arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na garfieldb: tyjo..tak to jsem překvapená z takovýho jeho přístupu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ziziandzuzu: Nemusí se všechno podařit hned, ale hloupé je, když z vás někdo dělá blbce, vy chodíte a pláčete, že implantát se přetáčí a za půl roku se od něj dozvíte, že to věděl, protože vám to dal do mobilní kapsy. Doktor mi řekl, že se to běžně otáčí ale já jsem jediná komu to vadí, poslal mě k psychiatrovi, že moje bolesti jsou psychosomatické. Snažil se mi namluvit, že je možné že přirostou po třech měsících. Musím říct, že pušapka za 300,- mi udělá větší parádu než implantáty .

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji garfieldb: poslal mě k psychiatrovi, že moje bolesti jsou psychosomatické. Snažil se mi namluvit, že je možné že přirostou

To je snad i na nahlášení na lékařskou komoru ..., co si to ksakru dovoluje? Ta operace nebyla zdarma na pokladnu a tyhle kecy si může nechat od cesty. Má odvést práci, za kterou dostal zaplaceno a né špatně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji garfieldb: Při prvním převazu mi řekl, že teda nebudou do playboye

No ..., tak dlouho mě nic tak nenadzvedlo ze židle, jako hlášky tohohle "doktora" ....

Moc ti přeji, aby ti to jiný doktor spravil a abys byla konečně spokojená s prsama bez bolestí a patvarů Já za sebe mohu doporučit Perfect clinic, znám víc lidí, kteří tam byli a vždy v pořádku s dokonalým výsledkem. V čele pelotonu jsem já a moje dcera, který pan doktor Kufa dával dohromady nos po autonehodě. Mě bambulku na nose dohromady s výměnou implantátů a modelací - pro změnu dr Frajer. Kámošce krásný dvojky dělal Fery (snad jsem ho napsala správně).

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky za podporu, uvidím jestli je vůbec nějaká možnost. s tím něco dělat. Ale je velká pravděpodobnost selhání oprav, proto právě sháním někoho, kdo už toto podstupoval. A možná s trochou štěstí půjdou i vymodelovat na Ačka . Včera jsem se dívala na svoje fotky před první augmentací - fakt jen lentilky - proto jsem nikdy nechtěla velký implantáty, protože prostě tam je *** žlázy, která by je zakryla.

Cituji ziziandzuzu: Netuším jestli ti pomůže s čím potřebuješ, ale Doležal je opravdu odborník

Zrovna jsem se chystala napsat, ať k Doležalovi rozhodně neleze a ejhle, ono je to jeho dílo
Kamarádka u něj byla na faceliftu a je samá komplikace, co je ale nejhorší, je ten jeho přístup. Zachází s tebou jako s debilem, jakmile zaplatíš, jsi už jen na obtíž. Viděla jsem dost jeho prací a musí říct, že máme lepší chirurgy než je on.
Kment, Sukop, Hýža...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka: Máš(te) pravdu. Narazila jsem skutečně na dost holek, co jsou nespokojené především s jeho přístupem, když dojde ke komplikacím. Je to velmi zdatný obchodník co se týče peněz.... Při konzultaci mi řekl, no dáme slevu a ve finále jsem zjistila, že to říká každé a je dražší než Pros...A to dělání z tebe debila?. Šla jsem za ním, že mám hnutý implantát ... ne není ... a to jsem byla na sonu, kde mi řekla doktorka, jaký prase to dělalo, že je to na reklamaci. Při druhém sonu jinde mi doktorka, která lovila implantát z podlopatky řekla, že tohle ještě neviděla. Po operaci jsem měla silný hematom, který je u normálních doktorů důvodem k okamžité revizi mi nechal 2 měsíce v prsu... a to mu doktorka na jeho klinice řekla, že je to plný krve.. takže měl důvod tomu věřit. Asi si myslel, že se vstřebá . Když mi řekl, že by teda z jednoho prsa - to co bylo pod lopatkou a mělo ten hematom ubere 7 mm kůže a bylo níž o 1,5 cm než to druhé a celý implantát byl pod bradavkou jsem zjistila, že jsem si opravdu nevybrala dobře a nikdy mi neudělá revizní operaci.
Plastický chirurg mi měl být v první řadě lékař a pak teprve obchodník. Kdybych byla lékařem a při operaci zjistila, že prostě ten implantát tam bude plavat, tak pacientovi tam ten implantát dávat nebudu a raději mu vysvětlím důvody, proč to v daný okamžik nebylo bezpečné a domluvím se na jiném postupu.
Mělo mě trknout už to, že mě před operací ani neměřil, neuděl si žádný pořádný značky, které se běžně při modelacích dělají. To ukazuje maximálně na streamu kde má ty svoje pořady

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka: na mém profilu jsem vystavila mé krásně zmodelované prsa.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené