Ženy-váhy, jaké jsou vaše silné stránky a co Vám naopak dělá problém? Vidíte se v běžných charakteristikách tohoto znamení, či se jim vymykáte? Máte nějaké rady, jak se vypořádat například s pověstnou nerozhodností? A co třeba ascendent - znáte ten svůj? A co ostatní znamení - jaké máte zkušenosti s ženami-vahami?

já jsem typická váha miluju spravedlnost, nemám ráda hádky a rozhodnout se, to je pro mě vždy nejhorší životní zkouška

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Moje maminka je váha a všechnu čest její síle! Dělá v záchrané službě, 12tky a noční pořád dokola, vidí strašný věci a přesto když přijde domů, je schopná mi nosit večeři do postele když mě bolí hlava, je plná radosti. Můj přítel o ní minulý týden řekl: tvoje mamka je anděl, zachraňuje životy. Bylo to poprvý, co jsem od někoho slyšela uznání, až mi slza ukápla, jak mě to dojalo (jsem cíťa ). Vždycky se snaží se vším pomoct.
ALE jak je silná, tak je i slabá - jsou věci, které si nikdy nepřipustí, ikdyž je tím sama proti sobě. Potřebuje mít vše pod kontrolou a někdy nevidí hranici.

arrow
profile_image
Harfadaf
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky jsem typická váha rozhodnout se nemůžu ani v tom co si dám k večeři...

arrow
profile_image
Terrca
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se v charakteristice Vah úplně vidím. Jsem strašně nerozhodná, před regálem v krámě jsem schopná strávit hromadu času, protože se nejsem schopná rozhodnout, které např.těstoviny bych si měla koupit. Přítel to komentuje slovy, že mám pohled zvířete zahnanýho do kouta Potom nesnáším hádky, většinou se mi z nich dělá zle od žaludku nebo ho mám takový stažený, snažím se to nějak urovnat. Ascendent mám v beranovi a tam je znát ta moje šílená tvrdohlavost, i když nevím, jestli to nepatří taky k Váhám nebo jenom naší rodině, protože brácha je taky Váha a je ještě tvrdohlavější, než já Občas jsem sama ze sebe na nervy, jak se nemůžu rozhodnout a pořád všechno analyzuju ze všech možných stran.

arrow
profile_image
Lenka12345
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem typická váha A ta nerozhodnost mě zabíjí, protože když už se jedná o nějaké důležité rozhodnutí,jsem schopná tak dlouho váhat a zvažovat pro a proti až mi nekonec ta příležitost uteče (Ať už v soukromém životě nebo pracovním). A nejhorší je, že té váhavosti se nejde zaboha zbavit

Já se přidávám, jsem strašně nerozhodná. Moje odpověď nikdy není ano nebo ne, ale nejdřív "nevím" a pak se potřebuju rozhodovat, i nad maličkostmi. Co s tím dělat to netuším, snažím se toho zbavit, ale nejde to nesnáším hádky, proto jsem ochotná často přistupovat na kompromis, nemít poslední slovo nebo vyhovět druhým na úkor sebe samotné. Což vnímám taky jako nedostatek. A občas celkově svoje blízké upředňostňuji před svými zájmy, jsem prostě moc hodná mám smysl pro spravedlnost, nesnáším neshody, rvačky, agresi. Naopak se umím vcítit do druhých, jsem empatická, citlivá (někdy až moc), miluju děti. Ostatní Váhy jsou mi sympatické, protože pro ně mám pochopení. "Problémy" mi dělají Lvi, Panny.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem také váha a řekla bych, že mám hodně vlastností vlastních tomuto znamení. Pokud jde o rozhodování, je to u mě na delší lokte,ale pokud se pro něco jednou rozhodnut tak se toho většinou nepustím a dotáhnu to do konce, jen m to nějakou dobu trvá.
Hádky a nepříjemné prostředí také ráda nemám a štve mě nespravedlnost. Čtu zrovna příspěvek Anickaaa a se spoustou tvrzení se ztotožňuji, jsem totiž stejná.

Cituji annickaaa: Moje odpověď nikdy není ano nebo ne, ale nejdřív "nevím" a pak se potřebuju rozhodovat, i nad maličkostmi

Tak to mám úplně stejně :/ A když vím, že někdo chce rovnou teď slyšet odpověď, tak něco řeknu, ale pak toho strašně lituju a mám potřebu se k tomu vracet a měnit to, co jsem řekla, aby to nebylo tak definitivní, což většinou dotyčný vůbec nechápe, protože je mu to už úplně jedno celkově se mnohdy trápím nad tím, co jsem takhle "rychle" řekla nebo udělala a rozebírám pak dlouho v hlavě, jak bych to mohla udělat jinak/lépe... - to mi hodně vadí, máte to taky tak?
Jinak mám pocit, že dnešní doba váhavosti a nerozhodnosti hodně nepřeje a je vyžadován přesný opak, takže cítím pořád nějaký nátlak v tomhle směru...

Cituji Terrca: scendent mám v beranovi a tam je znát ta moje šílená tvrdohlavost, i když nevím, jestli to nepatří taky k Váhám

já myslím, že to k nim většinou patří...já jsem taky celkem tvrdohlavá váha a ascendent mám ve střelci...ale ten ascendent se prý projevuje až po třicátém roce života, nevím, co je na tom pravdy

Cituji littleL: A když vím, že někdo chce rovnou teď slyšet odpověď, tak něco řeknu, ale pak toho strašně lituju a mám potřebu se k tomu vracet a měnit to, co jsem řekla, aby to nebylo tak definitivní, což většinou dotyčný vůbec nechápe, protože je mu to už úplně jedno celkově se mnohdy trápím nad tím, co jsem takhle "rychle" řekla nebo udělala a rozebírám pak dlouho v hlavě, jak bych to mohla udělat jinak/lépe... - to mi hodně vadí, máte to taky tak?

Mám to úplně stejně. Vždycky si říkám, co by, kdyby. Občas se mi stane, že si na jeden termín domluvím víc schůzek, protože se neumím rozhodnout včas a pak se mi sejde na jeden den víc programů a na poslední chvíli musím něco rušit a pak si říkám - neměla jsem radši zrušit to druhé? :/ jinak souhlasím s tím, že doba přeje rozhodným a přímým lidem, to já taky moc neumím, spíš se snažím věci zaobalovat, aby to nebylo tak definitvní, no přesně, jak říkáš!

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se hlásím do klubu A jako většina, i u mě je nejvýraznějším rysem pověstná nerozhodnost. Snažím se s tím bojovat a rozhodovat se rychleji, ale ne vždy se daří a to jsem pak také schopná stát 15 minut u regálů v sámošce a rozhodovat se, jestli si vezmu radši tohle nebo támhleto Nemám ráda konflikty, takže pokud to jde, vyhýbám se jim, nebo se snažím najít kompromis. Známí mi také říkají, že jsem rozený diplomat A co nesnáším úplně nejvíc, je nespravedlnost, to se pak neznám...Ascendent mám ve Lvu, ale v tomhle se nevyznám a nevím jestli/jak se to zrovna u mě projevuje... Ještě bych dodala, že jsem vůči lidem někdy až moc důvěřivá a dřív jsem bývala i dost otevřená-sdílná, což se mi ne vždy vyplatilo, takže na to už si dávám pozor

Cituji CarolS: Ještě bych dodala, že jsem vůči lidem někdy až moc důvěřivá a dřív jsem bývala i dost otevřená-sdílná, což se mi ne vždy vyplatilo, takže na to už si dávám pozor

tohle je taky dobrá poznámka možná je to dané tím, že se do ostatních dokážeme vcítit a získat rychle důvěru, nevím... ale máš pravdu, tohle na mě částečně také sedí.

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem poslední den vah, takže si myslím, že mám hodně empatie a citlivost do štíra a po váhách naivitu a nerozhodnost (když už se pro něco rozhodnu stejně pořád zvažuju jestli to byla správná volba), nenávidím okamžitá rozhodnutí - všechno si chci v klidu promyslet, nesnáším nespravedlnost a špatně si zvykám na změny, radši mám to své "jisté" než se vrhnout do riskantní věci s nejistým koncem asc. mám v býku prostě kombinace jak hrom.

arrow
profile_image
Terrca
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kacka_S: Souhlasím s těma změnama, ty úplně nenávidím, ale přijde mi, že se to věkem zlepšuje a už to není tak hrozný. Ale celkově jsem hůř přizpůsobitelná a jsem nejradši, když je po mým

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené