arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
ráda omlazko čtu, protože jen tady se dostávají ty nejlepší rady a já už nevím, co si počít.
Začalo to v listopadu, zamilovala jsem se do svého lektora angličtiny. Je o šest let starší a je to Ir. Pozvala jsem ho na párty se mnou a přáteli. Přišel. Byla divoká líbačka. Pak musel odjet na tři týdny do egypta. Když se vrátil tak nenapsal a na hodinách to bylo takové divné. Pak sme ale měli rande. Všechno šlo skvěle, psal mi sms, i když né tak často jak čeští kluci. Po druhém rande sme už jeli k němu. Bylo to hezký, ale sex nebyl, jsem panna a on řekl, že počká. Pak ale byla vánoční párty, kde se bavil se všema a se mnou moc ne. Kolem čtvrté ráno jsem odcházela. Odchytl si mě, řekl mi, že sme moc rozdílní, že mě má moc rád, ale že by nám to dlouho nevydrželo. Jenže prý beze mě nemůže vydret. Takže sme zase jeli k němu. Bylo hezké mazlení. Ale ráno jsme museli jít na jazykovku společně a bylo to takové divné. Už mi ani nenapsal sms. Ani na facebooku, nic. Tak jsem si říkala, že to skončilo. Jenže nedávno jsem jela ze čkoly a on jel zrovna taky. Zeptal se, jestli enchci na oběd. Bylo to skvělé, dobírali sme si jeden druhého, vtipkovali. Dalmi dárek k Vánocům, kterým mě moc překvapil a byli sme spolu celé odpoledne. Další dny se ve škole na mě pokaždé usmíval a pokaždé se zastavil na pokec. Pak ale byla další školní párty, kde si mě vůbec nevšímal a už sme spolu ani netancovali. Hodně se bavil s holkama z jiné třídy. A ted? Ve škole se na mě sotva podívá, jako kdyby se nic nestalo a o pauze chodí kouřit a jedna ****** z jiné třídy chodí pokaždé za ním. Už je to 14 dní od posledního odpoledne., kdy jsme byli spolu. Nenapsal ani se o nic nepokusil. Já se nechci vnucovat, tak mu taky nepíšu. Nevím, co mám dělat. Je vážně konec? Včera jsem stála ráno na tramvaji. On přišel za mnou,tak sme se uplně normálně bavili a šli na hodinu společně. To přece znamená, že mu uplně ukradená nejsem, nebo? Poradte holky prosím. Nevím komu jinému se s tím svěřit. Nechci, aby to skončilo,mám ho až moc ráda Pokaždé, když se usměje nebo něco udělá, tak si říkám, že mě přece musí mít rád.. přece by mi nedával dárek k vánocům jen tak, ne? nebo se snažím přesvědčit jen sama sebe?

arrow
profile_image
Pernie
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, promiň, ale moc nadějné to asi nebude. Líbíš se mu, přitahuješ ho, ale nevybere si tě jako jedinou, chce se asi spíš bavit, ne navazovat s tebou vážný vztah. Jediná šance by byla, když by se takto choval z důvodu nějakého strachu (původ, věk, pozice student x učitel), ale radši bych to nebrala moc vážně, pak můžeš být jedině mile překvapená, ne zklamaná..

Pernie má pravdu. Tento chlap si s tebou jen hraje, i když nejspíš nevědomky. Asi holky mají o něj docela zájem, tak si toho užívá. Na tvém místě bych ocenila jeho férový přístup v intimní oblasti, věděl, že jsi panna a nezneužil toho.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě to nemá smysl - zažila jsem něco podobného, ale chlapík to jako vážný vztah nebere.
Ale pokud to nechceš vzdát, poradila bych ti, i když to bolí, jednu takovou dámskou fintu.
Prostě dělej že jsi v pohodě, chovej se přiměřeně odměřeně, hodně se směj v přítomnosti více lidí před ním, pokud máš možnost, lehce flirtuj a směj se s nějakýma klukama, tak aby to on viděl.. Pokud mu nejsi lhostejná, a přijde za tebou, dej mu ultimátum, buď si s tebou přestane hrát a vezme to seriózně, nebo ať si najde nějakou jinou husičku, kterou bude takhle oblbovat. Pak odkráčej, a uvidíš... Tohle je prostě léty ověřená věc, jak se kolem holky začnou točit jiní, chlap zbystří a něco se bude dít. V žádném případě nedolézej a nejdělej ze sebe právě takovou husičku na zavolání

Reaguji na Emma_Belle: Nemám pocit, že by ji vysloveně oblboval. Řekl jí věci na rovinu, ale je možné, že ho stále fyzicky přitahuje, tak proto ta setrvačnost. Já bych se raději zcela stáhla a co nejdříve si začala hledat úplně jiný objekt zájmu.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

řekla bych, že se mu líbíš, chtěl by tě... tak na kamarádku a sex. kdyby s tebou být chtěl (jako vztah) tak s tebou bude, bez ohledu na okolnosti..
hledala bych raději jinde

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na quititek: naprostý souhlas

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dle popisu naprosto nevhodný typ pro ztrátu panenství

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi máte všechny pravdu.. kdyby chtěl, tak už dávno udělal něco víc.. když mě to k němu strašně přitahuje, mám ho ráda, i když bych neměla.. nevím, jestli se nepokusit ho ještě dostat přesně podle rad Emma_Belle.. a nebo se na to vykašlat.. mám strach, že si později budu vyčítat, že jsem pro to neudělala něco víc.. ale třeba je to vážně jen ztráta času... sem strašně zmatená

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no zkusit to můžeš... ale já bych to prostě navážno nebrala. pobavit se, užít si, proč ne, lae víc od toho raději nečekat

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Maui: Dle popisu naprosto nevhodný typ pro ztrátu panenství

Skvělý! Jo, s tím tedy naprosto souhlasím!

Ježiš, mně by ten chlap lezl na nervy, asi bych si to s ním pěkně vyříkala! Tyhle hrátky nesnáším, co si jako frajer myslí?! Zřejmě když má chuť, tak se přijde pobavit, a pak zas hledá zábavu jinde! Já něco podobnýho zažila a ted se mi to stalo zas před týdnem. Jsem to chlapečkovi řekla pěkně narovinu, že to on byl ten první, kdo se snažil a kdo za mnou pálil, a jen jsem trochu povolila a vyšla vstříc, už se stáhl a udělal ze mě tu, která po něm pase! A na co se zmohl? No jo no, jsem asi hajzlík. Woe!
Já si myslím, že on se bojí, abys právě po něm nechtěla něco víc. Líbíš se mu, to je jisté, tak občas neodolá, přiznejme si to, chlapi myslí především tím mozkem v kalhotách, ale pak se mu to rozleží v hlavě a začne mít strach, že už to budeš brát moc vážně, a tak pěkně zavelí ústup. Tahle taktika cukru a biče je úplně na dvě věci! Nejlepší by bylo utnout kontakt, ale je to pěkně na ***, když se vídáte ve škole. Vím, o čem mluvím...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené