arrow
profile_image
PetuleK
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, nemáte někdo zkušenost se zeleným jílem jako zábalem na vlasy? Slyšela jsem že je dobrý na regeneraci vlasů, ale nevím s čím ho mám smíchat, jestli stačí jen voda a jak dlouho ho nechat působit. Děkuji

Prodávají se v krabičkách,tam už bude návod napsaný. Většina zábalů se na hlavě nechává kolem 30-60 min,ale u některých to třeba nestačí,nebo je to naopak dlouho. Jak říkám,zkus se podívat po internetu,nebo se zeptej v lékárně.

arrow
profile_image
PetuleK
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, díky elly9.
Já jsem si koupila v lékárně zelený jíl jako prášek, který se používá na pleťové masky, obklady a dá se smíchat s odstátou vodou a pít na očistu organismu. Na krabičce návod na vlasový zábal není ,jen na co se dá použít. Na internetu jsem taky nic neobjevila. V lékárně slečna dokonce ani nevěděla že nějaký zelený jíl je, mno já se to také dozvěděla teprve nedávno. No zkrátka budu experimentovat.
Holčiny, kterým jíl pomohl, tak se se mnou podělte o zkušenosti. Díky a přeju krásný slunečný den.

arrow
profile_image
sundevil
od 8. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, zelený jíl jsem si koupila nedávno k vnitřnímu užívání (prý perfektně čistí, takže doufám, že mi to pomůže na akné). Dává se právě i jako zábal na vlasy, smíchat stačí s vodou a cca na dvacet minut. To samé i na pleť jako maska. Zatím ho nepoužívám moc dlouho, tak nemůžu říct jestli opravdu pomáhá nebo ne...

taky myslím, že stačí jen s vodou udělat kašičku....já tak dělala masku na obličej...ale teda na vlasy si to nedokážu představit, musí se to hodně špatně vymývat...a navíc ta zelená barva...

Cituji PetuleK: cit

Zkus se zeptat někde v kadeřnictví,tam už ti jistě poradí

arrow
profile_image
PetuleK
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky. Plánuju návštěvu kadeřnice, tak se zeptám. O víkendu jsem zkoušela pleťovou masku, moc příjemně voněla jako po bylinkách. Smývání nebylo tak hrozné akorát mám trochu obavy jak se to bude smývat z vlasů. A také jsem začala užívat vnitřně, tak uvidím, jestli mi pomůže i na ucpané póry.

Ahoj, před nějakým časem jsem použila něco podobného s bylinkami jako masku na vlasy, vonělo to krásně, podle popisu na krabičce to mělo mít vysoce regenerační účinky tak jsem do toho šla, nanesení bylo v pohodě ale to vymejvání po tom, děs běs, navíc jsem poté měla hrozně hrubé vlasy a nešli vůbec rozčesat a to jsem poté používala pořád masky na vlasy a kondicionér. Vlásky se mi vrátily do normálu po delší době. Tak snad tobě to dopadne lépe.

arrow
profile_image
PetuleK
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky. Zrovna včera jsem si udělala zábal na vlasy z jílu a vody a nechala to působit asi hodinu. To vymývání nebylo zase až tak hrozné, čekala jsem že to půjde hůř, jen koupelna byla zaneřáděná. Potom jsem si dala kondicionér a vlasy šly rozčesat bez problémů. Tak doufám, že se mi časem vlasy zlepší i zhoustnou, protože mám asi o polovinu míň vlasů než jsem měla dřív.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené