Cituji hellokity: Prostě udržuju tam ten zdravej odstup, aby to nevypadalo blbě

Věř mi,že když jdeš někam bez něho s partou cizích kluků,tak to blbě vypadá i když si s nima neposíláš SMS.

Reaguji na Nixy: Ale zase on mi taky nic nezakazuje, můžu si dělat co chci, ale tak já ani žádný špatný úmysly nemám. Nevím jestli on, asi si tím zvyšuje ego, to chlapy dělaj ne? Já jsem hodně tolerantní, a takovédle situace se nám stávají tak 5x do roka? Je to moc? Nevím, jestli je todle na rozchod, když zbytek je super.

Reaguji na Laky: Asi jsem to špatně napsala, většinou nechodím s partou, ale pouze s jedním kamarádem někam na kafe. To taky vypadá blbě?

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hellokity: tak to jde o tvůj pocit, zda to vypadá nebo nevypadá blbě. Podlě mě ne, taky mám kamarády, i když sama s nima nikam nechodím, prostě se to pro zadanou ženu nehodí. Stejnš tak pro kluka, máš mít ty svoje kámošky, on svoje kamarádky a společně nějaký mišmaš

Cituji hellokity: pouze s jedním kamarádem někam na kafe. To taky vypadá blbě?

Z pohledu někoho kdo vás potká ano....kor když jste viděni opakovaně.Tohle vztahům neprospívá.

arrow
profile_image
Nixy
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na hellokity: Tak se před ním zkus tulit k někomu jinému a uvidíš jak se bude tvářit... Ono to tak klidně i může fungovat, nějaký volný vztah, i když třeba já osobně to moc nechápu, vztahy jsou různé, ale musí vám to vyhovovat oběma. Pokud tobě to vadí, tak to v pořádku není. I kdyby si tím měl zvyšovat ego, tohle by ti prostě dělat neměl, navíc ještě před tebou, to je fakt vrchol. Myslím, že špatná rozhodně nejsi a tvoje žárlení je na místě. Být tolerantní neznamená ze sebe nechat dělat blbce.

Reaguji na hellokity:

No tak ty jeho reakce jsou krapet hloupé, tohle snad rozmnej člověk nedělá, aby psal jiné, že kdyby tě neměl tak se sní vyspí... Jenže na druhou stranu tu píšeš jak je společenský, akční a pro okolí zábavný, takže jsi mohla už od začátku vašeho vztahu čekat to, že bude i mezi holkama dost oblíbený. A to už je o tvé povaze a sebevědomí, jak se s tím popereš. Osobně, kdyby můj přítel psal jiné, že mě nemít, tak se s jinou vychrápe a já to zjistila, tak mu prostě řeknu, že mi to vadí a dost mě to uráží a ponižuje.

Cituji Laky: Věř mi,že když jdeš někam bez něho s partou cizích kluků,tak to blbě vypadá i když si s nima neposíláš SMS.

Laky, já třeba chodím s partou kluků (pro toho mého cizích) na pivo, jsou to spolužáci (u nás ve škole je málo holek a my jsme všichni z jednoho města) a nemyslím si, že to pro okolí vypadá blbě, přece jenom je rozdíl koketovat s každou kamarádkou než jít s kamarády na pivo a mudrovat nad spolužákama, profesorama a zkouškama.

arrow
profile_image
Kendra
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hellokity: měla přehlížet nebo ne.

Rozhodně ne. Vyměň ho za někoho jiného.

Taky jsem měla takového přítele...několikrát jsme se k sobě vrátili, rozešli...teď jsme kamarádi, chová se ke mně více méně stejně, jako když jsme spolu byli. Pořád ho mám ráda, ale je to tak lepší. Žiju s tím, že jsem a že jsem byla jeho kamarádka...Pořád mi píše broučku, beruško, zdrobnělinami...ale tak říká a píše i ostatním. Proč? Protože má rád pozornost a společnost dívek a žen...Bude tě to bolet, ale od takového raději ruce pryč

arrow
profile_image
cokoladovasusenka
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych nežárlila, já bych ho rovnou poslala k vodě Neboj, časem na něj zapomeneš... V 19 jsem to prožívala, že to bez "něj" nevydržím atd. A do pár měsíců jsem si na něj ani nevzpomněla. Dneska mi ten dotyčnej bejvalej nic neříká, nejsme v kontaktu, ani mě nepřitahuje fyzicky. A to jsme se rozešli v dobrým jako přátelé.

Tak zvaž sama, jestli ti takovejhle vztah stojí za to

arrow
profile_image
Rennýsek
od 30. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vím co prožíváš, já si zkusila s tím mým úplně to samé. Měli jsme to spolu hodně nahnuté, ale naštěstí se vzpamatoval a už nic takového nepíše co já vím. Tedy doufám. A doufám, že se to nevrátí, protože pak by to už bylo jasné.
Vůbec se ti nedivím, že ti to tak vadí.
Tohle je o povaze tohohle člověka. Buď se vzpamatuje a uvědomí si, co dělá a nebo je to prostě v něm a od takovýho ruce pryč. Akorát by ses trápila.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hellokity: pouze s jedním kamarádem někam na kafe

Dobrá, ale dělat, že "o nic nejde" a že jsi lepší, než tvůj přítel mi přijde trochu pokrytecké. Musíš se rozmyslet, co vlastně chceš : buď úlety s kamarádem na kafe, ale v tom případě svého přítele neoblažuj svou žárlivostí - a nebo normální vztah a v tom je obvyklé, že na kafe, do divadla apod. chodí partneři spolu a ne každý se svými "kamarády" .

arrow
profile_image
Rennýsek
od 30. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dadabus:
na 10000% souhlasím

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hellokity: Asi jsem to špatně napsala, většinou nechodím s partou, ale pouze s jedním kamarádem někam na kafe. To taky vypadá blbě?

Nemáš mu co vyčítat Co když zrovna ON se ti takovým způsobem mstí za toho kamaráda? Třeba mu to taky vadí. Nemám ráda páry kde jeden štěká po druhém ať něco nedělá a přitom dělá úplně to samé.

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Toto mi nedělal žádnej kluk ani v 19ti - příště bych se nesr... a zjeb.. bych ho hned a hodně rychle by si rozmyslel jestli chce mít ještě jednou ostudu!
Ve 22ti jsem ze sebe dělala pěknou lízu když jsem přehlížela přítelovy kamarádky - až to nakonec přerostlo v to, že mu kamarádky volaly v jednu v noci a nakonec ani nepřišel domů. Zpětně jsem se dověděla s kým vším se vlastně kur...Takže v tomto mám jasno.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené