď v teple.

až dostaneš antibiotika, tak ti doktor taky doporučí hodně, ale opravdu hodně pít. To aby se bakterie vyplavily z močáku. takže zační pít hned ted... nejlépe vodu,ne džusy.

Určitě močák.
Taky na to trpím, ale krev mi jeste nikdy netekla! Běž určitě k doktorovi ale zkus to vyléčit jinak, než antibiotiky.Právě z nich pak vznikají ty kvasinky.

Cituji Petrolejkaa: takže zační pít hned ted... nejlépe vodu,ne džusy.

Přesně tak když se to u mě objeví, tak do sebe liju pořád čaj - urologický a prostě tekutiny - nejlépe vodu at se to vyplaví. A pořád čůrám, piju, tak hodinku, a potom mám pokoj.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Urologický čaj ne, prý zbytečně dráždí močák. Ale určitě to chce pít a dostat do sebe hodně céčka. Teď bych si hned vzala 4 g a večer třeba další 4 g, jak střeva zvládnou. Kyselá moč se určitě bakteriím líbit nebude.

jinak celkem účinná léčba mimo antibiotika je volně prodejný Rowatinex... Já tedy také nejsem zastáncem antibiotik, ale pokud čůráš krev, tak ti je asi stejně napíše. já měla to samé někdy začátkem srpna a rozjel se mi zánět tedy asi během 4 hodin do takové míry, že jsem opravdu čůrala krev, samou krev. Hroznej pocit! V 6 ráno jsem jela na pohotovost a dostala ty nejsilnější ATB, co se předepisují...

Jinak doufám, že zakladatelka už běžela k doktorovi

Cituji Lorraine: Urologický čaj ne, prý zbytečně dráždí močák.

Zvláštní mně vždycky pomůže

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené