arrow
profile_image
cajoseste
od 5. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

zjistili mi zánět v těle, CRP kolem 30. Nikdo neví kde by to mohlo být. Chtěla bych se zeptat (pokud je tu teda někdo zdravotník), jestli se dá dle hodnoty CRP určit závažnost onemocnění. Mám celkem hrůzu co mi je. Nevím, kde by mohl být problém.

Ahoj, nemám s tímhle zkušenosti, ale přiznám se,že (ač je to asi kontroverzní) když nevěděla klasická medicína, obvykle pomohl (minimálně do diagnózy a podpůrné léčby) psychotronik... už vněkolikrát se stalo, že u nás v rodině objevil něco, na co lékaři přišli až za řadu měsíců. Akorát to chcenajít nějakého dobrého, ne cvoka, který by na všechno dal bylinky a klasické lékaře neuznává...

arrow
profile_image
cajoseste
od 5. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zatím se mi žádné testy nedělali, jen na zánět močového močáku, který jsem teď prodělala,ale vše bylo ok, byla jsem i na urologii, brali mi moč na kultivaci a žádnou potvůrku neobjevili. Proto bylo pro lékaře překvapující moje CRP, přesněji to bylo 32,5. Zatím se neví, testy teprve budou, ale mladá doktorka mě vyděsila, ať se rychle objednám na gynekologii, gastro (Mám celiakii, ale dietu přísně dodržuju), beru léky na lehce sníženou štítnou žlázu. Je pravda, že to může být cokoliv, ale nejsem doktor a nikdo mi pořádně nic nevysvětlil, jen mi nasadili další ATB (jedny už jsem měla při tom zánětu močáku) a čeká se na další vyšetření. V září jsem byla nachlazená pár dní, doktorka odmítla, že by to mohla být přechozená nemoc a odmítla že by to mohlo zkreslovat takhle výsledky CRP. Mám taky menší kaz v zubu, ale zubařka říkala, že to počká, takže si nemyslím, že by CRP vyskočilo do takových hodnot.

Je to dost na houby. Nejsem doktor, ani žádného doktora neznám, takže není koho se zeptat a já si doma můžu jenom hryzat nehty s tím, že mi něco je, ale nikdo vlastně neví co. Psychotronik..přiznám se, že o tomhle moc nevím a určitě bych nedokázala vybrat správně, a jak ty říkáš - ne cvoka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené