arrow
Neprodává v Bazaru

Loni v listopadu jsem absolvovala reaugmentaci s anatomickým implantátem. Denně se mi implantáty přetáčely, nakonec jsem po 10ti měsících si implantáty nechala vyndat, protože jsem měla v obou prsou záněty. Lékař mi řekl, že je to naprosto běžné - což si tedy nemyslím. Vlastní prsa nemám žádná, měla jsem vždy jen implantáty - v podstatě mám jen bradavky (nyní tedy 23,5 cm od klíčku) - a to mě doktor i modeloval . Chtěla bych implantáty menší , které bych mohla mít pod svou podprsní rýhou. - Doktor mi udělal řez na 16 cm prsa - takže ho mám na horním břiše - (fakt jsem tak nízký řez u nikoho neviděla). Sháním doktora, který je odborník na zapošívání kapsy. Můj doktor to vůbec nenabídl.

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Netuším jestli ti pomůže s čím potřebuješ, ale Doležal je opravdu odborník a má léta praxe, určitě ti pomůže nebo poradí..jinak si nemyslím, že je běžný aby ti silikony rotovaly v prsu jen tak slyšela sem, že se může anatomický implantát přetočit, ale je to prý fakt vyjmečný..kdo tě operoval?

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky, právě u Doležala mi ten implantát migroval . Jeho rada byla, nepředklánět se, a když se otočí tak nahodit zpátky. Proto nevěřím, že je schopen to zpravit.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych ti doporučovala dr. Hýžu. Operuje nejvíce v Brně, ale vím, že operoval i v Praze. Je opravdová jednička mezi plastickými chirurgy a jako člověk nemá chybu

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vřeský v Ostravě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě dr. Doležal chce na jaře vložit opět implantáty, ale vím, že to není dobré tak brzy po sobě. Proto potřebuji vědět kdo zapošívá a kdo v tom má praxi. Měla jsem 17 let kulaté implantáty, ty se mi nepřetáčely. Mám z toho dost strach .... ale myslím si, že se přeci může dát zapošít kapsa, vždyť je hodně holek, který jdou do menších implantátů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elajka: vřeský ale dělá nejspíš velká prsa, a to já mít nemohu - nemám ani dost žlázy (cca 50 ml) - nosím 80 B - a ta mi je naprosto volná ani pevnou pokožku, která by je unesla. Šla bych klidně na modelaci, ale tam není fakt co modelovat. Proto mě strašně mrzí, že mě doktor dal implantáty ještě níž než jsem je měla dřív, takže ani nemohly být pod podprsní rýhou. Já si prostě představoval modelaci jinak a ne tím, že mi ještě sníží podprsní rýhu. V podstatě mi udělal ještě delší prsa v kterých mi lítal implantát

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1: Děkuji, jsem z Prahy, tak jsem tam napsala. Je totiž možné, že prostě dožiju jen s bradavkama

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud ti Hýža potvrdí, že ti to udělá, jsi v nejlepších rukou a nemusíš se bát, že by to nedopadlo dobře

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1: Tak mám konzultaci 25. ledna . On Doležal ví, že udělal chybu, už jsem se probudila s laterálním a dolním posunen - bottoming out. A v rozčilení řekl, že když mi vyndaval staré implantáty tak jsem měla volnou kapsu a (že jsem chtěla přirozená prsa). O to je to smutnější, že mi tam pak vrazil implantáty za 50 tisíc. Dohromady mě sranda stála 120000,- 102 puvodní operace, a dvakrát po 7 repoperace. Po 12 dnech jsem měla prso plné krve, které ve mě nechal 2 měsíce . Mimochodem, jeden plastický chirurg jeho práci poznal Někde jsem na diskusi četla, že se to nějaký holce taky stalo a musel jít znova na modelaci a vnitřní modelaci..- modelaci kapsy..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji garfieldb: Měla jsem 17 let kulaté implantáty, ty se mi nepřetáčely.

A jak to víš? Kulaté se klidně točí, jen o tom nevíš. Měla jsem Doležala za profíka a machra. Nicméně mé zkušenosti jsou takové, že anatomy by se měly dávat první v pořadí, když už máš druhé implantáty, nemuselo by to dělat dobrotu. Kamarádce se taky točily. Proto jsem měla první anatomy, a teď kulaté a jsem naprosto spokojená. Přeji ti, abys sehnala doktora, který ti udělá prsa, ze kterých budeš mít radost. Mě dělal první prsa Krejča a druhý Frajer, obojí spokjenost. Za mě je mohu doporučit oba.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gandalf: Máš nejspíš pravdu , oni se otáčejí po směru ručiček, mě se ale otáčely jak naruby tak spodní část byla nahoře... fakt je to hnusný Já ho měla také za profíka, on určitě profík je. Ale dát mi do volné kapsy anatom to je fakt smutný. Když jsem tam byla na konzultaci tak sliboval, jak budu spokojená a v létě chodit nahoře bez podprdy . Léto jsem strávila s pláčem a bolestí. do plavek jsem nemohla, protože bych se nemohla předklonit ani lehnout na záda . Při prvním převazu mi řekl, že teda nebudou do playboye ale lepší než ta hrůza co jsem měla předtím. Když jsem mu ukázala pak jak se otáčejí, tak řekl, že se mu moc povedly a že by je takhle udělal i své přítelkyni. - Myslím že neudělal. Lovit implantát na boku a pak si ho dávat do podprdy není zrovna to co jsem si představovala. Bylo mi do pláče.
Určitě má spoustu spokojených klientek, to nepochybně. Dělá hodně přirozená prsa.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že s Hýžou chybu neuděláš. Neznám nikoho, kdo by s ním nebyl spokojený

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1: Díky za tip, Záleží jestli umí zapošívat kapsu, ona ta vnitřní modelace je asi dost komplikovaná

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím, jestli zrovna toto dělá, ale vím, že ve svém oboru je jednička. Takže si myslím, že dělá i toto. Pokud bych se měla bez obav někomu s něčím svěřit, Svěřím se s klidem Hýžovi. Zatím nikdy nezklamal, ani nikoho takového neznám. Klientky ho milují

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené