arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také se hlásím, být váha je někdy těžké. Jsem naivní, nerozhodná, obětavá, nenávidím hádky, někdy mám radši živější společnost, někdy klidný večer.
Když mám jít někam na jídlo tak se dívám na internet, protože se pak najednou "rychle" nemůžu rozhodnout
A jak to máte se vztahy? Já jsem měla dříve lva, a musela jsem se vždy podřídit, neboť vše rozhodoval. Často vyvolával hádky jen tak, a nic si z toho nedělal, já se tím trápila dlouhou dobu.
Teď mám chlapa váhu. A nikdy bych neměnila, někdy je těžké když se máme rozhodnout (kam pojedeme na dovču, co si dáme k večeři, jestli si pustíme doma film nebo půjdem někam ven, a pod.), ale vždy jeden z nás sebere svoji nerozhodnost a zahodí ji někam za záda, pak je řada na tom druhém, aby něco rozhodl .
Ještě moje dvě mladší sestry jsou lvy a ani s jednou si nerozumím, obě jsou hádavé, ukřičené, vyvolávají hádky, no hrůza.
Zlatě mi je s přítelem, protože se vůbec nehádáme.

Reaguji na kostka:

opět, jako bych to psala já

jinak ke vztahům - měla jsem delší vztah s Rakem, bylo to fajn, ale zpětně to hodnotím, jako takové "unylé" - oba citliví, hodně jsme řešili každou kravinu, ani jeden z nás nedodával vztahu šťávu, ačkoliv povahově jsme si sedli. Ale nemastné, neslané...
teď mám Býka, no ze začátku jsem se bála, ale nyní mi vyhovuje jeho přímočarost, kdy mi pomáhá při nerozhodnosti, já mu naopak pomáhám, když se "zabejčí," vidět věci i z jiné stránky. Má rád svůj klid doma, který mu dopřávám tím, že jsem obětavá. Je na něj spolehnutí, je zodpovědný, což oceňuji jako člověk příliš nevyhledávající adrenalin

co ostatní?

Též jsem ve vztahu se lvem, hádáme se hodně často, jsem i zlehka urážlivá a stačí, když mě popíchne a už jsme v sobě, já většinou z toho důvodu, že mi je ukřivděno. Předtím jsem měla vztah s býkem.. byla to pohodka, klídek, hlavně žádný stres a rozuměli jsme si. Vlastně by mě i zajímalo, jaké znamení je nejlepší pro moji povahu..

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja jsem taky vaha, jsem nerozhodna ale spise se snazim najit nejlepsi reseni a predvidam dopredu. Mám rada hezky veci. Jsem spravedliva, nemam rada nespravedlnost a lhani. Jsem vzdusny znameni a svobodu a volnost mám opravdu rada. Vsechny moje kamaradky jsou panny s tema sdilim lasku ke krasnym vecem :D A dalsi jsou vodnari ti jsou stejne citlivi.

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Muj byvaly pritel byl lev poslouchal me na slovo doslova jsem si ho ochocila. Ale muj tata je lev a hadame se dost.

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Muj pritel je strelec on ma rad svoje konicky je podnikavej a oba dva radi rozhazujeme coz neni dobre kdyz si najdu partnerskej horoskop presne to tam pisou a je to pravda

arrow
profile_image
markaa
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky jsem Váha...nerozhodná,hodně často řikám "nevim", až některé z mého okolí tím pěkně štvu; všechno probírám ze všech stran a analyzuju,až z toho nemůžu kolikrát v noci spát...mám ráda pěkný věci,ráda se pěkně oblékám, jsem hodně vybíravá...hodně sním o spoustě věcí,hodně věcí se mě dotýká, jsem velká cíťa, řekla bych, že i dost poznám, když mi někdo lže...je toho spousta.
doporučuju všem podívat se na tenhle twitter účet o znamení Vah, pokud umíte trochu anglicky.v 99% jsem se v tom vždycky našla: URL

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené