Možná je to zaujaté, ale upřímně...Myslim, že kvalita policie je alarmující vzhledem k mým zkušenostem jako poškozená osoba. Řekla bych, že měšťáci jsou dneska už jen o tom si někam stoupnout a dávat pokuty. Nemluvím o buzeraci, kdy se asi hodně nudí a začnou na vás blikat, že máte zastavit ač k tomu nejsou oprávnění...no mohla bych mluvit. Ale k věci.
Myslím, že policie tolik dneska na ty testy nekouká vzhledem k nedostatku a kvalitě. Myslím, že na tohle povolání musí mít člověk povahu. Co se týká žen u policie. Pokud vybírá pokutu nebo sedí v kanclu proč ne, ale v terénu jako takovou si jí moc přestavit neumím. Viděla jsem policajtku u akce 160 cm blondýnka no bylo to trošku úsměvné..

A s vysokou by jsi to měla mít jednodušší, ale co nechápu, tak ty cíle automaticky mířit vysoko a za vyšší obnos. Nikdo nemůže nikam postoupit rychle. Nejdřív musíš ukázat, že jsi dobrá.

arrow
profile_image
Niikita
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na veryska: Moc děkuji za info. S tím samozřejmě počítám že bych nejdřív nějaký ten rok musela stát na přechodech nebo vybírat pokuty. Ke té kriminálce mě to nijkak zvlášť netáhne chtěla bych spíš do terénu. Ale co se dá dělat. Ještě jednou díky.

arrow
profile_image
veryska
od 12. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji EleanorWoods: Myslím, že policie tolik dneska na ty testy nekouká vzhledem k nedostatku a kvalitě. Myslím, že na tohle povolání musí mít člověk povahu

Bohužel je to naprosto opačně. Před pár lety, kdy byly plošné nábory brala policie hodně lidí. Sami známí policisté si dělají srandu, že brali všechno, co mělo dvě ruce.

Nyní je to bohužel jinak. Mám za sebou úspěšně psychotesty (bylo nás 5!, a 3 neprošli), mám domluvené místo na které mám specializaci a zrovna dneska jsem mluvila s velitelem daného oddělení a ten mi řekl, že prostě nemůžou nikoho vzít. Že to zkusí projednat s náměstkem, ale že přestože bych se jim moc hodila, tak je problém se tam dostat.

to, že jsou špatní a dobří policisté je jasné, takoví lidé jsou všude. Najdeš dobrého učitele i špatného, stejně jako prodavačky a třeba dělníky. Nedá se paušalizovat.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě by např. zajímaly fyzické testy? Tím myslím člunkový běh (co to vlastně je?), běh na 1 000 m, celomotorický test (taky nevím, o co tam jde) a cvičení kliků...Kolik kliků se musí udělat? Je to pro ženy hodně těžké?

arrow
profile_image
veryska
od 12. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tady jsem ti to našla přesně.

Test č. 1 - člunkový běh, 4x10m
Běh se provádí mezi dvěma metami vzdálenými 10 metrů. Startuje se vedle mety č. 1 a běží se šikmo mezi metami k metě č. 2, která se obíhá. Stejným způsobem se vrací zpět a obíhá se meta č. 1. Třetí úsek se běží přímo, následuje dotyk mety č. 2, rychlý obrat a při doteku mety č. 1 se zastavuje čas.

Body Výkon
4 14,5
6 13,4
8 12,3
10 11,6
12 11,2
14 10,8

Test č. 2 - klik vzpor ležmo (opakovaně)
Správně vykonaný cvik vypadá následovně. Leh na břiše, skrčené paže opřít dlaněmi o zem tak, aby špičky prstů byly v úrovni ramen. Dopnutím paží v loktech spor. Zpět se pokračuje pokrčením paží minimálně o 90 stupňů zpět do kliku. Trup je při celém cvičení zpříma, pánev se nevysazuje, ani neprohýbá.

Body Výkon
4 18
6 22
8 26
10 30
12 34
14 38

Test č. 3 - celomotorický test, CMT test (opakovaně), 2 min.
Při tomto testu jde o co největší počet provedených cviků v době dvou minut. Popis cviku je následující: cvičící ze stoje spatného přechází přes dřep do lehu na břiše a zvedne ruce z podložky, přechází zpět opět přes dřep do stoje spatného, dále pokračuje přes dřep do lehu na napřímená záda, ruce se dotknou podložky podél těla a zpět přechází přes sed a dřep do stoje spatného. Za každý přechod do stoje spatného je počítáno jedno provedení cviku.

Body Výkon
4 18
6 22
8 26
10 30
12 34
14 38

Test č. 4 - běh na 1000 metrů
Úkolem je uběhnout uvedenou vzdálenost v co nejkratším čase. Ověřuje se střednědobá vytrvalost.

Body Výkon
4 5:15
6 4:50
8 4:30
10 4:10
12 3:50
14 3:30

Dle mého názoru je to pro ženy náročné. Hlavně kliky - ti zkoušející ti pod hrudník dávají buď ruku nebo mokrou houbu, a hlídají abys šla až úplně dolů. To, že děláš mužské kliky je samozřejmé.
Celomotorický test je taky hodně náročný.

arrow
profile_image
ZuzkaZ
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, co se týká fyzických testů, tak málokterá žena je dala napoprvé...Já naštěstí ano. Radím hlavně nepodcenit ty kliky....opravdu neodpustí nic...doteď si pamatuju, jak jsem se celá klepala...

Psychotesty mi moc obtížné nepřipadaly, přesto u nich propadne nejvíc lidí...

No a zdravotní, ty se ovlivnit nedají...Stačí špatně vidět, slyšet, mít alergii a člověk neprojde...

Nábory jsou momentálně pozastavené. Já už mám vše hotové od minulého roku a před měsícem mi volali, jestli mám o práci stále zájem...Měla jsem, a tak jsem opět musela opakovat zdravotní testy....Teď čekám na výsledky...a strašně se to táhne...

arrow
profile_image
veryska
od 12. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ZuzkaZ:

a kam bys měla nastupovat, nevíš?

arrow
profile_image
Pawlinka89
od 12. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Niikita: Celkově co čtu příspěvky tak většina má naprosto zcestné představy u práci u policie. Obzvlášť Niikita, co slovo to perla. Můj názor je, že ženská u policie v přímém výkonu nemá co dělat, sice jsou určité vyjímky ale těch je málo. A takové kecy, že městská je horší jak státní a naopak...jak to může kdo vědět, nebo jak to posoudil, když ani u jedné složky nikdy nepracoval? Nedovedu si představit ženskou, která se bude rvát s chlapem který je o dvě hlavy vyšší jak ona a váží o 80 kg víc, bude posranej, pochcanej, poblitej a bude strašně smrdět a knedla co má 160 cm i s čepicou bude asistovat při převozu na záchytku...taková knedla je jen na obtíž, takže dívky a ženy doporučuji zvolit jinou práci....
A ten kdo jde k policii převážně skrz penězům tak ho taky zklamu, určitě tam nezbohatneš. K policii by měli chodit Ti, co je tato práce baví, chtějí jí dělat a mají na ní předpoklady. A takový kecy typu, všechno se dá ukecat hubou, na ženskou pachatel nezaútočí, zastanu práci jak chlap, nikdo tě bezdůvodně nenapadne, tak co na to říct, snad jen hahahaha...

arrow
profile_image
Pawlinka89
od 12. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Niikita: Niki, ty seš uplně mimo...kolik ti je prosím tě let a z jakýho města jsi? A ten terén má být jako co ?

arrow
profile_image
Majulis
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mohli byste mi prosím doporučit jaký typ školy by bylo vhodné vystudovat, když chci dělat u policie a později se někam vypracovat?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené