arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
Já nevím, mám normálně vaječníky nechané, ty jsem odmítla odřezat. Takže hormony by měly být v pohodě. Ani jsem pteď neměla předmenstruační problémy jako ten první měsíc po op. Zas je fakt, že nespím a potím se jak kr......ve dne i v noci, tak by se hormony mohly bouřit.My játra čistíme jinou bylinkou - schizandrou. Ale domluvím se s muským jak ten ostropestřec hodnotí.
Máme tu novou prodejnu s bylinkama a chci se tam jít podívat, čím nás překvapí. Tak tam po něčem kouknu.
A doktor mi říkal, že už bych mohla zkusit naject na plnej výkon. Začala jsem vlastně otékat hned od poloviny května, kdy jsem začala víc chodit. Když jsem jen ležela, tak v pohodě.
Tak nevím. Jsem s doktorkou domluvená, že kdyby se ty otoky nelepšily, tak mám přijít. Ale nemám představu, kam by mě chtěla poslat.

Miluše
domluvím se s muským jak ten ostropestřec hodnotí
tak to mi pak napiš, já mám taky ráda bylinky a nedám na ně dopustit, holce hodně pomohli. tu schizandru vůbec nenznám a ani jsem o ni neslyšela
Miluše
doktor mi říkal, že už bych mohla zkusit naject na plnej výkon
tak to já můžu taky a ještě pořád to tak nedělám a šetřím se, zkoušela jsem to a pak jsem otékala mnohem víc
Miluše
Ale nemám představu, kam by mě chtěla poslat
od toho je ona lékařka aby si s tím poradila
Miluše
Zas je fakt, že nespím a potím se jak kr......ve dne i v noci, tak by se hormony mohly bouřit
no vidíš, něco v tom bude. I když ti nechali vaječníky, tak je možné že hormony se nějak plaší, v tom by mohl být zakopaný pes

Miluše
Přesně vím, o čem mluvíš. Taky od dětství. A leccos v životě jsem si tím zpackala.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
No budu muset něco podnikat.
Mimochodem ta schizandra je Klanopraška čínská, hodně se o tom mluví. Je to bylinka na celkovou očistu a povzbuzení imunity. Momentálně to sem nepatří, tak se ostatním moc omlouvám, ale třeba toto téma zaujalo i ostatní hubnoucí děvčata.
Já jsem taky zjistila, že zhubnutím se všechno nevyřeší. Je toho ještě spousta dalšího, které s váhou souvisí. Ale zhubnutí nastartuje vůli s tím ostatním začít taky něco dělat.
Prostě kompletně změnit život a přístup k němu, ať je to s pomocí manžela a rodiny nebo bez.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
A proto asi moc dobře víme. o čem zrovna ta druhá píše nebo vůbec uvažuje. Strašně mi to pomáhá. Myslela jsem ,že jsem jen já, taková a ono jsme asi všechny.
Já jsem si spackala celej život a teď už nemám odvahu ho měnit.A mohu ti říct, že dneska jsem zjistila, při té procházce, že se vlastně bojím sama sebe.

Miluško,
jako kdybych četla svůj vlastní příběh.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Dobrou noc, dneska končím. Něco zase vymyslím.

Miluše
Nepochybuji o tom. Dobrou.

Miluše
Ahoj,taky se zabývám dost bylinkami a na odvodnění je výborná kopřiva.Musí být ale čerstvá,tak zabírá nejvíc.1 čajová lžička nasekané kořivy,zalít vařící vodou a nechat 5 minut vyluhovat.Pije se ráno na lačno,půl hodiny před snídaní a pak jednen nebo dva hrníčky přes den.Pije se to po doušcích.Fakt to zabírá skvěle a taky se vyčistí krev.večer to nepij,chodila by jsi celou noc čurat..

Pak je ještě jedna a to je kukuřice,Ta mívá počas kveteni na vrcholku takové tmavé nitky.Ty se odřežou usuší .Je to taky výborný odvodňovací prostředek a i prostředek na odtučnění.Ty nitky,správně se jim říká blizny se musí dobře vysušit,jestli se nevysuší hrozí silný průjem...

Obě tyhle rostlinky mám vyzkoušené na sobě a vlastně kopřivový piji teď už týden.Dělám si měsíční kůru...Přeji všem dobrou noc...

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kirkuše
Děkuji, musím se do toho dát.
Zatím jsem projela sušičkou to, co máme na zahradě a je močopudné - takže březové listí za zahradou, listy a plody černého rybízu, listy schizandry a z loňska nasušené bezinky. Čistej čaj z březového listí byl odpornej, ale tahle míchanice je slušné chuti.
Kukuřice zatím u nás nekvete - je mrňavá a kopřivy tu mladé nemám. Já jsem si udělala měsíční kůru z mladých na jaře před operací.
Ale pokud na slušné někde přijdu, tak si otrhám taky. A proč jen čerstvé a ne sušené? Je v tom nějaký rozdíl?
Mám ve zvyku to project sušičkou všechno. Ale nechám si poradit.
Vždyť dneska už jsem natekla od včera další 2 kila. Já už jsem z toho úplně na mrtvici. A to ta blbá debilní váha mi ještě ukáže, že jsem přibrala 1,5 kilo tuku za den a ubrala kilo vody. To je úplně geniální výrobek za 1500 Kč. Pak měj radost z hubnutí.

Miluše
To už je na pováženou,to otékání.Je toho nějak moc.Koukla jsem se do knížky Trebenové,co je dobré na otoky podle ní,ale je to jen ve slovenštině.Mám ti to sem napsat?
Čerstvá bylina má větší sílu,než sušená.Sušené jsou na to,když se už nedají nasbírat,tak čerstvou nahradím sušenou.Ale preferují se čerstvé byliny.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kirkuše
Prosím tě o to opravdu....
Já teď utíkám cvičit, ale přijdu a po 16 hodině zasednu k PC

Miluše
OPUCHY/nahromadenie kvapalin v tkanivách./.
Na jednu šálku dáme 2 čajové lyžičky nadrobno nasekaných korenov ihlice trnistej ( jehlice trnitá )Cez noc nechame stát v studenej vode,ráno trošku prihrejeme a scedíme.Pije sa jedna šálka denne,jedna polovice 1/2 hodiny pred ranajkami a polvica po ranajkach.
Druhá možnost ako odbúrať vodu je použíť koru z kmeňa alebo vetiev bazy (u nás kozičky )..Na jednu šálku dáme slabů čajovú lyžičku,cez noc sa maceruje.Pije se 3x denne po jedle...
No a nejvíc se mi líbí cibule.ta působí močopudně a proti vodnatelnosti nohou,břicha,jater pohrudnice,svalů atd.Nemusíš nic vařit,stačí si ji přidávat k jídlu ve větším množství..
A to březové listí,tu se píše,že to má být mladé listí z břízy bílé/betula alba/Používá se nálev.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kirkuše
No a já jsem ty lístky z břízy obrala a přelila a bylo to příšerné. S tím vylepšením se to dalo vypít.
Přilítla jsem z posilky a chtělo se mi hrozně čůrat. To je u mě úspěch, třeba ty čaje zaberou.
Muskej mi přinesl vrcholky kopřiv a právě jsem si zalila krneček čaje.
Když jsou lepší bylinky nesušené, ale čerstvé, tak se nic nestane, když je tedy proženu mrazákem, ne? Každý den přece nepůjdu na kopřivy, ale zas by to byl pohyb, ne?

Miluše
Mrazak nevím,ale já je mám v lednici pohodlně i týden v plastikové nadobce už natrhané nadrobno.Tak ať ti to pomůže,moc držím palečky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené