Ahojky,

zajímaly by mě Vaše zážitky a postřehy z tantrické masáže. Na netu jsem našla článek (viz URL) a nesmírně mě láká to vyzkoušet. Máte některá zkušenost?

P.S. Nějaká témata o Tantře tu již jsou, bohužel nikde není nějak podrobně popsán požitek/zážitek...

Díky moc

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No je to zajímavé nicméně mnohdy trochu směšné.

Cituji z tvého článku: „Mám tuhle práci rád, baví mě pomáhat lidem, takže jsem se kvůli tomu naučil ovládat. Stojí mě to spoustu práce a cvičení. Kdyby mi přišla takhle krásná ženská, jako jste vy a mě u toho celé 2 hodiny stál, tak bych Vám asi pomoct nemohl.“ Napadlo mě, že tohle zvedání ženského sebevědomí má asi taky v popisu práce, když mě nazval „tak krásnou“, ale dělá to divy. Proč se muži tak bojí a nenazývají nás takhle zbožně častěji? Ženská úplně rozkvete, když jí chlap tohle řekne!

Teda nevím co je na tom zbožného ?

No jinak teda, pokud bych chtěla řešit nějaké své problémy, dají se řešit i jinou duchovní cestou, než zrovna takto. Neříkám, že na tom něco není ale je to narušování určité energie, prostoru, které já neuznávám. No ale to je jen můj názor a nechci říkat, že nikdy bych na to nešla, ale zřejmě asi ne.

A ještě poznámka. Jednoho tantristu znám, který se tímto zabývá. Je docela úspěšný ale co jsem měla možnost ho poznat, tak je to obyčejné prase. (omlouvám se za ten výraz) Jeho vyjadřování mě fakt dostalo na kolena, i celkově když popisoval u piva tuto práci. Fuj.

Cituji Elienka: Neříkám, že na tom něco není ale je to narušování určité energie, prostoru, které já neuznávám.

Ja by som na to nešla.

arrow
profile_image
aspera21
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně teda vyděsilo spíš to, že nejdřív jí masíroval prsty konečník a po té dásně... A po přečtení článku bych do toho rozhodně nešla.

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkušenost nemám a asi ani nechci

Mě naopak láká vyzkoušet něco nového, nepoznaného...

Cituji aspera21: prsty konečník a po té dásně.

Tak myslím si, že tam určitě proběhla nějaká hygiena, jinak by to asi nebylo moc přípustné

Vyzkoušela jsem před rokem. Měla jsem to štěstí, že mi ji dělal člověk, se kterým mám hodně hluboký vztah, několik let předtím jsme spolu chodili a pojí nás pouto z minulého života. Nedokážu si představit, že bych si ji nechala dělat od někoho cizího. Bylo to velmi příjemné, měla jsem i orgasmus. Nevím, jestli to bylo tou tantrickou masáží, ale hned druhý den jsem dostala menzes, poprvé a zatím naposledy v mém životě v 28. dni cyklu.

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji aspera21: masíroval prsty konečník a po té dásně

To mě taky trklo, ale snad to proložil nějakou hygienou
Mě to docela láká, i když zrovna tenhle článek mi přijde zvláštní...

arrow
profile_image
helene
od 27. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jennynka001: Já jsem byla a chodím pravidelně. je to super věc, jedna z nejlepších, co jsem kdy zažila. Mně přijde, že v tom článku je toho popsáno docela dost a ty píšeš, že tě zajímá požitek/zážitek, tak se ráda podělím - co konkrétně tě zajímá?

arrow
profile_image
Alexandra01
od 27. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Našla jsem také dobrou zkušenost - viz článek Tantra pro mě osobně jednoznačně ano.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na helene: Já chodím na podobnou masáž už půl roku každý měsíc. Je to masáž celého těla i pohlaví a v podstatě to je podobné jako v tom článku. Jen mě masér nemasíruje dásně! To mě překvapilo. Pomahá mě to i na uvolnění zad a nohou,vlastně celého těla(sedím celý den v kanceláři) Mám často i 2x orgasmus. Masér je velice slušný ,jemný,neobtěžuje,nesvléká se,prostě profesionál. Obličej a hlavu mě masíruje nakonec a napřed si pečlivě umyje ruce. No nevím popsala bych to tady podrobněji,ale už jsem to tady psala v jiné diskuzi a bylo mě to smazáno,prý dělám reklamu. Uvedala jsem tam i webovou stránku toho maséra a to se prý nesmí. Přitom na jiných diskuzích jsem viděla odkazy na komerční webové stránky ,tak nevím. Asi někdo může a někdo ne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené