Miluše
Mám jeden ruční měřič, tam mám 28% tuku, pak starou váhu, která váží o 3 kila víc - elektronika pochopitelně a tuku už 32 %, a tuto novou, elektroniku, která mi ukazuje 36 % tuku. Tak já nevím, co si mám vybrat
Jé, jako bys mi z duše mluvila - taky jsem si koupila takovou váhu, radovala jsem se, jak mi to bude krásně ukazovat - jo, houby. Jeden den 34 a hned druhý den 38 % tuku - ať mi nikdo neříká, že je to možný. Takže tukoměřiče jsou podle mě na dvě věci.

Miluše
Oni to možná mají někde na obezitologii, ale tam mě nikdo nedoporučí.
Nevím, jak je to s doporučením, ale obezitologie jsou i soukr. a není to až tak drahé
Jestli jsi z Prahy, mám jednu dobrou dr. - poslala bych ti SZ. Zhubla jsem s ní 12 kg, jenže pak ve stresech zas nabrala, tak se tam v srpnu chystám znova. Ta se bude smááááát!

Miluše
Jo aha, koukám, že jsi od Tachova, tak nic.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
jestli přemíra bílkovin
Bílkovin přemíru nemám, dokonce jsem dostala doporučení od trenérky, zvýšit bílkoviny. Počítala jsem to jak jsem ti psala 0,8g na kg váhy, takže jsem jedla 60 -70 g bílkovin denně. Teď jsem to musela zvednout na těch alespoň 1,2 g a to je skoro 100g denně, a začla jsem mít problém jak to ujíst. Právě vzhledem k mému stravování. Tak jsme se domluvily a zkusila jsem si koupit u ní protejnový doplněk, co požírají kulturisti. No a když bude večer chybět, tak domíchám koktejl. Je to kvůli tomu, aby tělíčko když chci ty svalíky vybudovat tam co chybějí, to zase nebralo ze svalíků odjinud.
Ono to naše tělo je mrcha, je jednodušší pro něj strávit vlastní sval, než špek. A tak tu výživu musím dodat, aby se pak v klidu vrhlo právě na ten špek a ne svaly. Já to takhle jednoduše chápu, to co je tam složité se radši ani nepokouším pochopit.
Mohla bych mít třeba ještě větší pupek a prdel a nohy už vůbec žádné.
No a to bych teda byla opravdu seper kočka - těhotný pavouk - fuj.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
zatěžovat ledviny
No jo, sranda je, že já mám výsledky rozboru moče vynikající - teda průšvih je draslík, protože ten vylučuji v přebytku právě kvůli těm diuretikům. Takže mám zákaz, povoleno pouze 2 x týdně 1/2 tablety a krmím se meruňkama. Brambory jsem zavrhla.

Miluše
Jenže možná je jedna věc mít dost bílkovin kvůli svalům, a druhá co tomu říkaj ledviny. Ale jestli jsi i pod lékařským dohledem, tak OK - já ti hlavně přeju, abys byla co nejdřív fit.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
No já myslím, že až nastoupím do práce, k tomu budu chtít určitě chodit do fitka a to aspoň 3 x v týdnu a až nám v září začne tělocvična, kde se taky my dámy v letech pěkně protahnem, tak mi nějakej otok přijde asi k smíchu. Padnu doma za vlast a budu hotová.
Já se snad začnu těšit zase na ten volnej - doufám že měsíc, až si půjdu nechat opravit ty boky a případně pokud to neucvičím, tak lipku boků a horního břicha. Když už mám dřít, tak ať to má výsledek.
Když už to letošní léto stojí zaprd, tak ať ten příští rok jsem za kočku i já.
Nebojte, vy všechny budete už letos. Jste mladší a ta kůže se bude stahovat líp. Já si jí zničila těma hroznejma váhovejma skokama. Proto před rychlým hubnutím tak varuju. A při tom jsem byla vždy ta, která hubla rychle - ale ještě rychleji to nabírala. Když to je tak pohodlné.

Miluše
Ty výkyvy znám - zhubnout za tři měsíce 18 kg a za další tři 25 nabrat...
Tentokrát jsem zhubla ze 128 kg na 100 za půl roku a pak si dala udržovací režim, a vlastně až po roce začala znovu hubnout. A přidala jsem si to cvičení - a cítím se fakt dobře.
Už trochu koketuju aspoň s jízdou na rotopedu-chybí mi to, i když ten otok tam je stále.
A ještě k té kůži - někdo mi říkal, že zná paní po bandáži, v našem věku, kdo strašně rychle a hodně zhubnul, plandal, ale časem se to vyrovnalo. Takže naděje je.
Kdy tu lipku/opku plánuješ? Přemýšlím o abdomino, šla bych do toho s tebou....
A kdy že máš ty narozky? Dnes? Tak vše NEJ!

arrow
profile_image
mlčoch
od 20. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po delší době jsem nakoukla a objevila tohle téma - moc vám všem držím palce!

Miluše
mašinka na celkový rozbor těla
Taková, poměrně přesná, mašinka existuje - jmenuje se Bodystat. Měří se v leže, v klidu, na ruce a na noze jsou nalepené elektrody.
Při hubnutí jsem na něj chodila do soukromé poradny pro hubnutí. Byl na tom moc pěkně vidět průběh hubnutí.
Tyhle přístroje mají občas i v některém fittness centru, zkus se poptat v okolí.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mlčoch
U nás v okolí opravdu nic takového. Musela bych asi na Plzeň. Možná něco bude v Mariánkách,ale právě nevím jak se k tomu dostat.
Doktorka už mě nebere jako obézní, mám prý pouze nadváhu. Ale mě štve i to.
Já totiž vůbec nejsem zběhlá ve vyhledávání na netu, tak si neporadím. Ale jinak dík za podporu.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Dík za přání, ten přelom života do další 50 bude až za týden -12.

Na tu opravu chci jít v říjnu. Musím taky podle toho, jak se dohodnu v práci. Doktor už se mnou počítá, ale koncem srpna upřesní termín. A bude to dělat v Karlových Varech.
Bude asi opravdu dobrej, podle fotek co mi ukazoval v počítači a je fakt, že jsem neměla žádné problémy s hojením jizvy. A to pokud jsem četla, měly holky snad všechny. Já jsem jen zklamaná a nespokojená, že toho vzal a udělal tak málo, ale vzhledem k té druhé operaci to opravdu asi nešlo. Asi by to byl malér hodně velkej, kdyby vevnitř vzniknul nějakej zánět a celé se to třeba utrhlo.
Pokud ba se to s opravou povedlo podle mých představ a aspoň by se mi ubral špek na zádech - znáš takový ten nafukovací kruh mezi podprdou a gumou od kalhot, a trošku by se mi ten pas a boky zvýraznily, tak to asi za další peníze a bolest stojí.

No a vidíš, ty máš taky pěknou motivaci. Až ti ještě pěkně ukrojí plandavé bříško, tak to teprve bude výsledek.
Když projdeš fotky děvčat na Bříškách, to je u některých fantazie, jak se to povedlo. Třeba se sejdem na bříškách zase na podzim.

Miluše

Ten špek na zádech mi zmizel cvičením, i pas mám mnohem víc vytvarovaný. To se ti povede i bez lipky, uvidíš.
Už jsem na bříška koukala, já ale už pár jizev na břiše mám, tak to nebude tak jednoduchý......uvidíme.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Oni se ti plastici většinou snaží, aby ty minulé jizvy pokud to jde zlikvidovali. Já měla ošklivou po slepáku, ta je pryč. Žebřík po bandáži bohužel zůstal, ale to mě netrápí.
Jizvy po císařích odstraní, po žlučníku nevím, jak holt je umístěná. Tak by tě možná i dost vylepšil.

Potěšila jsi mě, žes ty kruhy ucvičila. Já vlastně víc cvičím až teď poslední měsíc. V té tělocvičně to bylo 2 x v týdnu a spíš jen protažení a zpevnění. Přesto to bylo fajn, člověk se rozhýbal, ale nehubnul.

Miluše
Já mám jednu uprostřed shora dolů, jeden slepák a jednoho císaře. Co myslíš tím žebříkem?

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
tím žebříkem?
No právě po té bandáži, na horním žaludku. Tou abdo je stažená kousek níž,až k pupíku. A je šitá NEplastickým stehem. Prostě chirurgicky jednotlivými stehy - žebřík
No a slepák a císaře ti vyřízne - pdle toho kde ho máš vedenýho. Na bříškách právě byly holky hodně po císařích a to vše myslím zmizelo.
Jizva po abdo šitá plastikem je prostě jiná, šitá jednou nití vkuse a zevnitř, tak nedělá ty jizvičky po jednotlivých stezích - nedělá žebřík.
Takže bezva vylepšení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené