arrow
profile_image
Vločka
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji scruffy: Pro mého přítele jsou kamarádi jedni z nejdůležitějších lidí.

A to pro Vás ne? Pro mně třeba taky.

arrow
profile_image
Nugets
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

děkuji za vaša názory.. Já bych se s tím, smířila, kdyby to bylo optimální a ne přehnané.. kdo chce chlapa, závislého na něčem? Přítelovi je 26 roků a mám pocit, že pořád jen vymýšlí akce se svojím kamarádem.. a pak přemýšlí o tom, jak mi to říct, abych to zkousla.. prostě si připadám, jako náhrada, když s ním není. Taky nechápu, že jeho kamarád zavolá a on se může přetrhnout..
S jeho kamarádem jsem měla dobrý vztah, ale on na mě začal žárlit taky a vykládat mému příteli, že semnou tráví až moc času... že on stejně strávený čas se svojí přítelkyní nikdy neměl i přesto, že je s ní už pátý rok...

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj přítel má taky nerozlučného kamaráda a občas žárlím taky. Stalo se mi třeba, že přítel uvařil večeři a zbytek jsme schovali, že si vezmu do práce. Zavolal kamarád, měli se sejít a přítel se zvedl, aniž by se mě zeptal, vzal moji svačinu a odnesl ji kamarádovi, protože ten den nic nejedl. No není to krásný vztah?
Když překousnu to, že kamarád o nás zřejmě ví spoustu věcí, tak mě stejně něčím pekelně štve.
Mno, respektuju to, ke kamarádovi se chovám slušně odměřeně a když jsou kluci spolu, tak si alespoň udělám svůj program. Mě by se taky nelíbilo, kdyby přítel nerespektoval moje kamarádky a kamarády.

arrow
profile_image
creamgirl
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím si, že by sis s ním měla promluvit, domluvit se na nějakých pravidlech...proč nezkusit scházet se všichni 4 společně? nepřistoupí na to?

Cituji Nugets: S jeho kamarádem jsem měla dobrý vztah, ale on na mě začal žárlit taky a vykládat mému příteli, že semnou tráví až moc času... že on stejně strávený čas se svojí přítelkyní nikdy neměl i přesto, že je s ní už pátý rok...

tak to je vážně pěkně hloupé. Pokud on nechce se svojí přítelkyní trávit volný čas,je to jeho věc. Ale nevím, proč by měl do toho mluvit tvému příteli.
Ono je to taky o tom, že tvůj přítel to ani měnit nechce.

Připomíná mi to našeho jednoho známého, který je nezadaný. Neustále vymýšlí nějaké večírky, třeba i 5x do týdne. Má svou firmu, takže je mu jedno, kdy jde do práce. Chodí vetšinou s jedním kamarádem, který ma tolerantní manželku. Pak začal stahovat i mého manžela. Ten ale všude chodí rád se mnou, tak mu vysvětlil, že my musíme chodit do práce každý den a opravdu něco dělat (i když máme taky svoji firmu) a navíc když jdeme oba, tak nás vstupné na koncert (diskotéku, formule, lyžování....) stojí dvojnásobek a nechceme nechat měsíčně 20.000,- ve večírcích. Sice to snad pochopil, ale stejně nás stále bombarduje pozvánkami na různé akce. Ale to je pořád ještě takové roztomilé a v únosné míře.
Tím jsem chtěla říct, že kdyby tvůj přítel chtěl, tak by mu to jistě mohl vysvětlit. Ale vypadá to, že mu nic vysvětlovat nechce a náramně mu to vyhovuje

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Ať už jsou nebo nejsou homosexuální, je to tak, že pouto Tvého přítele k jeho kamarádovi je o hodně silnější než pouto Tvého přítele k Tobě. Možná se to změní už ve vztahu s Tebou, možná si najde jinou, která pro něj bude znamenat víc než on nebo ty.

Přátelství je dobrá vec, jen to musí být na všech stranách vyrovnané.

Pak mi ještě napadlo, jestli si ho nesnažíš od kamaráda odtrhnout, nebo Tvůj přítel to tak aspoň může vnímat

arrow
profile_image
Nicci
od 22. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji matadi: pouto Tvého přítele k jeho kamarádovi je o hodně silnější než pouto Tvého přítele k Tobě

Tak to si teda nemyslím. Jsou to totiž přece dvě rozdílné pouta. PRostě ho má přítel hodně rád a je to taková jeho spřízněná duše asi. Rozhodně si nemyslím, že ho má víc rád jak tebe. Spíš s tebou prostě bydlí a je, tak to bere tak, že s tebou bude až přijde nebo nevidí důvod, proč by nešel. Je to prostě normalní. Neříkam, že příjemné....říct bys mu to mohla, aby věděl, že tě to trápí a nelíbí se ti to. Na tom by nic špatnýho nebylo, hlavně zdůrazni, že jsi ráda, že má tak suprového kamoše atd. , aby to nevypadalo, že žárlíš, i když žárlíš

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Nicci: Spíš s tebou prostě bydlí a je,

to jsem nepotřehla, můj názor vycházel z toho, že spolu mají vztah. ale nebydlí spolu. A místo toho, aby byli víc spolu, konkrétně tou nedělí, tak partner Nugets raději odchází ke kamarádovi.

pokud spolu bydlí, třeba má pocit, že ho svou přítomností dusí,

Nugets, myslím že problém ženského vnímání světa je obecně ten, že se snažíme si realitu vysvětlit způsobem, aby se nám to "hodilo do krámu", a před problémy přivíráme oči. To co popisuješ mi připadá jako vztah dvou homosexuálů (třebaže si to ještě nepřiznali). A ze zkušeností vím, že když něco nějak vypadá, tak to tak většinou i je. Dokážu si představit, že mne tu teď hodně holek za tenhle názor ukamenuje, ale myslím že je lepší dobrat se pravdy dřív než později, ať už je jakákoli.

Jasně, chlapská přátelství bývají pevná, ale většinou to stojí na tom, že si nemusí být "pořád za zadkem", prostě o sobě ví, mají se rádi a když to jde, tak se scházejí. Tohle zní už ale opravdu jinak než jako běžný chlapský přátelství...

Mimochodem, viděli jste film Zkrocená hora? Jestli ne, doporučuju...

arrow
profile_image
Nicci
od 22. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Panebože, si dělate srandu. Já znám minimalně tři přatelství. Opravdu si z nich okolí utahuje, že jsou jak gayové, ale prostě nejlepší kamoši a žerou se, protože asi v tom druhém vidí možná seebeAle nechapu, jak někdo může říct, že je lepší si přiznat, že je třeba gay, to není možné toto

Cituji Nicci: Ale nechapu, jak někdo může říct, že je lepší si přiznat, že je třeba gay, to není možné toto

Já netvrdím, že jsou gayové, jen že mi to tak připadá.

Cituji matadi: Přátelství je dobrá vec, jen to musí být na všech stranách vyrovnané.

A souhlasím s Matade, i kdyby homosexuálové nebyli (ale mně to tak podle toho prostě připadá, nemůžu si pomoct), tak tohle tedy vyrovnané přátelství není.

Každopádně ať už jsou gayové nebo ne, podle toho co Nugets psala tak tenhle stav je tu od začátku a setrvalý... Nevěřím v to, že by se lidé dokázali z gruntu změnit, a pokud jí to takto nevyhovuje, tak asi hledat kompatibilnějšího partnera. To člověk neslyší rád, ale pořád lepší než se po desetiletém podezírání (a svatbě a dvou dětech - případ známé) rozvádět, protože pán si to konečně ráčil ujasnit a přestal lhát všem okolo a hlavně sám sobě.

Cituji Vendy86: Poradila bych Nugets trošičku víc tolerance, nevím jak by se líbilo tobě, kdyby ti přítel vyčítal kamarádky...

Nugets to ale vadí a trápí ji to! Stejně tak jako nelze očekávat, že se ten druhý od základů změní, je bláhové snažit se změnit sama sebe podle druhého. Tolerance je hezká věc, ale tohle je už opravdu moc. A kromě toho Nugets nepsala že by jí vadilo, že jdou spolu v pátek do hospody a kromě toho se jednou dvakrát v týdnu vidí. Jí vadí že jsou spolu pořád, a to je naprosto pochopitelný!

Nugets, zkus se víc věnovat sama sobě a svým zájmům a nech to "vyhnít". Pokud zjistíš, že tvojemu příteli vůbec nevadí, že s ním už nechceš trávit čas, tak pro tebe opravdu není tím pravým.

arrow
profile_image
creamgirl
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Vendy86: Hmm, jenže snaha toho druhého vlastnit postupně zničí každý vztah a na mě to tedy takhle působí...Já jsem ráda, když jde přítel za kamarádama, že mám čas sama na sebe, svoje zájmy a v neposlední řadě kamarádky...Nemusíme si být neustále za zadkem...

tady jde spíš o to, že přítel dává přednost kamarádovi před partnerkou...v tom případě si je buď: s ní až moc jistej nebo si ji neváží...můj pocit

arrow
profile_image
oskarovaa
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych to tipovala na homosexuální vztah, i když si to hoši asi nepřipouštějí ani ve skrytu duše a domnívají se, že takto vypadá pravé mužské přátelství. Nevypadá.
Sama píšeš, že je to jako by přítel měl milenku.
Jdi od toho, to by tě zničilo. Nebo chceš žít ve třech?

Nugets, jak se tvoje situace vyvinula? Nějaký posun?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené