arrow
profile_image
tommas
od 23. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mufallo: no každopádně něco se mi ještě občas vytvoří (když neodolám a dám si něco sladkého) což mi pak vytvoří opět novou skvrnu, takže uvažuji o koupi nějakého gelu, který by té tvorbě zabránil + jsem pak něco sháněl na ty skvrny ovšem ty píšeš, že jejich vyblednutí nelze urychlit takže teda nevím jestli zkoušet něco kupovat nebo dát na tvou radu....

To už si musíš posoudit sám, no, jestli jsi chodil ke kožní, tak za ní případně zase zajdeš. Z takových byť občasných jednotlivých ale hlubokých boláků má leckdo za ta dlouhá leta na obličeji měsíční krajinu...
Já třeba se něčím mazat musím prostě celý život asi až do přechodu, když přestanu, kůže se mi nehorázně zanese. Mívám glyco nebo něco s benzoylperoxidem, Eryfluid, Duac gel, co vyrazím od kožní..

Na fleky doporučuju Diacneal (Triacneal) od firmy Avéne. Natřít jednou denně večer tenkou vrstvu a ráno je po flecích. Funguje to dokonale. Hlavně nenatírat ráno, jednou jsem se tím natřela a každej se mě ptal jestli mi není blbě vytváří takové zdravé žlutozelené odlesky a taky špiní světlé ložní prádlo, ale jde to v pohodě vyprat...neodbarvuje jako některé přípravky na akné.
Doporučuju vyzkoušet

Cituji Jorkie: neodbarvuje jako některé přípravky na akné

Jo, na to pozor. Mám vyčleněnou sadu již zničených povlečení a pyžam, které používám spolu s benzoylperoxidem. Když používám kyseliny, tak si můžu vzít pěkné
Bohužel moje akné si stále jede dál, a ten benzoylperoxid se mi nějak zdá, že zabírá víc...

arrow
profile_image
tommas
od 23. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hmm tak nakonec teda uvažuji o koupi toho "triacnealu" a "ichtoxylu" protože oba mají většinu pozitivních zkušeností (a pokud jsem to dobře pochopil tak jeden se pozbývá vytvořeného akné a ten druhý odstraňuje červené fleky?)
Jinak ještě ohledně toho "triacnealu" tak on pozbývá těch červených fleků jen na ten další den po namazání, nebo i dlouhodoběji?

Cituji tommas: Jinak ještě ohledně toho "triacnealu" tak on pozbývá těch červených fleků jen na ten další den po namazání, nebo i dlouhodoběji?

Někdo tu psal,že je efekt dočasný. Mě to ale nepříjde, že by to bylo dočasné, když jsem ho používala. Fleky v těch místech už nemám, prostě zbledly. Každá kůže ale může reagovat jinak.

arrow
profile_image
tommas
od 23. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ještě bych se chtěl doptat zdali pomáhají proti tvorbě akné, třebas různé čistící gely bioderma, la roche a další (užívám od značky cutis help konopnou emulzi společně s těmi krémy, avšak ta emulze té tvorbě moc nezabraňuje....)

Dá se říct, že ne, ale mít kvalitní nedráždivý mycí gel a micelárku Biodermu není na škodu. Účinné složky máš ale vždycky v nějakém mazacím krému nebo gelu, který na kůži po nanesení zůstane.

Těch látek je jenom pár, a ve všech přípravcích na trhu se opakují pořád dokola, takže moc zázraků se nenadělá. (např. ovoc.kyseliny, benzoylperoxid, kys.azelaová, salicylová, retinoidy, a pak antibiotika)

arrow
profile_image
SvetnickaM
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hl. je, aby myíc gel zbytečně nevysušoval, nedráždil a měl okej Ph Za mě bioderma, effaclar vysušuje

arrow
profile_image
Nawaki
od 26. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

reaguju na Issabell28: ohledně toho přípravku kde by se to dalo koupit? kolik to stojí?dala by jsi mi adresu nebo jméno nějaké drogerie nebo lékárny kde se to dá sehnat?

reaguju na Jorkie: ohledně toho Diacneal (Triacneal) od firmy Avéne. kde se to dá sehnat?(jako jméno té drogerie nebo lékárny). kolik to cca stojí? popis jak to vypadá?(to jako jestli je to tuba, pitlíček, plastová láhev, jestli je to růžové nebo zelené? nebo tak nějak.

mě se totiž už stalo že někde na nějaké stránce tady doporučovali nějakou Neutrogena Visibly Clear pletovou vodu proti černým tečkám, a hledala jsem ve dvou dregeriích (dm) a nenašla jsem tak to teda nevim, nevim jestli vůbec najdu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené