axa
Nevymyšlej a zůstaň aspoň měsíc u jedné diety,vždyť nevíš jak ti to pomáhá,když lítáš z jedné diety do druhé...tytytytytyt...Miluš,domluv jí!!!

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Olimuska
že ty vlny fungujou..jojoefekt žádný
To věřím, že jsi šťastná a že víš jak na to. Taky tvrdím, že zhubnout je ten menší problém. Naučit se to držet je horší.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kirkuše
.Miluš,domluv jí!!!
Ono to není jednoduché říct domluv jí. Já ti jí plně chápu, jen nevím, jak je na tom s výpočtama . Tam už se nejedná jen o počítání kj, ale i bílkovin, tuků a hlavně sacharidů.

AXO - co vlastně teď momentálně držíš za dietu?
To co Hobi a Kirka? - dvohodinové papání a nízkotučnou stravu?
Pak vlastně pokud umíš používat kalorické tabulky, tak si ty sacharidové vlny můžeš podle Olimušky nastudovat. Drž se toho svého, nauč se dobře počítat jednotlivé složky potravy, nastuduj si z netu sacharidové vlny a pak to třeba vyzkoušej. Soukromě si myslím, že k tomu už musíš něco vědět víc. A musíš si přesně podle tabulek vybírat a počítat přesně s váhou všeho, co sníš.
Já vím, jak je to pro začátečníka složité. Musím se denně vejít do 50 g. A to teď jsem na 14 dní přitvrdila a jsem na 20 - 25 gramech. Musím hlídat ketolátky v moči a je to dost složité.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kirkuše
Miluše
Já vám napíšu jak to se mnou je.Nepočítám kj protože mě to vůbec nebaví,jím 6x denně:celozrné pečivo,kuřecí šunku,cottage,těstoviny max.50g porce,zeleninu a ovoce.Dvou hodinové intervaly nestíhám.Ale když mě chytne žravá tak prostě neodolám a sním třeba oplatek.Nemám pevnou vůli jsem prostě rozežraná a dělá mi to problém.Tak a teď se k tomu můžete vyjádřit.

axa
Nebudu se vyjádřovat,protože sama nevím jak dopadnu,jestli ti to tak vyhovuje,tak to tak drž.Ale hlídej se,aby těch oplatek nebylo moc,kočko...

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

axa
Tak a teď se k tomu můžete vyjádřit.
Zatím nemáš, nebo jsi ztratila tu správnou motivaci. Ono když se má začít, tak musíš být přesvědčená, že to opravdu chceš. Znám to podle sebe. Když nejsem pevně přesvědčená vevnitř, že to půjde, tak to prostě nejde.
V tom problému jsem teď a mám sama se sebou co dělat, abych se nepustila do přežírání. Mě ale teď už hlídá to ukrojené břicho. Takže musím dávat majzla na to, co sním, ale je to těžké.
Opravdu bych ti radila se obrátit na dobrého odborníka. Nebo někdo z rodiny by do toho s tebou nešel? Víš nebo nějaká kamarádka, prostě abys na to nebyla sama.
První euforie bývá tahací, ale pak se to zašprcne a je potřeba pomoct, nebo se stane to, co tobě a jdeš zpět do jídla.
Nemáš takhle někoho?

arrow
Neprodává v Bazaru

Miluše
Nemám.Ptala jsem se i na ty prášky na hubnutí,ale nemůžu je kvůli druhým lékům.Nedokážu se dát do pohody,jsem nějaká mírně rozhozená a to je taky důvod k tomu přežírání.Já bych motivaci měla,ale to žrádlo je zatím silnější.Mě to mrzí i vůči vám všem,snažíte se mi tady pomáhat jak to jde a já jsem takový lajdák.

Jo holky, asi něco maskoval, dneska mluvil jak by mu umřel počítač... že když se mi tady nelíbí že mě tedy držet nebude ale musím zacvičit kolegyni... takže tak...

No tohle je za 2 roky moje třetí zaměstnání, snad není možné abych furt po půl roce měnila práci? Budu mít někdy štěstí?!

kamculenka
Tak toho využij,zkus ho trochu vyždímat o větší prachy...

Ahoj po ránu . Snažím se snažím, abych se líp hlídala, založila jsem si deník na floře. Vychází mi, že zbaštím energie cca 5000. Není to moc málo ? Hlad v žádném případě nemám, spíš mám problém do sebe furt něco cpát - hlavně odpoledne a po cvičení. V pondělí jsem lenošila, v úterý byl po prázdninách první aerobic a včera jsme byli na kolech - 36 km / 23 hodiny. Snad se bude dařit i nadále, zatím jsem spokojená. Jen mě mrzí, že na floře není možnost si tam psát aktivity ke každému dni. Nebo je a neumím to najít ? Chci si to psát alespoň měsíc - dva , drží mě to trošku zkrátka, když to vidím černé na bílém .

arrow
Neprodává v Bazaru

kamculenka

Kirkuše
Tak toho využij,zkus ho trochu vyždímat o větší prachy...
Přesně tak a nedej se

axa
No to je to přidali mi prachy před 2 měsíci a teď se tu ke mně chovají jako k hovnu kter jim od prdele odpadlo a to teda ne, mám taky svou hrdost a nebudu lítat jak koště jak oni hvízdnou.. a pes taky nejsem...

arrow
Neprodává v Bazaru

kamculenka
To máš pravdu,určitě si najdeš něco jiného.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

axa
jak to jde a já jsem takový lajdák.
Hele já jsem lajdák taky. Hlavní. že nám nekecáš a žes to přiznala. To je strašně moc dobře, protože sis to uvědomila. To je ten první krok - přiznat si problém. Tak a teď opravdu musíš najít obezitologa. Dneska už ta možnost je.
Většinou jsou to lidi, kteří s námi mají zkušenosti a i trpělivost. Dobrej by tě měl poslat na všechna vyšetření, včetně bodystatu a měl by ti pomoct sestavit jídelníček, který tě nebude stresovat.
Pokud máš ráda sladké, tak si i tu sladkost do toho jídelníčku vlož.
Zrovna přišel muskej z práce, že mi bude volat nešťastná 160 kilová paní, která chce poradit co dělat. Řeknu jí totéž co tobě a pozvu jí mezi nás.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janka100
když to vidím černé na bílém .
No právě a když se něco zašprcne, koukneš do deníku a můžeš vysledovat co se děje.
Já si píšu už 4.rok. Když přitvrdím, tak vážím a počítám, když lajdám, tak píšu akorát co jsem jedla , už ne kolik.
Hlídej si ten hlad. Kdyby tě začly honit mlsné, znamená to skrytej hlad a musela bys něco přidat. A spíš od bílkovin. Hlavně odpoledne a večer NE sacharidy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené