arrow
profile_image
Anazuz
od 3. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janka100
Dobrý nápad, takové srazíky bývají fajn, už jsem byla a super.....

Zkuste to promyslet a napsat jela bych - nejela - podle mojí zkušenosti jsou slevy v hotelech u skupin od 10 lidí nahoru.

Janka100
Anazuz
všechny
Ahoj, setkání by bylo určitě prima. Už dřív jsem navrhovala i možnost sjet se u nás na chalupě ( Benešovsko, asi 50 km jižně od Prahy) - třeba i jen na víkend s kolama, cvičením, turistikou, večerním dietním grilováním....ale zorganizovat něco podobného akcím Stobu by bylo určo taky fajn...tak se holky hlaste!

annabell
ale tie uzkosti, to on neodoberie, to sa neda vytrhnut ako bolavy zub, a ani pamat nevymazes ...
Ahoj, to je sice pravda, ale je třeba věřit, že změna je možná, nutná a přínosná. I když to zpočátku třeba bolí, člověk se musí posunovat dál a získat nadhled. Taky tu hroznou úzkost znám. ....Nakonec asi všechny víme, že to naše přejídání má hlubší kořeny, aspoň tedy u mě to tak je. Hodně se snažím s tím něco dělat - čtu knížky, které se tímto zabývají a vypisuju si z nich, co mě oslovilo, chodím na arteterapii, snažím se prostě se z toho sebedestruktivního chování, kterým přejídání je, vymanit. Ráda bych dala dohromady soupis knih, které mi pomohly a dala ho zájemcům k dispozici. Třeba také o něčem takovém víte, co vám pomohlo hledat a najít sebe sama, vypořádat se s tlaky okolí, něčemu porozumět, s něčím se vyrovnat, mít odpovědnost sama za sebe ......pokud ano, budu ráda, když napíšete. A kdo by měl zájem o ty moje výpisky apod., ráda vám to pošlu.Tak všem hezký den!

arrow
profile_image
cathushka
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
možno by pomohli práve knihy od Edity Sipeky. Sú o sebaláske a hlavne tam vysvetľuje prejedanie sa zo stresu a ako proti nemu bojovať.
Poskytla by si mi niektore tvoje overené knihy a citáty?
Moje prejedanie sa tiež nie je o hlade.

Hobitka
A kdo by měl zájem o ty moje výpisky apod., ráda vám to pošlu.Tak všem hezký den!
Hlásim sa!!!

Janka100
nechtěly by jste se domluvit na nějakém společně stráveném víkendu - se cvičením, povídáním a tak ?
Ja už asi 3 roky snívam o "dovolenke" niekde v Chorvatsku s cvičenim, ale nikdy som nemala s kým íst a teraz hlavne pribudol problem, že keby som tam šla so štíhlymi, ako sa to bežne organizuje vo fitkách, nerobilo by mi to este v spojení s osamelosťou dobrotu. Ale tak by som chcela íst. Zacvičiť si aquaaerobic ráno, poobede v mori, užiť si slniečko.... aaaach

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janka100
Tak já počítám na prázdniny s Hobitčinou chaloupkou, ale když by bylo něco dřív, byla bych všemi 10 pro .
Snažím se o "pozitivní myšlení", ale v kombinaci s PMS a stoupnutím na váhu nic moc. O víkendu jedu relaxovat na kurz, prý budu 6x v hladině alfa, tak doufám, že přijedu vyměněná .

JaHu
A víkend s námi ?

annabell
niekde v Chorvatsku s cvičenim
Zní to moc hezky. Zahraničí se mě ale vůbec netýká - jsem chudá holka. Moje představa je za rozumné ceny, víkend od pátečního večera do neděle odpoledne...
A pokud se nám to bude líbit, můžeme to pak opakovat dle chuti ...

džína
Tak si to koukej užít a zklidnit se a pozitivně naladit

arrow
profile_image
horinka
od 11. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

JaHu
v té bílé taky super, měla bych taky vytáhnout červenou, prý je sexy a chlapy na ní reagují podvědomně

takže dámy červené noční košilky

Hobitka
taky se hlásím o seznámek s přejídáním mám své zkušenosti a protože mám špatný žaludek tak vím, že mi pak bude špatně a budu zvracet a bude mně pálit žáha, ale v tom momentě má člověk temno, i když teď už to není tak často nejvýš 2x do měsíce, ale ty výčitky po tom brrrrrr.

annabell
mám taky něco podobného za sebou, mamča mi umřela v 56 letech mně bylo 30 a prostě jsem jí ještě pořád potřebovala, pomohl mi terapeut, a musím přiznat že i berlička v podobě tibetského budhismu a vím, že je to otřepané, ale prostě čas.

Janka100
jezdím 2x do roka s agenturou " s úsměvem ke zdraví" , je to super, jsou tam i naprosto normální ženský,žádný hubeňulky a cvičitelky taky super. Na podzim jsme byli v Brandýse nad Labem super zázemí ubytovna nebo hotel dvě tělocvičny, bazén v hotelu, sauna, solárko,a vařili dle přání dietně. Hotel je na kraji má to nějaké tělovýchovná jednota, když tak bych dohledala.

horinka
2x do roka s agenturou
Jsem přihlášená do Poděbrad . Ale ten týden je tak maximum co si můžu finančně dovolit a víkendové pobyty bývají hodně rozebrané.
Ten srázek nás z tohoto fóra jsem navrhla proto, že bychom se poznaly a mohlo by to mít osobnější atmosféru a taky by to nemuselo být tak finančně náročné jako tyhle pobyty přes cestovku.

arrow
profile_image
Anazuz
od 3. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

džína
prý budu 6x v hladině alfa
Jů, hned bych jela s Tebou. Krásně si to užij!!!
Tajemno bych jednou ráda odhalila. Jééééééé, já mám tolik plánů až děti povyrostou.

arrow
profile_image
horinka
od 11. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janka100
Tak myslím, že chalupa by byla super, ráda bych se přijela, alespoň na skok podívat, mám problémy s hlídáním pesana takže ho většinou vozím všude sebou. Akorát na ty dva víkendy v roce se uvolí rodinka, ale je to s brbláním..

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

horinka
jezdím 2x do roka s agenturou " s úsměvem ke zdraví" , je to super, jsou tam i naprosto normální
To je taky moje oblíbená agentura.
Jezdím co rok na 14 dní cvičit do Poděbrad. Letos už se nemohu dočkat.
Byla jsem i v Říčanech na víkendovém pobytu, ale ten mě totálně odradil. Bylo toho moc najednou, padala jsem únavou a pak šla hned makat do práce - už nikdy více.

cathushka
Moje prejedanie sa tiež nie je o hlade
Katka a čo myslíš, že je za tým?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené